UKRADEN Golf mk2 GTI 16v crveni

UKRADEN Golf mk2 GTI 16v crveni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
uh.. druze to je zeznuto onda pravo :S

bas komplikovana situacija.

postavi oglas na pik, napisi da ga fol prodajes, ali postavi u oglasu kako je auto ukradeno ispred zgrade, ostavi br telefona neko ce se javit, nebi vjerovao koliko ljudi dnevno udje na pik i pregleda to sve..

sretno u pronalasku..
 
Član
Ako taj sto ti je ukrao auto zna da ti nemas papire od njega , ti mozes gadno da najebes. Cak i da nadjes taj auto on ga je mozda do sad prekucao i uveo u legalne tokove, i on je sad navodno vlasnik, a ti nisi nista i onda on tebe prijavi za kradju kad bi ga uzeo...
 
Član
dellas je napisao(la):
Ako taj sto ti je ukrao auto zna da ti nemas papire od njega , ti mozes gadno da najebes. Cak i da nadjes taj auto on ga je mozda do sad prekucao i uveo u legalne tokove, i on je sad navodno vlasnik, a ti nisi nista i onda on tebe prijavi za kradju kad bi ga uzeo...

to znaci da cu nekako doci do lopova. a ako dodje do toga, lik je gotov.

.nOKe je napisao(la):
uh.. druze to je zeznuto onda pravo :S

bas komplikovana situacija.

postavi oglas na pik, napisi da ga fol prodajes, ali postavi u oglasu kako je auto ukradeno ispred zgrade, ostavi br telefona neko ce se javit, nebi vjerovao koliko ljudi dnevno udje na pik i pregleda to sve..

sretno u pronalasku..

jeste druze...pravko komplikovano. hvala na savjetu pokusat cu i to! pozz
 
Član
kad je ovo auto nestalo..prije jedno 2-3 dana sam ja ovo auto vidio u hadzicima..neko se vozikao sa njim..bas govorim jaranu vidi fine dvice..i prije toga na jedno mjesec sam isto sreo ovo auto u jablanici ja se vracao iz mostara...ako opet vidim javim ti..
 
Član
jasa12 je napisao(la):
kad je ovo auto nestalo..prije jedno 2-3 dana sam ja ovo auto vidio u hadzicima..neko se vozikao sa njim..bas govorim jaranu vidi fine dvice..i prije toga na jedno mjesec sam isto sreo ovo auto u jablanici ja se vracao iz mostara...ako opet vidim javim ti..

posaljem ti druze svoj broj telefona na pm, malo razgledaj opet pls, ako ga vidis samo nazovi! hvala puno!!
 
Član
Po ovoj prici. Vrlo lahko moze biti da je auto ukradeno prodano tebi dosla murija nasla auto i vratila prijasnjme vlasniku.Negube se tako lahko papiri.
 
Član
dobro ti govore,ostavi javno broj telefona i nek te zovne onaj ko vidi auto. Izgleda da je tebi auto pred nosom,samo treba malo srece da ga nadjes. Ustvari makar tog kradljivca da nadjes,nesto sam skeptican oko toga da ces auto vratit,bar po prici koju sam mogao da citam ovdje. Sranje je to s papirima,ko zna,mozda je taj do sada ilegalno napravio papire,mislim ljudi svasta rade,svakakvim malverzacijama se bave:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
nesto mi nerealno da je klapio auto,i sada se hladno vozi po sarajevskom kantonu i okolici,nije to cista posla,ali se nadam da ce sve izaci na dobro,i u tvoju korist
 
Član
ArminM je napisao(la):
dobro ti govore,ostavi javno broj telefona i nek te zovne onaj ko vidi auto. Izgleda da je tebi auto pred nosom,samo treba malo srece da ga nadjes. Ustvari makar tog kradljivca da nadjes,nesto sam skeptican oko toga da ces auto vratit,bar po prici koju sam mogao da citam ovdje. Sranje je to s papirima,ko zna,mozda je taj do sada ilegalno napravio papire,mislim ljudi svasta rade,svakakvim malverzacijama se bave:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
nesto mi nerealno da je klapio auto,i sada se hladno vozi po sarajevskom kantonu i okolici,nije to cista posla,ali se nadam da ce sve izaci na dobro,i u tvoju korist

