Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Član
RE: Tuning Show

Ovo ce da bude jedan meet na kojem će imati i šta da se vidi i šta da se čuje...

Dolaze nam momci iz Hrvatske, trenutno najglasnijih par auta u Hrvata i samim tim NAJGLASNIJE auto u ovom dijelu Evrope - Seat Marabela made by Team BLANK Project, najglasnije auto BiH ikada, najljepša auta iz BiH, Hr, Srb, Slo... Najbrža auta Balkana, Drifteri nam donose Drift show i Drift Taxi, takmičenja u dB Dragu sa INTERNACIONALNIM SUDCEM IZ HRVATSKE... Bit ce omogucena kupovina Tuning dijelova, auto akustike, auto sminke itd po veoma atraktivnim cijenama...
Ovo definitivno ne treba propustiti uskoro plakate i po nasem gradu sa vise informacija vezano za ovaj show

Pozzzzz...
 
Član
RE: Tuning Show

Uvjek bude mnogo najava, nadam se da ce biti ovako posjeceno!:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Tuning Show

abd valjda ce krenut dva-tria auta i iz kaknja,nesto mi izgleda privlacno
 
RE: Tuning Show

I meni se cini da ce ovo biti dosta dobar meet, nadam se da cu biti u mogucnosti da odem (da me ne poklope neke obaveze) :D
 
Član
RE: Tuning Show

samo molim vas nemojte svi redom govorit idemo idemo idemo, i onda na dan meeta, istekla mi registracija, doso punac iz njemacke, pobjegla macka od kuce, papiga odletila, kreno otpao mi tocak, otkacio mi se far itd.. radije nemojte se ni javljat..
 
Član
RE: Tuning Show

Astra je napisao(la):
samo molim vas nemojte svi redom govorit idemo idemo idemo, i onda na dan meeta, istekla mi registracija, doso punac iz njemacke, pobjegla macka od kuce, papiga odletila, kreno otpao mi tocak, otkacio mi se far itd.. radije nemojte se ni javljat..
:lol:
 
Top