Tužba od Eroneta . . Ako može pomoč ili savjet !

Tužba od Eroneta . . Ako može pomoč ili savjet !

GTI FAN je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
Za ove "znalce" što kažu da ne mogu ništa ti, savjetujem da se malo educiraju na temu sudskog izvršenja na pokretnim i nepokretnim stvarima, ili termin zapljenivanja! :icon_mad:

Ne znaju oni jos koji su jadi kad dodjes na bankomat a pola place nemozes dignuti,sta je,ides kod dame na salter,kaze ovrha mister,rezervirana sredstva,odobrio Opcinski Sud :cool:

radim na tome pa znam kako to ide, kakve se face naprave na to, savjet svima , pismeni ste čitaj te!!

Jedna možda olakšavajuća okolnost jeste da priznaš to i ne tražiš sebi posla dalje, odeš do njih neka povuču tužbu i traži obročno plaćanje, naravno reći ćeš da nemaš za kifle tako da ti posluže to u više obroka...;)
 
Član
I kada platis na njihov ziro racun CUVAJ UPLATNICU DOZIVOTNO jer ce ti nakon 2 godine doci plava sa suda da to nisi platio pa ako nemas uplatnicu i ne posaljes kopiju u 3 primjerka morat ces opet,cak iako je imas nisi posve siguran ;) kriminalci su to svijetski.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
I kada platis na njihov ziro racun CUVAJ UPLATNICU DOZIVOTNO jer ce ti nakon 2 godine doci plava sa suda da to nisi platio pa ako nemas uplatnicu i ne posaljes kopiju u 3 primjerka morat ces opet,cak iako je imas nisi posve siguran ;) kriminalci su to svijetski.

stoka lopovska :icon_mad:
 
Član
Nadji ti toga sto te je nagovorio na sve to pa neka on plati sto te navukao bezze:icon_smile:
 
Član
a drug jesul ti dolazili svaki mjesec racuni, jer nije mi jasno kako ti traze da platis za svaki mjesec po 17 maraka, a nisu ti slali racune koje trebas platit.
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
a drug jesul ti dolazili svaki mjesec racuni, jer nije mi jasno kako ti traze da platis za svaki mjesec po 17 maraka, a nisu ti slali racune koje trebas platit.

nisu doslo 1 i l2 racuna u pocetku 2010 godine kasnije nista
kad danas stiglo mi to :icon_eek:
 
Član
e to ti je bitan detalj, ako mozes dokazat da si dobio samo ta dva racuna, a nisi ove ostale onda si na konju, platis ta dva 35 maraka i ko ih jebe. samo ne znam sad kako to dokazat, za to treba neko ko se razumije u te stvari.
 
Član
brate ev i moja sestra je isto sranje nehoticno potpisala i to tarifa 30 KM i uopste ne dolazi racun,ja isao da pitam moze li se raskinuti ugovor (ona potpisala 1 god)kad kaze nema sanse,tako da mislim da to nije neko opravdanje
 
Član
al mi nije jasno kako ne salju racun, zar mogu uopste zahtijevati da im se nesto plati, kad fakticki ne traze da im se plati (ne salju racun), kako ce neko znati koliko je potrosio. to jedino mozda ne salju u slucaju da je broj neaktivan, mada opet mi nema logike, treba slati onu tarifu koju si potpisao. jer je to potrazivanje da mu platis, bez racuna nemas sta placat.

jedino da se posavjetujes sa nekim advokatom. jedino iz razloga sto ti racuni nisu dolazili, mada kao sto rece neko prethodno, nezz kako dokazati da ti racuni nisu dolazili... :icon_confused:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
al mi nije jasno kako ne salju racun, zar mogu uopste zahtijevati da im se nesto plati, kad fakticki ne traze da im se plati (ne salju racun), kako ce neko znati koliko je potrosio. to jedino mozda ne salju u slucaju da je broj neaktivan, mada opet mi nema logike, treba slati onu tarifu koju si potpisao. jer je to potrazivanje da mu platis, bez racuna nemas sta placat.

jedino da se posavjetujes sa nekim advokatom. jedino iz razloga sto ti racuni nisu dolazili, mada kao sto rece neko prethodno, nezz kako dokazati da ti racuni nisu dolazili... :icon_confused:


Pa sto ce on dokazivat da nisu dosli, nek to kaze i okrene plocu i nek oni dokazuju da su dolazili :D
 
Član
pa jbg, nezz ja kako to ide jer nisam upucen u te sudske procese. ali to mu je jedina sansa. zato sam i napisao nek se konsultuje sa nekim advokatom. u krajnjem slucaju, ako bi i doslo do suda i ako ima sanse da se izvuce, zavisi sta mu advokat taj kaze, bolje i advokatu dati stoju-dvije, nego placati eronetu 5 stoja.
 
Član
emir_89 je napisao(la):
pa jbg, nezz ja kako to ide jer nisam upucen u te sudske procese. ali to mu je jedina sansa. zato sam i napisao nek se konsultuje sa nekim advokatom. u krajnjem slucaju, ako bi i doslo do suda i ako ima sanse da se izvuce, zavisi sta mu advokat taj kaze, bolje i advokatu dati stoju-dvije, nego placati eronetu 5 stoja.

sta rec
nemojte bit Eronetov pretplatnik
pa kako god :D
 
Član
0g1 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
pa jbg, nezz ja kako to ide jer nisam upucen u te sudske procese. ali to mu je jedina sansa. zato sam i napisao nek se konsultuje sa nekim advokatom. u krajnjem slucaju, ako bi i doslo do suda i ako ima sanse da se izvuce, zavisi sta mu advokat taj kaze, bolje i advokatu dati stoju-dvije, nego placati eronetu 5 stoja.

sta rec
nemojte bit Eronetov pretplatnik
pa kako god :D

Nije to samo slucaj Eroneta, svi to rade. Ima radnika tih operatera koji se svojski trude da uvale nekom nesto kao da to licno njima ide u dzep, a primaju stu platu kao i oni radnici sto savjesno i po pravilima obavljaju svoj posao i trude se da korisnik bude zadovoljan a ne opeljesen na brzinu..:icon_rolleyes:
 
prijatelj je isto tako prosao, i otisao je i nagodio se sa njima u ratama da im to isplati. jbg, zajebali su te, nasjeo si. makar ti je lakse u ratama platiti to, nego odjednom..
 
Top