Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Lav

Član
ljudi koji voze grtalice rade po 12 sati svaki dan......
ko god da je kriv, vrijeme se nemoze vratiti ali definitivno su pjesaci i taxisti najkriticnije grupe
 
Član
Lav je napisao(la):
ljudi koji voze grtalice rade po 12 sati svaki dan......
ko god da je kriv, vrijeme se nemoze vratiti ali definitivno su pjesaci i taxisti najkriticnije grupe

u ovoj vanrednoj situaciji sa ovim snjegom ovolikim realno pjesaci se ne mogu krivit ni zasta jer ljudi nemaju kuda hodat pa moraju po ulici, ja prvi kad se vracam kuci iz grada moram hodat po sred ulice jer ne mogu po trotoaru zato sto je na trotoaru metar i po snjega.
 
Član
a i ako hodas po trotoaru moras dobro paziti da nema kakve ledenice ili snijega na krovu koji bi te mogao pogodit kao djevojcicu neki dan kod robota krv siklja na sve strane, draze mi je posred ceste hodat nego vise na ono sto sam vidio pomislit kad stanem na trotoar
:icon_sad:
 
Član
Jbg raja vlast je odraz naroda stanje na ulici je odraz vlast, ako cesta nije cista ako ima kerova lutalica zna se ko je kriv. Juce citam na Avazu neki dispecer GRAS isprepuco zenu, neki dan GRAS nije htio da vozi zbog snijega a oni budalasti Turci i jos budalastiji studenti ciste im pruge. Ne vidim svrhu njihovog studiranja ako on sa fakultetom cisti prugu nekom toranjku koji je sisao iz 3.p.m uvalio se u preduzece koje konstantno proizvodi gubitke a sva njihova sranja uredno servisira vlada. Ok razumijem ja da oni hoce pomoc al pomozi nekom ko hoce radit a ne onom ko cese jaja cjelu godinu, vozila im otisla u 3 p.m tramvaje stare po 30-40 godina dobili svi sretni ko malo djete, rjesili se pametni evropljani djubreta da ne moraju placat otpad, autobuse dobili od japanaca eno svi propali, ne kazem ima u grasu dobrih ljudi al vecina ih je za vratit na planinu odakle su dosli.
Kazete nisu trotoari ocisceni slazem se, ledenice vise i sl. Za ledenice i snijeg na krovu predsjednik kucnog savjeta trebao bi naci nekog da ih skine sa zgrade kao i snijeg sa krova, za kuce to vlasnik nek radi. Jbt kolko ima zgrada u Sarajevo rad nebi mogo sa njih poskidat ledenice za mjesec dana, isto ispred radnji vlasnik bi to trebo cistit. Jbg rad nek ocisti trotoar i ceste da se ciste a ne samo osolit, ako nece zna se smjena nac ko hoce. Kolko se love moglo sad dic za ciscenje ovog snijega al niko radit nece, raja sjedi po kucama gleda fudbal i ove nacionaliste na vlasti a ledenice do zemlje, snijega na krovu metar. Da se razumijemo ne branim nikog ima krivice i komunalaca al ima i gradjana, sta i da ociste trotoar ako odozgo vise ledenice niko hodat nece a i oni nisu budale da ciste te trotoare ispod ledenica.

Jbg nmg svatit bilo koji belaj da se desi kriv Haso krvi Huso a Haso i Huso zare i pale od Titine smrti, ako ne valja noga doce ko hoce radit.
 
Član
Jedna osoba smrtno stradala u ulici Nedima Filipovića u Sarajevu

http://www.sarajevo-x.com/vijesti/crna-hronika/jedna-osoba-smrtno-stradala-u-ulici-nedima-filipovica-u-sarajevu/120219114#1
 
Član
Snijeg s krova uništio automobil u pokretu, građani izvlačili vozača

http://www.sarajevo-x.com/vijesti/crna-hronika/snijeg-s-krova-unistio-automobil-u-pokretu-gradjani-izvlacili-vozaca/120221046#

:icon_eek: Jbt nemogu da vjerujem da je prezivio ;)
 
Član
Nema ba to je papanluk i seljakluk osvojio, sta stoka uradi od onakvog grada to je Bog plakat. Jos raja prica nema mjesta za stanovanje treba zidat vece zgrade i ove treba rusit kad nece da se ponasaju kao ljudi, jbt da je palo na djete il nekog ubilo bi ga ko zeca a nema tih para da se moze zivot platit. I ovo ce bit povuci potegni jer ce odgovorni iz zgrade prebacit krivicu na CZ ili nekog drugog ovi ce na Inspekciju, inspekcija na Opstinu, Opstina na Kanton, Kanton na Federacija, Federacija na Drzavu a Drzava na Boga kako to u nas po obicaju i ide...
 
Član
Ja mislim da vozači Renaulta , a posebno 19-ke , ne bi trebali izlaziti na ulicu dok snijeg okopni

Sarajevo

afd4ddab921e46a7a714c4609e45d5a4.jpg



Banja Luka

thumb.php
 
Početnik
Franki je napisao(la):
Ma ovo je neko drvo ili nesto palo pa njemu gdje ce od snijega ovako :icon_question:

Ja sam gledao svojim ocima prije 4 godine sta se desava sa auta u prvog mi komsije i dugogodisnjeg frenda.Sjedili u kaficu i gledali u auto kad je spao,radilo se o golfu 4,kao tenk da ga je pregazio ;)
 
Top