UKRADEN Golf mk2 GTI 16v crveni

UKRADEN Golf mk2 GTI 16v crveni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
corradoM je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dobro ti govore,ostavi javno broj telefona i nek te zovne onaj ko vidi auto. Izgleda da je tebi auto pred nosom,samo treba malo srece da ga nadjes. Ustvari makar tog kradljivca da nadjes,nesto sam skeptican oko toga da ces auto vratit,bar po prici koju sam mogao da citam ovdje. Sranje je to s papirima,ko zna,mozda je taj do sada ilegalno napravio papire,mislim ljudi svasta rade,svakakvim malverzacijama se bave:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
nesto mi nerealno da je klapio auto,i sada se hladno vozi po sarajevskom kantonu i okolici,nije to cista posla,ali se nadam da ce sve izaci na dobro,i u tvoju korist

Imeni je drug to sumnjivo da neko voza ukradeno auto, ili taj sto ti je prodao imao papire a nije tebi rekao da ima. Bgm najbolje da zaboravis ovo auto. ;)

anese preporucujem ti da jos par puta sve procitas. da je tvoj golf u pitanju, nebi ti tako lahko odustao od njega. sve najbolje ! :icon_smile:

Momak koji mi je prodao auto, znam ga i znam gdje zivi i jos toga, ne znam sta ste navalili na bivseg vlasnika, kad mi je on pomogao i javljao mi se pitajuci zasto je auto u hadzicima, nakon cega je potvrdio i njegov mladji brat da je auto stajalo na auto pumpi.



Procito sam ja tvoje obadvije teme. Jedino mi nije jasno da neko voza ukradeno auto ili je neki teski kriminalac ili neka budala. Najbolje bi bilo ako imas rezervni kljuc i neko ti javi za auto da samo da odvezes auto i odma ga rastavis u djelove.

Sretno u pronalasku auta i sve najbolje ;)
 
Član
ko kaze da taj sto sada voza auto zna da je ukradeno. mozda ga i on kupio pod stranca sa izgubljenom odjavom.
 
Član
ja opet kazem auto sam vidao po hadzicima i ima tablice i to nove tablice..i u jablanici sam vidio ovo a i u konjicu u puta ga sreo..sad sta je ko i kako je uradio boga pitaj..al tablce na autu imaju i auto se izgleda regularno voza..a ja tebi javim ako opet vidim auto i ako sta saznam..a saznat cu vrlo brzo ako je auto u hadzicima a jest garan..i volio bi stvarno da nades auto..imam broj pa se cujemo..
 
Član
nije nikakav problem stavit tablice s nekog ofucanog crvenog golfa na ovog i vozati kao regularno.. samo je problem kolike ces batine dobiti i gdje ces zaglaviti kad se skonta ko je vlasnik auta:D:D:D:D:D:D
 
Član
taj koji voza auto ga je sigurno kupio tako kao ti.....i po svemu sudeci da cete bez istoga ostati obojica kad se sretnete i pocnete raspredati klupko.....
 
Član
jasa12 je napisao(la):
ja opet kazem auto sam vidao po hadzicima i ima tablice i to nove tablice..i u jablanici sam vidio ovo a i u konjicu u puta ga sreo..sad sta je ko i kako je uradio boga pitaj..al tablce na autu imaju i auto se izgleda regularno voza..a ja tebi javim ako opet vidim auto i ako sta saznam..a saznat cu vrlo brzo ako je auto u hadzicima a jest garan..i volio bi stvarno da nades auto..imam broj pa se cujemo..

samo da nadodam da je i ovaj sto sam ga ja vidio na novim tablama,tako da je to sigurno taj o kojem govorimo,jer koliko sam primjetio farovi su skoro unikatni
 
Član
taj ko ga voza ne interesuje me znam da je meni tako sta uradeno kad bi ga nasao na kosevu bi zavrsio..pustio bi ga da jedva prezivi..samo momku treba pomoci da se nade auto jer momak je dao pare za auto a to sto nema papira i kakva je historija auto to nije bitno..ovo je cisti bezobrazluk nekome ukrasti auto..
 
Član
ali kako vam nije jasno ko je ustvari glavni krivac ???? nemam nista protiv momka ali realno auto se ne kupuje bez ijednog papira jer onda bas nema sanse da se potvrdi vlasnistvo i ako se policija uplete tu, zamisli kako bi bilo momak nadje auto i dobro prebije tog sto voza auto dodje policija kad on ima papire od auta kuci ???? najbolje ti je uhvatit tog sto ga voza i preispitat ga ne premlacivat vec samo malo da zna sta ce mu se desit ako bude lagao sta znas kako je on dosao do toga auta da nije dao pare za njega ili sta vec treba dobro razmislit nista ne treba prebrzo zakljucivat
 
Član
-Suki- je napisao(la):
taj koji voza auto ga je sigurno kupio tako kao ti.....i po svemu sudeci da cete bez istoga ostati obojica kad se sretnete i pocnete raspredati klupko.....

