Tuzla nocu...

Tuzla nocu...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Tuzla nocu...update, 06.09.08.

steta bas...hajde navratit makar sad mozes kad hoces...

evo nesto sto bi za jedno godinu moglo bit lijepo...
to sam slucajno usliko, ali sam cuo s nekih strana da treba nesto dobro tu da se otvori...
vidjecemo...

 
RE: Tuzla nocu...update, 06.09.08.

Faya_M5 je napisao(la):
evo nesto sto bi za jedno godinu moglo bit lijepo...
to sam slucajno usliko, ali sam cuo s nekih strana da treba nesto dobro tu da se otvori...
vidjecemo...

gdje se ovo nalazi :icon_question:
 
Član
RE: Tuzla nocu...update, 06.09.08.

Death_beat je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
evo nesto sto bi za jedno godinu moglo bit lijepo...
to sam slucajno usliko, ali sam cuo s nekih strana da treba nesto dobro tu da se otvori...
vidjecemo...

gdje se ovo nalazi :icon_question:


znam ja gdje je ova zgrada.... nako fina... gradi se svasta prema tom kraju i otvaraju se svakakve radnjice...;)
 
Član
na prve dvije slike mi se vidi balkon ;);) Faja svaka cast za slike, samo mi nije jasno kako se pope na krov ove zgrade, svaki dan gledam sa balkona i nevidim nikakav izlaz na krov, rijesi misteriju :D:D:D otkrij mi tajnu :DD
 
Početnik
RE: Tuzla nocu...update, 06.09.08.

Haris je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
evo nesto sto bi za jedno godinu moglo bit lijepo...
to sam slucajno usliko, ali sam cuo s nekih strana da treba nesto dobro tu da se otvori...
vidjecemo...

gdje se ovo nalazi :icon_question:


znam ja gdje je ova zgrada.... nako fina... gradi se svasta prema tom kraju i otvaraju se svakakve radnjice...;)

ma, nema ko ne zna... hahahahahaa, to je na potezu gdje su stovarista gradjevinskog materijala, veleprodaje, skladista i slicno! nema tu radnjica, tu su veleprodaje...

ova je izmedju omv pumpe i skladista fabrike duhana sarajevo!
 
Član
jeste bilosto...
onako mi se svidjela zgrada, pa reko da slikam...:)

ostale slike idu sa watermark, pa negdje na forume tuzlanske...;)
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
jeste bilosto...
onako mi se svidjela zgrada, pa reko da slikam...:)

ostale slike idu sa watermark, pa negdje na forume tuzlanske...;)

u jbt... to ti postao opasan fotograf... bravo!

ako ti treba posla, malo sa strane nesto da se zaradi, javi... ima firma u tuzli angazira fotografe, ali prvo te moraju ovi vec akreditirani pogledat malo i procjenit da li mozes, ali vjerujem da ces ti to stoicki podnijeti! samo se javi, ugovorim ti ja sve, to mi je sestrinska kompanija...

a sto se zgrade tice... totalno neprilagodjena okolini... smijesna arhitektura za zgradu okruzenu gradjevinskim materijalom... bas bi bilo interesantno da se tu otvori nesto zenstveno... odgovaralo bi kao piletu sise, da izvine prisustvo...

ali... nek se gradi! svakako se treba spojiti tuzla s lukavcem i zivinicama, pa mozda bas sicki postane jednom centar hahahahaahahaha

(NEVER! :lol::lol::lol::lol:)
 
Član
heh...hvala tebi na ponudi...ali s cim da ja odem...s kompaktnim aparatom...?!
niko nece vjerovat dok se ne donese kakav SLR...
ali o tom, po tom...vidjecemo...prvo faks, onda ostalo :)
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
ali s cim da ja odem...s kompaktnim aparatom...?!

hahahaaha, pa naravno da neces... ne interesira njih tvoj aparat, oni imaju svoje... ti samo pokazes fotografije...

no, samo ti studiraj, naravno - to ti je prioritet... kad imas mogucnost, neces valjda da je ne iskoristis i ostanes neobrazovan ;)

samo nemoj da te ponesu budalastine, pa da poletis za nekim atrakcijama i zapustis skolu, pa se uhvatis za glavu! oprez...

(ok, znam, zvucim ko tetka... ali, sta da radim, kad sam takva... brinem za druge, da im ne bude lose... da ne posrnu... )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top