Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
emirEX_sa je napisao(la):
Sinoc oko 22h manji udes kod RTV doma.
Momak (zovu ga Babic) pao s motora, kako sam mogao cuti uvalio mu se lik sa Pug-om 206cc, i on izgubi kontrolu i padne i klize nekih 20-30m po asfaltu gdje je poderao obje ruke ispod laktova.
Zadesio se tu u to vrijeme i pomogao sa jos nekim prolaznicima da podignemo momka s ceste i sklonimo motor na trotoar.
Policija i hitna stigli poslije nekih 20-ak minuta.

Jel ovaj frajer vozio Suzukija narandžastog?
 
Član
Lexillium je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Sinoc oko 22h manji udes kod RTV doma.
Momak (zovu ga Babic) pao s motora, kako sam mogao cuti uvalio mu se lik sa Pug-om 206cc, i on izgubi kontrolu i padne i klize nekih 20-30m po asfaltu gdje je poderao obje ruke ispod laktova.
Zadesio se tu u to vrijeme i pomogao sa jos nekim prolaznicima da podignemo momka s ceste i sklonimo motor na trotoar.
Policija i hitna stigli poslije nekih 20-ak minuta.

Jel ovaj frajer vozio Suzukija narandžastog?

sad ne znam ti ja te marke motora, ali da bio je narandzasti motor
 
Član
To je taj,maloprije sam se čuo sa njim,jaran mi pravi. Izledila mu neka dva pedera sa CC-om i pao.Uvjek kaze nosio komplet opremu,samo tu vece imao minimum sto je morao.Poderao se dobro,ali hoda...Dobro je prošao...

Suzuki GSX 750
 
Član
da nije sivi pug 206cc?? vozi ga crni lik, bradicu ima, kosuljica uvijek na njemu, lafo sminkercic??
 
Član
.nOKe je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
da nije sivi pug 206cc?? vozi ga crni lik, bradicu ima, kosuljica uvijek na njemu, lafo sminkercic??

taj momak mislim da je clan foruma vozio prije bijelu dvicu

ne vjerujem da je to taj. ovog cesto vidjam po vogosci. znam da dosta divlja sa autom, pretice i gdje moze i gdje ne moze. pa sam pomislio da nije to taj...
 
Član
Ne znam ko je samo znam da ga traže...razgulit će ga kad ga uhvate ko god da je...bolje da odmah sam sebi rupu iskopa...
 
Član
U vogosci tesi udes tj ispod Ina benzinske oko 20 m renault laguna sedan na krovu na sred ceste....sam nije bilo drugih ucesnika nesrece..nije mi jasno kako je ono uspio uradi..valjda nije niko teze povrijeden..
 
Legend
D_cash je napisao(la):
U vogosci tesi udes tj ispod Ina benzinske oko 20 m renault laguna sedan na krovu na sred ceste....sam nije bilo drugih ucesnika nesrece..nije mi jasno kako je ono uspio uradi..valjda nije niko teze povrijeden..

Jel bila Laguna ili je Fiat Brava? Ni meni nije jasno kako je ono izveo. Nadam se da niko nije nastradao u udesu, jer vozaceva strana je dobro spljostena.
 
Član
Joj pardon petrol je nezz sto me prenijelo :D ja koliko sam vidio bila je laguna 98 godiste ona...ugl nezz kako je ono uspio da izvedea ..nema informacije trenutno da li je neko povrijden...ako bude postavim ja :icon_smile:
 
Top