Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Član
Styling Show

Velika klasa
1. mjesto
2. mjesto
3. mjesto

Mala klasa
1. mjesto
2. mjesto
3. mjesto

Specijalne nagrade
- Best German Style
- Best Jap Style
- Best Clean Look
- Best Rat Style (ako bude takmicara za ovu klasu)
 
Legend
Iceman je napisao(la):
Styling Show

Velika klasa
1. mjesto
2. mjesto
3. mjesto

Mala klasa
1. mjesto
2. mjesto
3. mjesto

Specijalne nagrade
- Best German Style
- Best Jap Style
- Best Clean Look
- Best Rat Style (ako bude takmicara za ovu klasu)

svaka cast,za svakog po nesto , nadam se da cu doci
 
Član
RE: Tuning Show

SM chip tuning je napisao(la):
S obzirom da je SM chip tuning jedan od ucesnika tuning showa,odluceno je da svim gostima ponudimo sajamski popust od 50% u subotu na dyno test...

mozda i u nedelju napravimo neki termin za dyno test ako bude dosta zainteresovanih takodje sa popustom od 50 %.

Znaci cijena dyno mjerenja u ta dva dana bila bi 50 km

Za vise informacija www.smchiptuning.com

Ovo je jos aktuelno da napravimo u nedelju ako ima zainteresovanih.
Ako bude slabo interesovanje onda nista od ovoga mjerenja za jedno ili dva auta.

Kako sada stvari stoje nikoga neinteresuje snaga bez obzira na sajamski popust od 50%

Ako hocete napisite mi ovde listu ko hoce da mjeri snagu,inace ova ideja propada.Minimalno mora biti 5 auta na mjerenju da to organizujem.
 
Član
Iceman je napisao(la):
Styling Show

Velika klasa
1. mjesto
2. mjesto
3. mjesto

Mala klasa
1. mjesto
2. mjesto
3. mjesto

Specijalne nagrade
- Best German Style
- