Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

opet budala prezivila :icon_mad:
da je meni samo jedan vikend odijelo specijalne policije i u patrolu,garantujem da bi min.10 budala smirio samo za dvije noci subota-nedjelja :icon_twisted:

nadam se da ce ovog momka neko osvetit i smanjit broj nepismenih u nasoj drzavi :smajli18:

R.I.P.
 
Član
Od danasnjeg slucaja na Miljacki dovoljno sam sokiran a plus sada i ovo.........pa dokle vise ovako.
Kako je samo GROZNO ono ispalo na Miljacki onoliki narod se skupio i svi gledali,tolike kunte i pante u nasem ŠEHER Sarajevu i da ne mognu spasiti covijeka sto se utopio, gdje je njima bila pamet???
I pogledaj spasioca kako su strucno uze postavili ?*? Onako su mogli samo ves prostrijeti!!! Imali kod nas ista ozbiljno da se uradi i kako treba.

RIP :icon_sad:
 
Član
Vikicevi dok ne izadju na ulicu Seher se nece smirit. Ova zandarmerija nije normalna cast pojedincima, jbt ako vidis da ces napravit veci belaj nego korist nemoj to ni radit. Kako god se okrene lik im je kidno, nacina ima da ga nadju i da ga nisu jurili al sad bas ako ga ne nadju nisu ni za sta.
Ja da sam u zandarmeriji nista meni ne bi trebalo ni papiri ni koje picke materine, samo kombinezon, pancir pendrek i dva magnuma redo bi pored Miljacke ko sardine udaro cim stignem pa da vidim ko bi pravio sranje bar bi se iskristalisalo imas visoku ribu koja se ne dira bez koordinisane akcije svih organa bezbjednosti i imas sasu koju moras istuc da se smiri inace 1 povlaci bar jos dvojicu. Jbg kad neki klipeta na tv vidi nekog kretena kako prangija, krade auta, pravi saobracajke ovo ono dobije malo kazne ili nikakvu pa i on ce krenit, OK sud ne radi posao to mali zna al da vidi tog kako mu zandar razbija prangiju od glavu nebi mu sigurno palo na pamet da se ide zajebavat. FUP stvarno ima jaku i sposobnu specijalu da se nosi sa najtezim stvarima, jaki su ko Nato al je proceduralni problem njih angazovat, zato nije jedinicu za podrsku al izgleda nikom nije stalo da se stanje dovede u red.
 
Član
sto se mene tice slobodno nek ove lešinare ukinu, ja lično nikad niti znam koga da je imao kakve koristi od njih, samo znaju olovku i nalog i piskarati ni to ne znaju kako treba jer ih je 90% nepismeno...

fuj
 
Član
prosao sam sinoc pored mjesta nesrece, strasno :icon_eek: ja bi ovo odmah vjesao, 160 kroz grad, zamislite ne daj Boze da je dijete nazad u sjedalici bilo, ne bi mi niko trebao, golim rukama bi ga zadavio :icon_mad:
 
Član
R.iP. strada nevin covjek..ovo je svako od nas mogao biti :icon_mad: sta vise raditi u ovom gradu
 
Ma netreba vise gledati kako ces ti reagovati nego onaj drugi da bi izbjegao nesrecu... izlazak na cestu je kao da si vec jednom nogom na drugom svijetu, samo treba da naidje neka budala... zalosno koliko samo neodgovornosti, neprofesionalnosti, bahatosti i nesavjesnih vozaca ima, pa to nije normalno... nema jebenog dana da ne budu po 2-3 saobracajne nesrece.. a mi smo po gradu svaki dan, pa kolike su sanse da jedan dan naleti budala na nas (zapitajte se)... policija zna samo mahati onim lizalom i praviti se pametna da nemas rezervnu sijalicu, trokut.. da ti je sara gume ispod propisane bla bla a kad treba suzbiti neko teze krivocno djelo popla se se ko misevi... a sa druge strane zasto bi policajac stavljao glavu u torbu da bi ispao heroj... sve u svemu raskol sistema....:icon_mad:
 
Član
Zaklet bi se mogao da sam ovog audija vidjao po gradu ( naranvno ima ih slicni ali imam neki osjecaj da je to po tablama sam tapantio da je A28T ) gasao je maksimalno kraj mene je sigurno na stupu (ina pumpa) proletio 150 mini.... A evo neko pise da je jos drzavni nebi me ni to zacudilo kakav nam je sistem =) stvarno mi je zao momka koji je poginuo R.I.P.
nemam rijeci :icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Top