Ukraden GOLF 5 2.0 TDI SPORTLINE

Ukraden GOLF 5 2.0 TDI SPORTLINE

Član
Ukraden golf 5 prije 20ak dana, pa oprez ukoliko budete kupovali. Ukoliko primjetite vozilo tablice 015-A-095 javite policiji.
Golf 5 2.0 TDI Sportline 2004.god. Kilometraža manja od 100.000. Metalik sivi, sve sivo osim zadnjeg branika koji je crn. Jedan specifican detalj da su zimske gume 16e proizvođač MARBO koji je jako rijedak na našem tržištu.

Pozdrav,
 
Jesu li te zvali ?

Vjerovatno već jesi, ali pogledaj po Trebeviću, zaduži nekog džipa i lagano, dosta auta je gore pronađeno.
 
Super Moderator
Imo si multlock i ukrali ga? garant su ga na kamion stavili i gas.. zato cobra zakon, kad vide da ima cobru nece ni dirat jer im se ne da
sa srecom u trazenju druze, nadam se da ce ako nista nazvati.. a dobar prijedlog da odes malo potrazit po brdima
 
Član
Imo si multlock i ukrali ga? garant su ga na kamion stavili i gas.. zato cobra zakon, kad vide da ima cobru nece ni dirat jer im se ne da
sa srecom u trazenju druze, nadam se da ce ako nista nazvati.. a dobar prijedlog da odes malo potrazit po brdima
da i to zakljucan 101%, znam jer sam se vracao do vozila. sumnjam da su ga na taj nacin uzeli jer je bilo tijesno za neki kamion.
 
Član
Mojoj tetki su 2x krali golfa 2, i oba put je nazvali da ga otkupi, treći put nisu zvali hahaha

Ma ne znam da ima neka djelotvorna zaštita, Sarajevo je užas po tome... Valjda ga pronađeš, sretno!
 
Legend
Nedavno sam bio kod majstora, dovukao covjek passata kog su ukrali sa multitlockom, znaci razvalili sve oko mjenjaca.. al je auto bio u voznom stanju.. naravno trazili mu otkup , covjek platio i onda jos kod majsora dovukao auto bilo je sigurno 1000km stete jer su oslovno unistili auto.. ;/

sretno sa autom drug, a ostali cuvajte gdje ostavljate auto..
 
Član
lopovima se ne moze stat u kraj. ti multilokovi zederi i ostali vragovi lopovu sam produze vrijeme obijanja za minutu il dvije.
 
Član
Ma multilock je sranje meni su passata 2005-te ukrali i imo je mulitlock, mom su najvjerovatnije otvorili haubu i na mjenjacu izbacili iz rikverca i odšlepali,a bilo je i tragova dizalice.. Nadam se da ces imat sreće i da ces ga pronaći golfa..
 
Član
Ma kakav crni multilock ljudi, kakva je to zaštita.... NIKAKVA
Asa auto je ljudima koji su kupovali nova auta tušio te klince multilockove-defendlockve sve isto sranje,
Uđeš u auto pritisneš kvačilo i odšlepaš auto bez ikakavih problema , ili ko se razumije pod haubom ga ušaltaš u 2 brzinu i goni,
Ipak Hudini, Zeder, Maxlock i neki kvalitetniji alarmi pomažu mnogo više nego Multisranje..
 
Top