Imeni je drug to sumnjivo da neko voza ukradeno auto, ili taj sto ti je prodao imao papire a nije tebi rekao da ima. Bgm najbolje da zaboravis ovo auto. ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
dobro ti govore,ostavi javno broj telefona i nek te zovne onaj ko vidi auto. Izgleda da je tebi auto pred nosom,samo treba malo srece da ga nadjes. Ustvari makar tog kradljivca da nadjes,nesto sam skeptican oko toga da ces auto vratit,bar po prici koju sam mogao da citam ovdje. Sranje je to s papirima,ko zna,mozda je taj do sada ilegalno napravio papire,mislim ljudi svasta rade,svakakvim malverzacijama se bave:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
nesto mi nerealno da je klapio auto,i sada se hladno vozi po sarajevskom kantonu i okolici,nije to cista posla,ali se nadam da ce sve izaci na dobro,i u tvoju korist
Ima broj telefona, stavio sam na I. postu. Moze svasta biti, i da je stavio neke bezveze tablice ili slicno, eto ko je u hadzicima nek malo pogleda... nemam vise sta da kazem, potpuno si upravu druze...
 
Član
I ja nesto kontam care, da ti se ipak raspitas jos malo o porijeklu tog auta kod tog sto si ga kupio od njega, ne ide mi u glavu nikako ta drskost da ga se voza u takvom "kompletnom" obliku , da ga vidjaju po pola Bosne.....
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dobro ti govore,ostavi javno broj telefona i nek te zovne onaj ko vidi auto. Izgleda da je tebi auto pred nosom,samo treba malo srece da ga nadjes. Ustvari makar tog kradljivca da nadjes,nesto sam skeptican oko toga da ces auto vratit,bar po prici koju sam mogao da citam ovdje. Sranje je to s papirima,ko zna,mozda je taj do sada ilegalno napravio papire,mislim ljudi svasta rade,svakakvim malverzacijama se bave:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
nesto mi nerealno da je klapio auto,i sada se hladno vozi po sarajevskom kantonu i okolici,nije to cista posla,ali se nadam da ce sve izaci na dobro,i u tvoju korist

Imeni je drug to sumnjivo da neko voza ukradeno auto, ili taj sto ti je prodao imao papire a nije tebi rekao da ima. Bgm najbolje da zaboravis ovo auto. ;)

anese preporucujem ti da jos par puta sve procitas. da je tvoj golf u pitanju, nebi ti tako lahko odustao od njega. sve najbolje ! :icon_smile:

Momak koji mi je prodao auto, znam ga i znam gdje zivi i jos toga, ne znam sta ste navalili na bivseg vlasnika, kad mi je on pomogao i javljao mi se pitajuci zasto je auto u hadzicima, nakon cega je potvrdio i njegov mladji brat da je auto stajalo na auto pumpi.
 
Član
ma kakvo odustajanje,nisi lud. Ako se auto vec vidjelo,a eto ima dva tri covjeka koji su vidjeli auto, znaci nije rastavljeno i ne predaji se. idi do kraja,kad si vec kupio auto na legalan nacin onda to i zavrsi do kraja. Glupo je odustati a auto ti se voza pred nosom
 
Član
Ma ima tu vise kombinacija...neke su ti vec napisali, a mozda to auto ne voza sada onaj ko ga je ukrao....Mozda je neko nasjeo na pricu i kupio ga od kradljivca...svasta tu moze biti...
 
Član
melvin je napisao(la):
Ma ima tu vise kombinacija...neke su ti vec napisali, a mozda to auto ne voza sada onaj ko ga je ukrao....Mozda je neko nasjeo na pricu i kupio ga od kradljivca...svasta tu moze biti...

:icon_sad: zalosno ali ovo moze fkt biti istina ne kazem da je ali moze biti sretno u pronalasku

btw sta uradi ukucanima radi toga :icon_question: ili nisu oni krivi sto su ostavili kljuc u autu a ono kod nas je bas situacija nista se ne krade pogotovo ne auto sa kljucem :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top