Tuzla nocu...

Tuzla nocu...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da otvorim novu temu...dakle, ovdje ce ici slike koje cu slikat po Tuzli, ali samo u nocnim satima...
Veceras sam otisao na jedno tesko dostupno mjesto i uslikao par finih...; )

















 
Početnik
hajmo svi onu nashu
gornju tuzluuuuu gornju tuzluuuuuu opasala gujaaa ... odma se sjetim Abdulaha Sidrana :)

Lijepa je Tuzla, samo da je vise Tuzlaka u njoj bilo bi jos bolje ...
 
Legend
Tipo16V je napisao(la):
hajmo svi onu nashu
gornju tuzluuuuu gornju tuzluuuuuu opasala gujaaa ... odma se sjetim Abdulaha Sidrana :)

Lijepa je Tuzla, samo da je vise Tuzlaka u njoj bilo bi jos bolje ...

Mudro zboris prijatelju.
 
Legend
s1051674of8.jpg


Dobro si mi usliko zgradu :) Ova prva bijela je moje mjesto zlocina :D
 
E svaka cast ovo je prvi puta da komentrisem neciju fotografiju al moro sam, svaka cast i nemoj da cekas da padne noc slikaj sto vise i sto cesce ovo je predivno.

P.S de skokni do mosnika pa uslikaj koju =)
 
Član
@Pilsner_tz: e hvala na komentaru, naleticu ja nedje...najvjerovatnije cu na ilincicu otic, a mogu i u mosnik da uradim cijelu tuzlu :)
@daki: ma znao sam ja da je neka tvoja od ove dvije...a lijep prizor ove Jale i Soline kako se ulijevaju, pa nisam mogo odolit da ne slikam...
@trizex: hehe, veranje je malo teze, ima se proc dosta toga...:) al eto uspio sam...;)
@ostali: hvala na komentarima...bice jos slika, samo da bude prilike da pogled...ovo mi je bilo usput...
 
Član
ma bice jasta...sad cu valjda malo cesce kameru nosit sa sobom...a mrsko mi inace bude, jer treba i kamera i stalak...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top