Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
debilizam, ako vec ne zele pomoci neka produze. nego im furka imat snimljeno, a ne razmisljaju kako je ovo vidjeti nekome od rodbine ovog djecaka, kad je potresno nama koji za njega nikad ni culi ni vidjeli nismo...
 
Član
Ja neznam sta se vi cudite sto su prosli ...


Pa iskreno malo je onih koji bi htjeli pomoci ...isti qurac kao oni sto stopaju - sto bi im ja stajao ,tako i ljudi misle ..

Bio sam svjedok kad su se decki prevrnuli na cesti,i naisao prvi na mjesto udesa, i nisam znao sta cu na sred ceste stanem i masem da ljudi stanu pomognu ... jos mi jebu mater sto sam ostavio auto na cest...


mozda proslo jedno 10-tak auta niko da stane , tek onaj tamo 15 -ti s autom sto je prosao stao ....


covjeku na kraju pricam kaze nemogu da vjerujem ...eee jarane i tako ti je to...



A kad je zima cim nek sleti ovo ono snijeg klizavo ..svi trce u pomoc fkt mi to ne ide u glavu
 
Član
nije fazon u tome sto nisu stali, nego je glupost snimati ovakve stvari. isto kao da je zajebancija neka. ako ne mozes, neces, ne znas pomoci onda produzi i sve ok...
 
Član
sinoc bas petak 13-ti.
Na stupu neki vento ili seat toledo se zabio u kamion, auto samljeveno totalno, nisam mogao ni skontati o kojem se radi... ima li neko kakvih informacija :icon_rolleyes:

Nakon toga na kruznom, na izlazu sa autoputa u Vogosci neka dvica proletila u kruzni, cupaju je neki momci al su zdravi svi cini mi se :D

U Semizovcu nekome pukla guma na bmw E36 :D
 
Član
I na otoci je sinoc bio udes. Golf mk2 i Audi A6 (Taxi) u traci prema gradu, a u drugoj traci prema Ilidzi Golf mk3 ili je mk4 (nisam dobro vidio) karavan i jos jedno auto (cini mi se kao Alfa 156 ali nisam siguran)
 
Član
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/u-zestokom-sudaru-kombija-i-bmw-a-dvoje-tesko-povrijedjenih/120515189#1

žalosno, opet BMW...
 
Član
Pa narvano BMW je zmija od auta nikad ne znas kad ce zadnji kraj da mu zaplese sve se mijenja bukvalno u 1 sekundi. Ovo govorim iz svog iskustva :icon_cry:
 
treba uvest kazne za ovako teske saobracajne nesrece,da se kvalifikuje kao pokusaj ubistva,jer obicno vozaci prezive i izvuku se :icon_mad:

ne znam koji je k**ac ovom narodu,nema dana da neko ne pogine :icon_question:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
treba uvest kazne za ovako teske saobracajne nesrece,da se kvalifikuje kao pokusaj ubistva,jer obicno vozaci prezive i izvuku se :icon_mad:

ne znam koji je k**ac ovom narodu,nema dana da neko ne pogine :icon_question:

Ni ja fkt ne kontam... neku vecer vracam se iz Mostara, kolona.. kad lik sa golf 5om upalio duga i tako vozio zamnom 10ak km.. fkt mi smetalo, sve gleda kako da pretekne i nasao preticati u onim krivinama iza Gojkinog restorana... ja gledam nemogu da vjerujem, kontam koji qrac, neciju glavu stavlja u torbu, moze neko brzo izletiti iz krivine :icon_mad:

btw: meni se cini da narod polako gubi svijest o sebi i drugim ljudima... bolje receno, boli ga qrac za drugim :icon_mad:
 
Top