Tuzla nocu...

Tuzla nocu...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e hvala...u pitanju je Samsung S1050...nije neki profesionalac, al ima sva manuelna podesavanja, tj. aperture, shutter, focus...itd...; )

samsung_s1050_frontback-001.jpg
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
ovo je moja osnovna skola, a na ovim klupicama sam se prvi put poljubila... a ovdje, gdje se solina ulijeva u jalu (jala, za one koji ne znaju, je desna rijeka - cuj, rijeka :lol:)

Faya_M5 je napisao(la):
a ovdje si mi uhvatio skoro sve stanove, ali nikako da skontam je li ono u cosku moj autic, jer po svjetlima u stanu (dnevna/radna ima jedno 3 razlicita rasvjetna tijela, pa se sad kroz prozor cini da su sva popaljena :lol: - tj. da smo kuci)... izgleda ipak jeste... ;)

odlicne fotografije!
 
Član
RE: Tuzla nocu...update

evo jedan mali update...slike su malo starije od ovih gore, al nisu puno...skorasnje su : )









 
Član
jel ovo na ovoj zadnjoj neko naletio s kakvom jurilicom,isto trag od farova na nfs kad lozis nitro:lol:
 
Član
@edoze: aha...covjek naiso ko narucen...neki Audi A6 i covjek bas polako ide i skrenu ispred mene...ko da sam mu trazio...i eto ovakva slika ispade...

@Anes_mo: svakom je njegov grad najljepsi...; )
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
@edoze: aha...covjek naiso ko narucen...neki Audi A6 i covjek bas polako ide i skrenu ispred mene...ko da sam mu trazio...i eto ovakva slika ispade...

@Anes_mo: svakom je njegov grad najljepsi...; )

gas gas:lol:
a tuzla je stvarno fina,il je do aparata:lol:
 
3. slika odozgo : mogao si onu flasu skolini da izgleda cisto :D

lijep grad nema sta , nisam ga ovako zamisljao ;)

znas li koliko otprilike ima stanovnika ??
 
N

nenad

Faya svaka cast, dobre slike.


Vernes_AMG je napisao(la):
3. slika odozgo : mogao si onu flasu skolini da izgleda cisto :D

lijep grad nema sta , nisam ga ovako zamisljao ;)

znas li koliko otprilike ima stanovnika ??

Oko 180.000
 
Član
@nenad: hvala na komentaru...
@Vernes_AMG: ma jbg, ono je bilo slucajno slikano...hehe, nisam ni vidio flasu : )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top