UKRADEN Golf mk2 GTI 16v crveni

UKRADEN Golf mk2 GTI 16v crveni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kad vec imas toliku zelju da nadjes auto sto je normalno, onda nemoj ni spavati znaci max. vremena posveti tome sad i prati sve zivo okolo naci ces ga ABD i kad vidis tog koji ga voza samo vas 4-5 ufatite ga, nema maknut dok ne kaze sve i nema sile samo ljudski popricaj i vidi sta je i kako a svakako u auto na kljuc i vozi kuci...
 
Član
golfa dizela necijeg upalis i vozikas se po hadzicima,parkinzi.ovo-ono
ne rece imas li rezervni kljuc?
mislim,za golfa nije frka kopirat,par markica,al,po mom nekom shvatanju,ti ni to nemas?
 
Član
edoze je napisao(la):
golfa dizela necijeg upalis i vozikas se po hadzicima,parkinzi.ovo-ono
ne rece imas li rezervni kljuc?
mislim,za golfa nije frka kopirat,par markica,al,po mom nekom shvatanju,ti ni to nemas?

trebao bih opet ici, vec sam jednom gledao, ali nista.
rezervnog kljuca nemam, nisam ni pomisljao da ce se ovo desiti... teska situacija... ne znam vise kud i kako... :(
 
Legend
sabura druze, naletit ce kad se budes najmanje nadao..
sada kada ima tablice, kada je regan manja je mogucnost da ce otic u dijelove.. samo lagano naletit ce.. ti pricaj, nek se zna medju rajom sta je i kako je..
 
jasa12 je napisao(la):
ja opet kazem auto sam vidao po hadzicima i ima tablice i to nove tablice..i u jablanici sam vidio ovo a i u konjicu u puta ga sreo..sad sta je ko i kako je uradio boga pitaj..al tablce na autu imaju i auto se izgleda regularno voza..a ja tebi javim ako opet vidim auto i ako sta saznam..a saznat cu vrlo brzo ako je auto u hadzicima a jest garan..i volio bi stvarno da nades auto..imam broj pa se cujemo..

........
 
Član
ne znam bogami dado..moze biti da je to taj golf..isti je golf znaci farovi sa socivima,bbs-ice,crvena boja,troja vrata zanci isti golf kao ovaj..kako znati jeli il nije nemam ti pojma jel to taj golf..ovaj sto se po hadzicima vozikao je 100 posto ovaj sa slike..ovo gdje maglenek dodu crno je nesto ko ofarbano sta ja znam..samo znam da mi je i to zapalo za oko jer nekako beze..ja samo kazem gdje sam sta vidao..
 
jasa12 je napisao(la):
ne znam bogami dado..moze biti da je to taj golf..isti je golf znaci farovi sa socivima,bbs-ice,crvena boja,troja vrata zanci isti golf kao ovaj..kako znati jeli il nije nemam ti pojma jel to taj golf..ovaj sto se po hadzicima vozikao je 100 posto ovaj sa slike..ovo gdje maglenek dodu crno je nesto ko ofarbano sta ja znam..samo znam da mi je i to zapalo za oko jer nekako beze..ja samo kazem gdje sam sta vidao..

ispricavam se ovaj je sa 4 vrata moja greska tek sad vidim da je ovaj sa 3 znaci mojguce je da je to taj
 
Član
*ebi ti mene i ja sam ovog golfa negdje vidio, neznam sad tacno gdje ali sam ga 100% vidio... a ja ti dalje od ilidze ne idem bas u zadnje vrijeme, znaci vidio sam ga u sa, uglavnom, broj sam ukucao ako ga vidim javim ti 100%... sretno u potrazi, naci ces ga sigurno ako je regan i voza se, samo polako...
 
Član
msm prvo ne kontam te tvoje sto su ostavili kljuceve u auto i samo otisli, to je van pameti i sasvim nelogicno...
iz svega procitanog vidim da je auto legaliziran i da ga neko posteno kao i ti kupio i vozi ga sada...znaci zaboravi na premlacivanje ili gore da dodje do mrtve glave, ili zaglavis jos vise ;)
znaci ima sigurno veca prava na auto nego ti , realno ti imas prava na to auto koliko i ja i bilo ko drugi s foruma (osim sto imas tog lika sto ti prodao auto kao svjedoka, sto svako moze naci )...
najbolje ti je vidi s covjekom koji ga vozi , a naci ces ga sigurno jer on ce da vozi auto cesto, sjedete ko ljudi i rascistite sve ...ako ga je on platio i ocito ima neke papire logicno da nece vratit auto daleko od toga...
nego neka ti objasni situaciju, i dogovorite se neka goni i tog sto je njemu prodao auto, ili brate fino u MUP i prijavi ga i neka ne bude nicije...:)
situacije je blago receno jebena :)
 
Super Moderator
Cuj kupio regularno auto bez papira
to je odma neregularno i to se ne radi znaci ilegalno je
taj sto sad voza auto je sigurno prekucao i registrovao fino... ako nije on onda je taj sto ti je ukrao auto prekucao ga i tako da sad ima papire... nije to toliko tesko uraditi pogotovo kad je golf u pitanju
sad ti tesko da ista mozes napraviti po tom pitanju osim prijaviti policiji da je to auto prekucano pa da ga oni uzmu skroz da ga niko ne vozi vise
 
Član
Da ponovim priču. Kupio sam auto bez papira, starci su uzeli auto i ostavili ga sa ključevima posred grada sa namjerom da zovu policiju. Nakon toga je auto "ukradeno".


hahahahahhaha
 
Član
corradoM je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jes ga to nasao:icon_question::icon_question:

radi nekih clanova foruma, ne mogu da trpim, nema fajde vise...

ne smijes se nervirat,iskreno malo jeste glupa situacija,tako da kazem,ali to nije razlog da se nerviras bezveze. Uvijek ima raje ko zna vise od nekoga i onda je njima smijesna neka situacija,jer su oni to prosli ili bi drugacije reagovali. Mislim da je ovdje svima najcudnije to sto si ti kupio auto bez papira,tako da je to sjeb, ali sve to nije razlog da se das iznervirat,dovoljno sto si ostao bez auta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top