ugradnja xenona na audija 100 '92 2.0 tdi

ugradnja xenona na audija 100 '92 2.0 tdi

I mene zezaju ova svjetla na farovima u Passata B3, po noci jos upalim maglenke, a ne vidim nista. Konto sam xenon, ali previse ce rasprsiti svjetlost. Isto tako sam mislio ubaciti bolje sijalice, neke jace, ali to opet nije to.
Preostaje mi samo skupljanje para za morimoto.
 
Član
Ja sam primjetio da mi u 99% slucajeva na golfu 4 smetaju farovi. Sad dal klocevi podignu maksimalno da bi bolje vidjeli ili su fabricki futavo postavljena svjetla, ne znam...
I meni na golf 4 smetaju ponekim, ali fabia stvarno svaka, mi smeta, je li to sto je u mene auto nisko pa mi smeta :D hahaha
 
Član
Imao sam fabiu. I to je auto sa najboljim svjetlima sto sam ikad vidio. Halogenke svjetle extra...mogu misliti xenon kako bi sijao. Al znam da sa kratkim nisam imao problema ni po kisi noću
 
Član
Hahah eto turbo sto smetaju. Mora da se mogu dobro podici :D
Ja sam razmisljao o xenonima na octaviji, al sam odustao dok ne ubacim i lece,pa da to bude kako treba.
 
Član
Imao sam fabiu. I to je auto sa najboljim svjetlima sto sam ikad vidio. Halogenke svjetle extra...mogu misliti xenon kako bi sijao. Al znam da sa kratkim nisam imao problema ni po kisi noću
Da, zato i smetaju svima ucesnicima u saobracaju, pored mene joj ni jedna nije prosla a da nisam morao skiljiti i da me zasljepila, svaki put krenem blicati da ugasi duga pa tek onda vidim da je ustvari fabia... Ja ne znam kako je to dobilo homologaciju kad se proizvelo...
 
Član
Mislim da je problem do nivelacije jer skoro 90% ih to ima i onda ljudi cackaju tu i podese far pod 3 kao da su normala pa kad stave na nulu eto belaja!!! Isto sam primjetio dok sam vozio fabiu da je dovoljno da neko sjedne nazad i farovi se vec dobro podigli...opruge slabije nego je predvidjeno.
 
Član
Kolko puta sam tako palio duga misleci da neko vozi pod dugima, a kad mi tek onda duga fisne, ne gine stati par minuta sa strane da se oci dozovu. Previse se ljudi zezaju oko toga, ne razmisljajuci kolika je to potencijalna opasnost...
 
Top