Kralju, ja prije nego sam kupio auto, stajalo je na PIK-u 2 mjeseca sa svim slikama i detaljima, koja bi budala to stavila ukradeno auto na net ??? nemojte me porediti sa lopovom nema smisla, ja sam auto koje je bez papira uredno kupio, tu nema sta. odi na pik, profil rilegti pa provjeri sam. a a ja ako njega (lopova) sretnem necemo nista raspredati nego ce momak zaginuti zestoko
 
Član
drug nisi skontao sta sam htjeo da kazem.....naime....ti si kupio platio...sve OK....auto ti je ukralo i na neku foru taj lopov je prodao auto civjeku koji se sad vozika isto ni kriv ni duzan,poptuno nesvjestan situacije.....jel kontas sad.
niti sam rekao da si ti lopov,niti kazem da je lopov frajer koji sad vozi auto....
sta ako je neko ukrao auto i prekucao na papire auta koji je havarisan....napravi prepis i sve i covjek koji ga sad vozi ima ''uredan'' auto na svojem imenu....
savjetujem ti da kad pronađes auto da lagano ljudski pristupis covjeku koji ga sad vozi,jer je vjerovatno nevin kao i ti i mozda u ovom slucaju zakonski ima veca prava na taj auto nego ti.

zamisli se da ti vozis auto i pred tebe skoci frajer i pocne da vice da je to njegov auto....nema nikakav papir ni nista a ti vec vozis auto na svojem imenu.i krvavo si ga platio...sta bi ti napravio????
 
Član
-Suki- je napisao(la):
drug nisi skontao sta sam htjeo da kazem.....naime....ti si kupio platio...sve OK....auto ti je ukralo i na neku foru taj lopov je prodao auto civjeku koji se sad vozika isto ni kriv ni duzan,poptuno nesvjestan situacije.....jel kontas sad.
niti sam rekao da si ti lopov,niti kazem da je lopov frajer koji sad vozi auto....
sta ako je neko ukrao auto i prekucao na papire auta koji je havarisan....napravi prepis i sve i covjek koji ga sad vozi ima ''uredan'' auto na svojem imenu....
savjetujem ti da kad pronađes auto da lagano ljudski pristupis covjeku koji ga sad vozi,jer je vjerovatno nevin kao i ti i mozda u ovom slucaju zakonski ima veca prava na taj auto nego ti.

zamisli se da ti vozis auto i pred tebe skoci frajer i pocne da vice da je to njegov auto....nema nikakav papir ni nista a ti vec vozis auto na svojem imenu.i krvavo si ga platio...sta bi ti napravio????

popricat cemo fino, nema frke.
problem je prvo naci tog momka, onda idemo dalje.
uzdravlje

edit:naravno ako ne bude nista znao o kradji, nisam debil da covjeka prebijem kad nije nista uradio...sad za sad samo da je naci auto... ;)
 
Član
Ja pročitah ovu temu od početka do kraja i ne skontah ništa ko je kupio od koga, ko je ukrao ni jeli sa papirima i bez sve mi zamršeno i komlikovano...kako god drug ako si pošteno platio ovo nadam se da ćeš ako ne auto bar par vratiti ;)
 

187

Član
-Suki- je napisao(la):
drug nisi skontao sta sam htjeo da kazem.....naime....ti si kupio platio...sve OK....auto ti je ukralo i na neku foru taj lopov je prodao auto civjeku koji se sad vozika isto ni kriv ni duzan,poptuno nesvjestan situacije.....jel kontas sad.
niti sam rekao da si ti lopov,niti kazem da je lopov frajer koji sad vozi auto....
sta ako je neko ukrao auto i prekucao na papire auta koji je havarisan....napravi prepis i sve i covjek koji ga sad vozi ima ''uredan'' auto na svojem imenu....
savjetujem ti da kad pronađes auto da lagano ljudski pristupis covjeku koji ga sad vozi,jer je vjerovatno nevin kao i ti i mozda u ovom slucaju zakonski ima veca prava na taj auto nego ti.

zamisli se da ti vozis auto i pred tebe skoci frajer i pocne da vice da je to njegov auto....nema nikakav papir ni nista a ti vec vozis auto na svojem imenu.i krvavo si ga platio...sta bi ti napravio????


potpiss kralju.. to sam i ja htjeo reci..

taj sto ga sad voza 10000% nije ista osoba sto je urkala auto, vec samo neki momak koji je auto kupio...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top