Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Legend
1.
Da ne otvaram topic o svakom pojedinacnom udesu (ovi sitni), ovako cu trpat sve u jedan

Danas, na raskrsnici kod Z.stanice udes, taxi izgleda prosao na crveno iz pravca AC quattra, i udario golfa koji je isao iz pravca Avaza, ugl bilo je lakse povrijedjenih u golfu, koji je zavrsio na sinama ispred zgrade sirbegovic

2. Klasicni udes na Otoci, cica neki stao na treptuce zeleno sa golfom, opalila ga neka cura sa fabiom, bilo je dosta stete..
 
G

GoPlay

hahaha
sutra laksi udes kod televizije na semaforu iz pravca otoka ilidza :)
 
Legend
Preksinoc udes kod elektroenergetske skole na pofalicima, fiesta i cini mi se audi a6, a6 prosao na crveno iz pravca grbavice..
 
Član
veceras oko 18h onaj pravac u sarajevu gdje su po 2 trake...
idem iz pravca mostara...neznam kako se zove mjesto....

pug plavi prevrnut na krov ....

mozda neko nesto vise zna od sarajlija:icon_question:
 
Član
Nisam cuo o tome...

Zaboravih napisat, vidjeh par udesa ovih dana. Eto jucer recimo, Audi A5 Quattro - crni, na C. Vili kod Merkura, udaren sprijeda.
Samo on bio i policija, vec ga na trotoar premjestila. U sta je udario ne znam, steta dobar auto do bola.
 
Član
nisam vidio udes......nego samo da kazem......da je momak koji je kupio tricu od Vede (MONTOYA) uzeo joj je nevinost....danas vidjoh razbijeni farovi hauba udubljena itd itd...nadam se da vedo nece procitati ovo....da ga ne bi srcani opalio.....
et toliko :D
 
G

GoPlay

ovo sa audijem... zabio se lik u Stojanku XD hahaha stojanki nista XD
celicni branici :p narancaste boje a nije Mladenova :)
 
Legend
nije u sarajevu, ali juce sam svojim ocima vidio kako motorista prokliza na romaniji, 20tak metara ispred, kisa pada, on ga nesto gasa, i kako je pokusao da smota u krivinu, nageo se, samo iskliznu motor ispod njega, sreca izletio je na neku livadu, nije mu nista bilo..
 
Član
nokke je napisao(la):
nisam vidio udes......nego samo da kazem......da je momak koji je kupio tricu od Vede (MONTOYA) uzeo joj je nevinost....danas vidjoh razbijeni farovi hauba udubljena itd itd...nadam se da vedo nece procitati ovo....da ga ne bi srcani opalio.....
et toliko :D

vedina trica se odavno vozala bez zadnje karambolke, nezz dal joj je tad oduzeta nevinost s guza ili je onako skinuta bila :D steta sto onako fin auto pade u pogresne ruke...

udesa na sve strane, ne pazi raja. jos kad malo kise padne...
 
Član
nokke je napisao(la):
nisam vidio udes......nego samo da kazem......da je momak koji je kupio tricu od Vede (MONTOYA) uzeo joj je nevinost....danas vidjoh razbijeni farovi hauba udubljena itd itd...nadam se da vedo nece procitati ovo....da ga ne bi srcani opalio.....
et toliko :D

joj momak je unistio. tu je tricu kupio od mog jarana. i nakon mjesec dana zove i pita gdje da napravi boju za ono auto, jer ga je neko udario u zadnji kraj.
vidim ga kasnije, kad boja zadnjeg branika ni slicna ostatku auta. jos veci sok dozivio kad sam vidio nekidan da je unisten cijeli prednji kraj.
nek mu je sa srecom, da njemu ne bude nista.
 
Legend
ja opet kazem, najgore je vedi da gleda kako onakav auto propada u rukama nekih super strasnih vozaca.. meni bi srce puklo.. a koliko je on vise para i truda ulozio..
 
Član
Ma ni prvi kupac, ovaj koji je kupio od Vede, nije bio nesto pazljiv. Jaran je kupio od njega sa velikom parnicom na vratima, treca vrata su se otvarala povlacenjem komada zice, pod protruh'o poprilicno, oni usmjerivaci zraka nerade itd.Jaran je u auto je ulozeno poprilicno love,truda i vremena i auto je dovedeno u tip-top stanje i takvo prodato ovom momku, a ovaj nazalost slupao.
 
Član
neku vece kod masinske lik sa audijem ljubicastim ja mislim da je a8 vidjao sam ga u drinskoj opalio fabiju ja mislim.
 
Eo kod katedrale na stanici glupacu opalio tramvaj zadnji tocak joj dosao ko duble din :) , vidim tu curu kako divlja prekjucer po sinama nesto gasa mislim da je tek polozila znam je ovako iz vidjenja hundai crni neko cudo sa 4 vrata i mislim se kako ces se sestro negdje zaljepit kad imam sta vidjeti maloprije :)
 
Član
sada se prevnu fiat puno upofalicima kod el tarik pumpe nije iso ni 30 uletmuneko auto samo na bok fiat vrati se ga na tockove cini mi se citav
 
Top