ugradnja xenona na audija 100 '92 2.0 tdi

ugradnja xenona na audija 100 '92 2.0 tdi

druze ako su u tebe sjenila u farovima izgorila, nece ti pomoc ni hellin xenon, samo ce rasipat svjetlost a neces dobit nista bolju vidljivost
ili novi farovi ili projektori i xenoni
pa citao sam po drugim forumima da su i drugi imali problema sto se tice ovog modela audija sa vidljivosti tj kratka svjetla su jako slaba kao da su napred fenjeri a ne farovi :hungover::hungover::hungover:
 
pa citao sam po drugim forumima da su i drugi imali problema sto se tice ovog modela audija sa vidljivosti tj kratka svjetla su jako slaba kao da su napred fenjeri a ne farovi :hungover::hungover::hungover:
staro auto, dotrajali farovi, treba uzet nove...
u mene buraz kupio dvicu i svjetla ko kesa, kupimo nove farove i moze se vozit, jer ne mozes ih poredit sa fabrickim xenonima koji daju extra svjetlost
 
Član
Ma projektor zakon. Dan posla al imas dnevnu svjetlost kad god vozis nocu...ja kad idem nocu mislim da je podne ...
 
Super Moderator
da, ako su sjenila izgorila nema tu pomoci. ti kad gledas u auto i u farove oni svjetle jako, al na cestu nista ne ide jer sjenilo ne vrsi svoju funkciju. kod njega projektor opet nije to to jer nije bistro staklo od fara

ovo ti je projektor


1307159.jpg
 
da, ako su sjenila izgorila nema tu pomoci. ti kad gledas u auto i u farove oni svjetle jako, al na cestu nista ne ide jer sjenilo ne vrsi svoju funkciju. kod njega projektor opet nije to to jer nije bistro staklo od fara

ovo ti je projektor


Pogledajte prilog 51906
hvala drug sto si se potrudio naci sliku
da, ako su sjenila izgorila nema tu pomoci. ti kad gledas u auto i u farove oni svjetle jako, al na cestu nista ne ide jer sjenilo ne vrsi svoju funkciju. kod njega projektor opet nije to to jer nije bistro staklo od fara

ovo ti je projektor


Pogledajte prilog 51906

al ipak i kad gledas u farove vidi se da svjetle slabo a takodje slabo svjetle i na putu...uzimao sam set zarulja sad dali je h1 ili h4 nezz jbg znaci stavio nove al opet isto :S opet drug hvala ti puno na trudu
 
Član
Druze spam ujes forum poput djeteta...sve smo to napisali samo trebas malo da googlas i sve vidis...procitaj pravila foruma...nema postova zaredom...opcija izmeni edit...
 
Top