Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

DLS

Početnik
RE: Tuning Show

ima puno mjesta kod bazena .. ima livada kolko hoces ..samo molite boga da nebudu uzorane :lol::lol::lol: ja sam tu 2 minute do bazeno ..vidimo se drustvo :cool:
 
Član
RE: Tuning Show

Davor_ je napisao(la):
To je u planu samo ne 2 dana da budemo vec na db doci u kuci back!

hehe nemereš, plan nam je da zadržimo što više ljudi oba dana u Gradišci,,,
Ako sve bude po planu dB će da traje 2 dana, prvi dan kvalifikacije i eliminacije a drugi dan finale i proglašenje pobjednika (naravno malo ranije, kako bi svi mogli stići doma u neko primjereno doba)...

Program najavljujemo neviđen do sada... ;)
A nagrade...

- Pehar, Diploma, i Lova od kotizacija za prva mjesta...
- Pehar, Diploma i nagrada sponzora i organizatora...

- Nagrada za najglasnijeg (multimedija najvjerovatnije)
- Nagrada i za najtiše auto na takmičenju...

Ako bude sve po planu dolaze nam najglasnija Auta iz SRB, CRO, BiH naravno, moguće i iz SLO ako uspijemo ostvariti kontakte...

Što se noćenja tiče, svi koji žele će moći mislim ostati u krugu bazena, parking će biti obezbjeđen tokom noći, tako tko želi spavati u autu to nije nikakav problem (naravno bez većeg glupiranja)...
 
Početnik
Kao sto to i obično biva kod nas, ni mi nismo mogli proći bez problema.
U zadnji moment su nam otkazali mogućnost korištenja bazena, ali to nas neće spriječiti da event organizujemo, samo u skraćenom terminu, tj.samo jedan dan 25.04.2010.-nedelja.

Tuning show će biti u krugu firme TAXI-BAR, jer nam je to najbolja varijanta, što zbog mjesta isto tako i zbog ostalih uslova koji su potrebni da bi se tako nešto moglo napraviti bez ikakvih problema.

Program je zamišljen ovako :

08:00-10:00 Prijave takmičara
11:00-12:00 Drift Taxi, kvalifikacije za db Drag
12:30-13:30 Izložba Oldtimer-a
14:00-15:00 Sexi car wash
15:00-16:00 Drift Taxi
16:00-17:30 Finale bd Drag-a i ocijenjivanje Styling vozila
18:00-19:00 Proglašenje pobjednika
19:00 do ranih jutarnjih sati PARTY

Naravno, sve vrijeme će biti otvoreni izložbeno-prodajni štandovi raznih izlagača iz naše zemlje.

PS.Plakati uskoro u svim gradovima BiH
 
Član
Pa eto onda jedan dan ali vredan! i bekire ko je potvrdio sve doci (od db ekipe) kako ce biti popunjene klase da ne bude pusto sve i to:lol::lol:
 

JD.

Član
iskreno malo je bezveze da su prijave do 10h ako ocjenjivanje pocinje tek u 16h

mislim na styling
 
Početnik
JD. je napisao(la):
iskreno malo je bezveze da su prijave do 10h ako ocjenjivanje pocinje tek u 16h

mislim na styling

Mislim da nije, jer se radi o jednom danu i jako puno je onih koji ce doci to jutro, pa da ljudi nebi morali kretati u 1-2 sata onda su prijave do 10, a koliko mi se cini da je tako uvijek i svagdje, a sto se ocijenjivanja tice mozemo mi to zavrsiti i u 11:00 ali svakako je proglasenje u 18:00 tako da ne vidim razlog zasto nebi i ocijenjivanje bilo u 16:00.

U svakom slucaju svi prijedlozi su dobrodosli.
 
Legend
nadam se da cu moci doci , jbg kako financije posluze ....

hoce li biti styling klase , ili kao do sad naj extremnije se bira ?
 
Legend
pa da na to i mislim marex,zavisno od vas organizatora koliko ste to planirali .... sto se tice styling-a , jel idu klase npr extreme tuning , pa eto npr rat style , pa german ili clean tuning itd itd , ili je to opcenito jedna klasa pa sta je ljepse u sustini ?:icon_smile:
 
Top