Ukraden GOLF 5 2.0 TDI SPORTLINE

Ukraden GOLF 5 2.0 TDI SPORTLINE

Član
Ma kakav crni multilock ljudi, kakva je to zaštita.... NIKAKVA
Asa auto je ljudima koji su kupovali nova auta tušio te klince multilockove-defendlockve sve isto sranje,
Uđeš u auto pritisneš kvačilo i odšlepaš auto bez ikakavih problema , ili ko se razumije pod haubom ga ušaltaš u 2 brzinu i goni,
Ipak Hudini, Zeder, Maxlock i neki kvalitetniji alarmi pomažu mnogo više nego Multisranje..
znas kako ja sam imao multlock jer sam mislio da to sta vrijedi,nekad je kostao 700km. ali nikad nije kasno za druge da ne bacaju pare jer od tog nema nista. inace auto je bilo garazirano,samo parkiran na placenom cuvanom parkingu al sve do jednom;)ne vjerujem da je i zeder siguran. po meni kasko,prekidac i gps pratnja.
 
Član
ma kakva gps pratnja. Liku pred zgradom passata 5 digli sa multilockom, alarmom, i gps pratnjom. Nikad nadjen nije :D
 
Član
On ako je njega naumio ukrasti da mu tockove zabetoniras u cestu i stavis sve serafe sa sigurnosnim kljucevima, on ce njega opet ukrasti kad se zainati...
Nikakve zastite ti nece pomoci osim naravno osiguranja kasko protiv kradje, ostali alarmi su samo produzavanje kradje za 30-at sekundi do 1 minute...
A to za prekidac skriveni hmmm treba staviti jak da drzi bar 200A jer svaki drugi ce se grijati i na kraju moze se ili zapaliti ili ostati bez kontakta...
ima jos par caki kako uraditi da ga ne moze ukrasti ali to ce vidjeti pa ce doci za 2-3 sedmice sa #$%#! i naravno ukrasti i otici :confused:

I da nazalost nema vise kao prije da te zovu i traze otkupninu... to se sada rijetko radi, sada se auta samo prebace u druge drzave i kucaju i prodaju, bilo je i na vijestima tako vise slucajeva gdje su auta nadjena na kosovu i srbiji gdje su vozena i nadjena prije nego su prekucani , jer tako mogu dosta vise zaraditi nego na otkupninu gdje za golfa 5 ne moze vise dobiti od par hiljada maraka a ovako proda po cijeni ili par stotina ispod cijene...
 
Poslednja izmena:
Član
On ako je njega naumio ukrasti da mu tockove zabetoniras u cestu i stavis sve serafe sa sigurnosnim kljucevima, on ce njega opet ukrasti kad se zainati...
Nikakve zastite ti nece pomoci osim naravno osiguranja kasko protiv kradje, ostali alarmi su samo produzavanje kradje za 30-at sekundi do 1 minute...
A to za prekidac skriveni hmmm treba staviti jak da drzi bar 200A jer svaki drugi ce se grijati i na kraju moze se ili zapaliti ili ostati bez kontakta...
ima jos par caki kako uraditi da ga ne moze ukrasti ali to ce vidjeti pa ce doci za 2-3 sedmice sa #$%#! i naravno ukrasti i otici :confused:

I da nazalost nema vise kao prije da te zovu i traze otkupninu... to se sada rijetko radi, sada se auta samo prebace u druge drzave i kucaju i prodaju, bilo je i na vijestima tako vise slucajeva gdje su auta nadjena na kosovu i srbiji gdje su vozena i nadjena prije nego su prekucani , jer tako mogu dosta vise zaraditi nego na otkupninu gdje za golfa 5 ne moze vise dobiti od par hiljada maraka a ovako proda po cijeni ili par stotina ispod cijene...
slazem se.nemozes nista uraditi kad policija uvijek ode na buhtlu za vrijeme kradje
 
Legend
Nedavno su golfa plusa pokusali ukrasti na dobrinji, imao zeder ali nije imao naljepnice, i uletili u auto kontali nema nista, polomili komplet tablu pokusali da ga onesposobe, nisu uspjeli, na kraju nozem poderali sjedista, tablu, airbagove i otisli..
 
Član
Bolje je da lopov vidi naljepnicu sa alarmom da ga odvrati od krađe. GPS lokator nema koristi kad se GPS blokator se na piku kupi za 200 km. Da ovdje napišem bilo kakvu zaštitu ima lopova i na ovom forumu tako da ni to nema koristi. Morate smisliti nešto svoje, malo proučit instalaciju automobila itd. napravit nešto što lopovi ne očekuju. To je za blokiranje paljenja automobila,no nikakve koristi kad ga uvijek mogu na šlepu natovarit. To su organiziranje krađe gdje te prate i znaju sve o tebi i apsolutno ti nikakve zaštite ne pomažu. Kao što je kolega gore rekao da ga zabetoniraš u pod ako je naumio on će ti ga otjerati. + što je to povezano s policijom ma ima svašta.
 
Član
Prošle godine sam prodao peticu u komšiluk ovdje, ta kuća takođe ima citroena c4 , i bio je parkiran golf u garaži a citroen ispred garažnih vrata . lopov je fino ušo u kuću i u dnevnoj sobi našao ključeve od citroena, i kad je izlazio iz kuće zalupe mu vrata ulazna i ovi se probude ustanu na noge tamo kroz prozor pogledaju kad ono citroen pomjeren na drugu stranu dok su oni izašli iz kuće ovi napolju su se razbježali . ključ od citroena je ondešen .

znači lopovi su na sve spremni, ako im treba tvoje auto tesko cete ih zaustavit
 
Član
Drugu u sarajevu tako tuarega ukrali, peticu golfa imao pred garazom, usli u kucu,uzeli kljuceve i odvukli tuarega a uvezli golfa u garazu. ujutro kad je ustao prvo je pomislio ajde bolje nego da je tuareg, medjutim kad je usao u garazu tamo golf :). Platio je otkupninu pa je vratio auto
 
Član
Po statistickim podacima 90% automobila se ukrade u kantonu sarajevo. postoji 4-5 izlaza iz grada.jasno je da ima nacina da se broj kradja smanji drasticno ali.....
 
Meni kad su ukrali, prvo su nas zvali iz lukavice i kad bi otkupili i popravili auto izaslo bi nas vise nego polovina cifre koju smo dali za auto. Drugi put nas je zvao drugi covjek sa 063, pretpostavljam iz hercegovine po naglasku.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
 
Član
Ako vw ne osiguras kasko bolje ga i nemati jer sve su zastite provaljene. cujem u posljednje vrijeme da je hudini dobar,al sve je to suplja. kad je bila velika akcija u hercegovini najvise sam vidio da je ukradeno a nalepnjica hudinilock.tako da na ta sranja ne treba bacat pare.
 
Ako vw ne osiguras kasko bolje ga i nemati jer sve su zastite provaljene. cujem u posljednje vrijeme da je hudini dobar,al sve je to suplja. kad je bila velika akcija u hercegovini najvise sam vidio da je ukradeno a nalepnjica hudinilock.tako da na ta sranja ne treba bacat pare.

Ja u tom trenutku nisam imao zastitu i prva Ibiza ukradena u BiH je bila moja.
 
Član
eto javili se rodjaci... trazili pare... uzeli pare i ni auta ni para:) grupa je iz zenice, viteza. Pa eto da i to znate, ne nasjedajte na bilo kakav otkup.
 
Top