Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

IGY

Član
TAXI je napisao(la):
jel ima taj poredak style???

velika auta plava astra prvo mjesto, seat leon trece, ne mogu se sjetiti ko je bio drugo :icon_biggrin:
mala auta yugo prvo mjesto, kile ibiza trece, i opet ne mogu se sjetiti ko je bio drugo :icon_biggrin: mislim da je zelena dvica nisam siguran
german style dvica na bbs rm, ono je zadaca svim dvicama na svijetu i zasluzeno je dobila pehar :cool:
jap style seat leon
clean look golf 4 bijeli
rat ljuboje i njegova kecina

mislim da je to
ako me pamcenje dobro sluzi ako sam sta fulio ispravite me :D
 
Član
IGY je napisao(la):
TAXI je napisao(la):
jel ima taj poredak style???

velika auta plava astra prvo mjesto, seat leon trece, ne mogu se sjetiti ko je bio drugo :icon_biggrin:
mala auta yugo prvo mjesto, kile ibiza trece, i opet ne mogu se sjetiti ko je bio drugo :icon_biggrin: mislim da je zelena dvica nisam siguran
german style dvica na bbs rm, ono je zadaca svim dvicama na svijetu i zasluzeno je dobila pehar :cool:
jap style seat leon
clean look golf 4 bijeli
rat ljuboje i njegova kecina

mislim da je to
ako me pamcenje dobro sluzi ako sam sta fulio ispravite me :D
fala igy :123:
cestitke svim ucesnicima!!!!!!!!!!!
 
Tako je Igy, zelena dvojka je bila 2mjesto...
Mi smo odnjeli dva pehara sa sobom :)
Steta sto od nas nije islo jos auta,tako su nam falili...

GTI 16V zeleni,golf mk2 kompressor,caddy_zuti je zakon,manta,kec nerkin,kec edisov...pa nama je falilo oko 10auta koji su mogli uzeti pehar ono bas 99%...al valjda bude nas islo iduci put oko 20 auta potpuno nabrijanii....:cool::cool:
 
Član
Stvarno prelijepih auta na slikama i videu, skup je bio ekstra. Nadam se da cu doci sljedeci put :cool:
 
Član
evo da i ja stavim koju sliku iz svog albuma ;)

2vcj7n6.jpg


jr8nl4.jpg


2rzuf6v.jpg


rsbqix.jpg
 
Član
Evo jedan REPORT i od mene (tek danas sam stigao srediti slike), znaci, bilo je stvarno ekstra i interesantno do samog kraja dana.
Puno auta na takmicenjima u style-u i db drag-u a i jako puno lijepih auta koji su bili ispred Taxi bara i koji se nisu takmicili.
Vrijeme nas je odlicno posluzilo i cijela ekipa je bila u elementu ( posebno bih izdvojio ljude iz BLANK Projecta te Bekira i Ligu koji su vodili program i komandovali muzikom pod Red Bull-ovim satorom )
Znaci, jedan odlican event koji je opravdao sva ocekivanja i zadovoljio i takmicare i veoma veliki broj posjetilaca, i
kao takav zasluzuje da postane tradicionalan svake godine.

Meni je bilo zadovoljstvo da sam upoznao ljude iz AMK Carbon Sarajevo , ekipu iz Zagreba, onda momke iz AMK Slavonija, zatim kolege iz Cazina, Bihaca i ostale da ne nabrajam, te vidio se sa mojim drugarima iz AK Prijedor i iz AK Crankshafta koje od ranije vec znam. Zadovoljstvo mi je takodje bilo upoznati Madzida i negov tim iz PROTuning Magazina.

Evo nekoliko slika koje sam stigao onako nabrzinu skljocnuti:









 
Top