Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
definitivno najljepsa petica u gradu, a momak koji je vozi je dobar ko hljeb i tuga i zalost da se njemu bas ovo desi :(
 
Član
pihh, u skoro svakom drugom udesu taxi ucestvuje (ne mora zancit da je kriv), al i to nesto govori.

nadam se da ce momak biti ok, a auto ce se napravit aBd ;)
 
emir_89 je napisao(la):
pihh, u skoro svakom drugom udesu taxi ucestvuje (ne mora zancit da je kriv), al i to nesto govori.

to ti govori da ima previse taxista u gradu.....

niksa je napisao(la):
Hajde sto im ne rade zmigavci stope vec im ni retrovizori ne rade :icon_mad:
http://www.bhtuning.com/carbon-3d-tamljenje-nove-slike-by-veko-taxi-t-56844.html
kako kod koga!
 
Član
strasan udes
samo neznam po cemu vi globalizujete stvari, mnogo glupo i neiskusno,... to je isto kao poredjenje svako sredjeno auto je divljak, trkac po ulicama grada. Ima Taxista koji imaju bolja auta nego vecina ljudi ovde
 
Član
"Opel corsa" udario u tramvajsku stanicu, jedna osoba lakše povrijeđena
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u 16.45 sati u ulici Džemala Bjedića, naselje Stup, prema informacijama iz MUP-a KS jedna osoba je lakše povrijeđen.






Naime, do nesreće je došlo kada je automobil "Opel corsa" skrenuo sa kolovoza i udario u ogradu tramvajskog stajališta. Kako je za Sarajevo-x.com potvrdio dežurni operativni u MUP-u Kantona Sarajevo, radi se automobilu registarskih oznaka 085-T-971 kojim je upravljao T. D.

Ženska osoba inicijala R. I. koja je sjedila na suvozačevom mjestu je zadobila lakše povrede.

Kako li je ovo uspio uradit' :icon_question:
 
Legend
ne znam, za ove tramvajske mi nikako nije jasno, svake godine, 5-6 tramvajskih stajalista totalno nastrada, i jedno 10tak se osteti..

:icon_confused::icon_confused:
 
Član
a jes ga ovaj parkirao :icon_confused:
@nOKe ni meni to nije jasno izmedju stanica otprilike 500m nezz
i kako to da u vecini slucajeva svi uspiju "pogoditi" stanicu :icon_question:
 
Top