Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

xrx

Član
ado_d je napisao(la):
xrx je napisao(la):
Veceras na semaforu kod malte, nazalost ja sudjelovao. Polako kocio da stanem na crvenom i lik sa BMW-om se sa moje lijeve strane u zadnji tren htio prebacit u krajnju desnu i sastavi me po karambolci sa lijeve strane. Obojica stali, medjutim on samo pogleda u mene i po gasu (kroz crveno). Zapamtio registraciju...pa se nadat da policija radi svoj posao i da se kreten nece izvuc sa 10 km na kafu.

Karambolka napukla i pomjerena, lajsna sa gepeka pukla...

Hjoj brate svakavih papaka ima. Haj nije steta velika.

Dobro je da nije bilo nikom nista. Da nije ABS-a proletio bi u srednju traku kako me je zanio i onda je moglo biti svasta :icon_mad:
Najgore je sto prodajem to auto i sad moram cekat da se ovo sredi. A steta nije velika ali je poskupa. Nova karambolka i lajsna sa lakiranjem ce doci sigurno preko 600 KM. Samo se nadam da ja necu morat to placati :icon_confused:
:icon_exclaim:
 
Član
aaaa jel ti vozis passata karavana,,,to se desilo ispred mje radnje sestra mii pricala sinoc....kaze lik sa bmw om udari u *passata* pobjeze...
 

xrx

Član
D_cash je napisao(la):
aaaa jel ti vozis passata karavana,,,to se desilo ispred mje radnje sestra mii pricala sinoc....kaze lik sa bmw om udari u *passata* pobjeze...

Astra karavan, to je to :) . Sreca pa mi se zena sjetila da pogleda tablice, meni je u tom momentu jedino palo na pamet da ga stignem i zapucam se u njega :icon_mad:
Vise na:
http://www.bhtuning.com/udes-savijet-oko-osiguranja-t-51531.html
 
Član
veceras golf trica sletio u kanal dole kod interex-a na stupu,koliko sam uspio vidjeti nije nista ozbiljno samo se "parkirao" u kanal, i bio je jos jedan sa peugeot-om 407 kod Vize dole udaren u vrata ,odvaljen retrovizor a sta se konkretno desilo neznam, mozda neko drugi zna nesta vise o ovome ..
 
Legend
Bila je magla sinoc, ja sam jedna iz velesica dosao do pofalica i nazad.. bas je bilo gusto.. u to vrijeme proslo je nekih 4-5 patrola pod rotacijom, vjerovatno zbog tih udesa..
 
Član
i ja sam se jedva sinoc vratio za vogoscu bukvalno ne vidis metar ispred sebe katastrofa ,a o guzvi da ne pricam ..
 
sinoc sam isao cetiri sata od petlje,preko rajlovca do zivinica,losa vidljivost i poledica na karauli...
neki Touran sinoc slupan prodje(na slep-sluzbi),vidjoh 607 slupanog(jedna strana) i kod same petlje je neki udes bio vidjela se rotacija kroz maglu.
 
Legend
jutros udes na m.dvoru preko puta masinske, plavi fiat punto udario u golfa cini mi se..
 
Član
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110129005

Taxista je moj amidja ... Normalno vraćao se kući i Fiat ga pokupi ...

Hvala Bogu nikom ništa bilo nije .
 
Početnik
Meni su taxisti najbezobrazniji vozaci u Sarajevu, cast rijetkim izuzecima, al da i vise sranja prave ne bi me cudilo...
 
Član
ovaj udes se desio ispred mene...nisam sve vidio >D ...mislio sam da nije bio tezak udes ali vidio sam da je kasnije hitna dolazila...brzo oprovaka svima..
 
Top