ugradnja xenona na audija 100 '92 2.0 tdi

ugradnja xenona na audija 100 '92 2.0 tdi

Član
Tu je to. Morimoto izadje 100km...sve zavisi od stanja sadasnjih farova od volje i od novca :)
P.S

Jasmin je upravu!!!
 
Aj ti bar mozes ubaciti farove sa socivom,sta cu ja na 80ci b3 :D ,svjetla su ocajna stvarno.Da li je neko imao xenon u 80ci? kako to svijetli?...sory na offu :)
 
Član
Ja sam na 80 ci...kupio farove i haubu od b4 i rjesio muku. Tako da preporucujem da uradis isto
 
Član
Provjerio sam i i pravu ste, radi dizajna unutrasnje linije farovi ne pasu na haubu stoje, potrebno bi bilo i haubu mjenjati, a zmigavci ostaju ionako su odvojeni
 
Provjerio sam i i pravu ste, radi dizajna unutrasnje linije farovi ne pasu na haubu stoje, potrebno bi bilo i haubu mjenjati, a zmigavci ostaju ionako su odvojeni
uhh koja zbrka radi xenona :S :S :S
eto sad nezz sta da radim definitivno necu stavljati xenone bez leca,jer da uzima farove sa lecima bilo bi skupo cini mi se :S
 
Član
Otidji ti do neke bolje trgovine auto dijelovima i nabavi boschove sijalice kako sam ti prvo i predlozio, daju bolju svjetlost a ne griju puno vise od standardnih. To ti je najjeftinije a ja ti garantiram da djeluje, u svakom slucaju je dosta bolje
 
Otidji ti do neke bolje trgovine auto dijelovima i nabavi boschove sijalice kako sam ti prvo i predlozio, daju bolju svjetlost a ne griju puno vise od standardnih. To ti je najjeftinije a ja ti garantiram da djeluje, u svakom slucaju je dosta bolje
izgleda da ce to biti ipak jedino logicno rjesenje ;)
sutra idem u motorex da se raspitam o tim boschovim sijalicama ali sam ipak volio staviti xenone al jbg et
 
druze ako su u tebe sjenila u farovima izgorila, nece ti pomoc ni hellin xenon, samo ce rasipat svjetlost a neces dobit nista bolju vidljivost
ili novi farovi ili projektori i xenoni
 
Top