Ukraden GOLF 5 2.0 TDI SPORTLINE

Ukraden GOLF 5 2.0 TDI SPORTLINE

Meni je tvoja greska isto sto si javno pisao na forumu o tome , razmisli da je to mogao uraditi bilo ko da samo sazna tvoj broj telefona i da te nazove sa pricom pare za auto. Ubuduce nedaj boze ako vas se slicno desi nemojte piskarati po netu vjeruj ima svakakvih mucki
 
Poslednja izmena:
Član
Malo lupinga ali opreošteno vam je, mladi ste. Prije su bili timovi koji bi odradili auto i uzeli otkup ili ga tušnuli dalje.
Danas jedna ekipa uzme auto i ono ode odmah na rastavljanje ili preko grane, a preuzima vas drugi tim koji vam izvlaći pare za auto koje praktično više i ne postoji, bar ne u BiH.
Kad te nazovu lagano pustiš muziku u slušalicu i objasniš da im ne vjeruješ. Ne gubiš ništa.
 
Član
Ako vas nazovu dogovorite se za plaćanje i lagano prijavite policiji. Ko zna, možda i uspiju da vam vrate auto ili, u najmanju ruku, da pohapse ze majmune
 
Član
Ako vas nazovu dogovorite se za plaćanje i lagano prijavite policiji. Ko zna, možda i uspiju da vam vrate auto ili, u najmanju ruku, da pohapse ze majmune
Ili da ti raznesu objekat kao onu štampariju na skenderiji. Samo ih lagano odjebati i u sebi se pomiriti da je to završena stvar.
 
Član
Ne popuštaš ništa. U 98% slučajeva kad te nazovu za otkupninu auto je već vani ili u djelovima.
 
Član
Tema pokrenuta od ake1982, 23. Siječanj 2014... A ovaj golf ukraden 30. marta tako da nije.
Evo godina prodje kako mi maznuli auto,pa da lesinarima napisem da je vakat mjenjat disk plocice,redovan servis I zubcasti. Nadam se da nisu sve potrosili tako da bi im to otprilike pokrilo troskove. Usput cujem komsiji vratili vozilo tako da se vraca vjera da ima jos, "postenih " lopova. U poslu uspiju samo najbolji, a ne fukara koja se docepala nekih uredjaja,prangije I carape pa misli da je Uspio u zivotu. Iskrene dove upucujem Bogu da im podari ugodan zivot,jadnu smrt I vjecni boravak u dzehenemu ili ti ga paklu. 5namaza dnevno,za svaki 1 dova,od mene 91.250 zelja da im dragi Bog naplati.
 
Član
Ovdje je sistem problem i glavni uzrok svega loseg sto se desava, korupcija od dna do vrha, vodeci ljudi korupmirani makismalno, sve veze stele "jaranstvo", toliko izvjestavanja od medija kako se bas te vodece baje terete za svote novca koje su vece od svih tih koje lopovi pokradu u vozilima, sad citam kojekave guzonje primali naknadu za stanovanje u vlastitim stanovima (mislim ko i normalan moze i pomisliti da njima treba da iznajmljuju stanove pored 5 vlastitih), kradja na svim nivoima i onda vi treba da ocekujete da policija ne jede buhtlu u vrijeme kad vam kradu auto ili da smije sta uraditi kad je sistem napravljen i vodjen kriminalom i korupcijom, kriminalci su svima poznati u svakom gradu al policija hapsi i vodi u zatvor demobilisanog borca jer je "ukrao" 2 drveta iz sume , normalan covjek ne moze drzavi izraditi za 5 KM a kamoli sta vise, da se ukrade vozilo nekom guzonji koji ga je dobio na racun korupcije i stele lijepo bi bilo al opet to po nekom postenom udari ko je radio mozda par godina za auto i posteno zivi
Ali u svakom slucaju i za to ima rjesenje. Kupite Alfu.
 
Top