UKRADEN Golf mk2 GTI 16v crveni

UKRADEN Golf mk2 GTI 16v crveni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prica se opet vraca... ovo auto o kojem sam pricao u prethodnom threadu da je auto zaplijenjeno je propala i saznalo se da je auto ukradeno, nakon cega sam izgubio nadu da cu ga vidjeti. danas mi je prijatelj javio da je auto vidio u HADZICIMA nakon cega sam se obradovao i dobio snage i nade da dalje trazim. Sad kad znam da auto nije raskomadano, trazim pomoc od forumasa koji su nastanjeni u hadzicima. Auto Golf 2 GTI 16V crvene boje, dvoja vrata, farovi crni sa lecama, unutrasnjost Digitalna tabla, i komplet enterijer od golfa mk3 20yahre edition. Felge BBS ne znam oznaku. Prepoznatljiv po zvuku, bruji ko lud, remus od motora do kraja izduva. Zatamljeno fabricki auto. duboke karambolke. Naravno, ko pomogne i nadje auto, ide samnom na kafu i nagrada! ako nista, nek mi samo kaze ako ko zna ko je odradio auto, stari mi je kupio odlicne papagajke, ima da mu uvrnem muda ko sarafe :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: evo moj broj telefona ako neko ima informacije: 061/051-270 Omer
evo jos slika za kraj. svaka pomoc je dobrodosla ! HVALA !!
0eaf4c060316baaf5f3212b6eb8bbf71.jpg

c375e6b7a91cfd669f71b2e0eb6ef456.jpg

1fa5ca045a3e7e90d6550ca6406f8cc6.jpg

cff524d4598bb819b39244fc523a7a5b.jpg

20d25ad12cd4dc3b2ace16dd2c5f76a7.jpg

c96609dd843d73a311164e1518b39fcc.jpg

a08592f23ef8965b31192639b618b274.jpg
 
Član
A jebo me svak ako ja ovog golfa nisam vidio juce kod nas u zenici,farovi su mi zapali za oko,po tome sam ga prepoznao(sjecam se jer mi je proslo kroz glavu kako su mocni),nebi da ti dajem laznu nadu ali ako ga vidim opet zapisat cu table ili bolje ostavi broj telefona da ti mozemo javiti cim ga neko vidi....
 
Član
strujaze je napisao(la):
A jebo me svak ako ja ovog golfa nisam vidio juce kod nas u zenici,farovi su mi zapali za oko,po tome sam ga prepoznao(sjecam se jer mi je proslo kroz glavu kako su mocni),nebi da ti dajem laznu nadu ali ako ga vidim opet zapisat cu table ili bolje ostavi broj telefona da ti mozemo javiti cim ga neko vidi....

druze ja sam od tebe kupio ono pojacalo ako se sjecas sa onim momkom sa cetvorkom plavom sam dolazio... poslat cu ti broj mobitela na pm, ako budes siguran da je to ovo auto, javi dolazim odmah za zenicu!
 
Član
corradoM je napisao(la):
strujaze je napisao(la):
A jebo me svak ako ja ovog golfa nisam vidio juce kod nas u zenici,farovi su mi zapali za oko,po tome sam ga prepoznao(sjecam se jer mi je proslo kroz glavu kako su mocni),nebi da ti dajem laznu nadu ali ako ga vidim opet zapisat cu table ili bolje ostavi broj telefona da ti mozemo javiti cim ga neko vidi....

druze ja sam od tebe kupio ono pojacalo ako se sjecas sa onim momkom sa cetvorkom plavom sam dolazio... poslat cu ti broj mobitela na pm, ako budes siguran da je to ovo auto, javi dolazim odmah za zenicu!


stvarno je bosna mala,fakat nisam skontao da si ti,nebitno sad to,posalji mi broj ili jos bolje ako imas moj nazovi me...volio bih da ti pomognem...
 
Legend
Ja cu otic sada malo u offtopic, ali te stvarno ne kontam brate..
Prvo, ovo je auto uvezeno odnekud jel, zbog cega bi ga uopste policija provjeravalaa ?
Kao drugo, sta si ti odvukao auto negdje u pm i dogovorio se da tu policija dodje da ga provjeri ??
I onda dok je auto bilo u pm neko dodje i ukrade ga i sad ga ti trazis ?

mislim poenta posta je, ako se radi o nekim malverzacijama, zbog cega to postavljas ovako javno, samo dovodis citav forum u probleme..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Ja cu otic sada malo u offtopic, ali te stvarno ne kontam brate..
Prvo, ovo je auto uvezeno odnekud jel, zbog cega bi ga uopste policija provjeravalaa ?
Kao drugo, sta si ti odvukao auto negdje u pm i dogovorio se da tu policija dodje da ga provjeri ??
I onda dok je auto bilo u pm neko dodje i ukrade ga i sad ga ti trazis ?

mislim poenta posta je, ako se radi o nekim malverzacijama, zbog cega to postavljas ovako javno, samo dovodis citav forum u probleme..

nisi upucen.ako te toliko zanima zovi na kafu pa cu ti objasniti..necu ovako da se naglaban preko foruma..nemoj me samo nervirat tom pricom kralju molim te! sekunda mi fali da puknem

Armin01 je napisao(la):
druze da ti nisi kupio ovog golfa na ilidzi od rileta???tamo iza obi-a????

jesam kralju, od njega sam ga kupio, on mi je javio da ga je vidio u hadzicima, cuo sam se sa njim jucer-prekjucer...
 
