Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
danas oko 13h kod RTV na suprotnom semaforu iz pravce ilidze prema otoci lancani udes 3 auta smart-hyundai-bmw najvise stradao BMW jbg
 
Legend
Ne znam sta je tacno bilo... al slika govori 1000 rijeci... lokacija Stup, preko puta pijace...

ou84s2.jpg


slikano juce... 20.12.2010...
 
Legend
ja ne kontam u sta je ovaj udario ovak nisko, al hajd.. da nije u zadnju gumu ove prikolice :D
 
Član
jel iko vidio sto je policija udarila u audija cini mi se izmedju remize i otoke na onom dijelu prema gradu sta ono bi ? :O
 
Član
pa udarila petice iz srednje trake negdje po sredini audija u lijevoj traci i stoje tako i nekog su uhapsili e sad sta je bilo samo oni znaju ali vise bi volio da im je dosla glave onakva voznja i ono njihovo trebamo mi uvesti kamere pa njih snimat sta rade i kako voze ebo ih svak neku noc mi se uvalili sve rodbine sam im se sjetio a oni onako naivno gledaju kao sta je bilo
 
Član
.nOKe je napisao(la):
veceras siva corsa sletila u jarak, donji hotonj..

gornji hotonj, to je bilo negdje prije 3. tek onaj snijeg poceo padat. zadnji desni tocak ili mu je skroz otpao, ili se iskreno za 90 stepeni, nisam uspio fino vidjet. ugl, vidio sam da ga nema...
 
Član
Sinoc u Brijescu lik se sa polom zabio u autobus. Bilo ih sestorica u autu. Zna li iko vise o ovom?
 
Legend
danas kod el tarika udes, caddy i neki audi 80, uzeo mu audi prednost, dodje policija, kaze ma nista to malo ste se kucnuli i odose, likovi jos 2 sata stajali na cesti :D
 
Legend
juce 2 udesa, jedan na skenderiji gdje se okrece 6ica, drugi 2 semafora prije, na m.dvoru izletio polo na ono "ostrvo" izmedju traka i pokupio reklamu, vidio sam da ga je izgurao neko sa ceste..
 

xrx

Član
Veceras na semaforu kod malte, nazalost ja sudjelovao. Polako kocio da stanem na crvenom i lik sa BMW-om se sa moje lijeve strane u zadnji tren htio prebacit u krajnju desnu i sastavi me po karambolci sa lijeve strane. Obojica stali, medjutim on samo pogleda u mene i po gasu (kroz crveno). Zapamtio registraciju...pa se nadat da policija radi svoj posao i da se kreten nece izvuc sa 10 km na kafu.

Karambolka napukla i pomjerena, lajsna sa gepeka pukla...
 
Član
xrx je napisao(la):
Veceras na semaforu kod malte, nazalost ja sudjelovao. Polako kocio da stanem na crvenom i lik sa BMW-om se sa moje lijeve strane u zadnji tren htio prebacit u krajnju desnu i sastavi me po karambolci sa lijeve strane. Obojica stali, medjutim on samo pogleda u mene i po gasu (kroz crveno). Zapamtio registraciju...pa se nadat da policija radi svoj posao i da se kreten nece izvuc sa 10 km na kafu.

Karambolka napukla i pomjerena, lajsna sa gepeka pukla...

Hjoj brate svakavih papaka ima. Haj nije steta velika.
 
Top