Legend
corradoM je napisao(la):
nisi upucen.ako te toliko zanima zovi na kafu pa cu ti objasniti..necu ovako da se naglaban preko foruma..nemoj me samo nervirat tom pricom kralju molim te! sekunda mi fali da puknem
...



pa u biti to i nije toliko bitno, ali ako ocekujes da ti neko pomogne, red bi bio da fino objasnis o cemu se radi.. i kakve su tu sheme..

ja ako vidim slucajno auto, svakako da cu ti javit, stalno sam na relaciji sarajevo-travnik-zenica, nema puno ovakvih golfova kod nas, naci ce se to brzo ako je u jednom komadu, pogotovo jos ako ga neko voza..

sad bih rekao i da predas u policiju, da prijavis prevaru ili tako nesto, ali opet nisam dovoljno upucen pa ne znam jel se ovaj slucaj moze na taj nacin rjesavat..

ko je sve znao da je auto tu, jel imas neke sumnje, bas mi nije jasna problematika, kako je neko znao da je auto bas tu, da su kljucevi bas tu, to znaci mora biti neko ko poznaje tebe/auto...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
corradoM je napisao(la):
nisi upucen.ako te toliko zanima zovi na kafu pa cu ti objasniti..necu ovako da se naglaban preko foruma..nemoj me samo nervirat tom pricom kralju molim te! sekunda mi fali da puknem
...



pa u biti to i nije toliko bitno, ali ako ocekujes da ti neko pomogne, red bi bio da fino objasnis o cemu se radi.. i kakve su tu sheme..

ja ako vidim slucajno auto, svakako da cu ti javit, stalno sam na relaciji sarajevo-travnik-zenica, nema puno ovakvih golfova kod nas, naci ce se to brzo ako je u jednom komadu, pogotovo jos ako ga neko voza..

sad bih rekao i da predas u policiju, da prijavis prevaru ili tako nesto, ali opet nisam dovoljno upucen pa ne znam jel se ovaj slucaj moze na taj nacin rjesavat..

ko je sve znao da je auto tu, jel imas neke sumnje, bas mi nije jasna problematika, kako je neko znao da je auto bas tu, da su kljucevi bas tu, to znaci mora biti neko ko poznaje tebe/auto...


eh druze...ovako.
znaci ja sam kupio sa rodjakom auto od 'rilera'. auto bez ikakve dokumenatcije. nakon nekih komplikacija rodjakovi ukućani su uzeli auto, za sta nismo ja i rodjak saznali, tek par dana nakon toga. kasnije smo saznali, da su odvukli auto pred skolu osnovnu na ilidzi i ostavili kljuc i htjeli zvati policiju. dok su se udaljili od auta i vratili da nazovu policiju, auto je vec neko UKRAO. nakon cega su nam rekli da je auto odvukla policija. neko vrijeme smo gonjali gore ciglane. propalo, i jedan rodjak nam je rekao sve kako se odvijalo, i tada smo saznali da je auto ukradeno. NEMAM NIKAKVOG DOKUMENTA ni dokaza da je moje, ali ko bi bio budala da govori da je njegovo auto svuda okolo.Rile zna da sam uredno platio auto. cuo sam se sa njim juce, rekao je da je vidio auto preko puta Binga u hadzicima, i odmah sam otisao i nije ga bilo tamo. nemam nikakve sheme ko bi to mogao uraditi, ali struju znam i vjerujem da je auto vidio u zenici.nadam se prijatelju da ti je sad jasnije, sta se zbilo? :icon_sad:
 
sretno u pronalasku a i kad ga nadjes opet nek ti je sa srecomm !!!!
najbolje ti je uprati lika koji ga voza i gdje ga ostavi ti uleti upali na zice i vozi kucii nesmije te valjda prijavitt hehehe !!! :lol: :lol:
 
Član
ne kuzim ovo,kupljeno uato bez papira?stranac??
ko ima papire,bilo kakve od ovog auta?il je to bas divlje?
preko policije ne mozes nista
organizuj drustvo da obrate paznju,nema ti druge
 
Član
edoze je napisao(la):
ne kuzim ovo,kupljeno uato bez papira?stranac??
ko ima papire,bilo kakve od ovog auta?il je to bas divlje?
preko policije ne mozes nista
organizuj drustvo da obrate paznju,nema ti druge

odjavni list izgubljen... ne znam kako jos da razglasim da je ukradeno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top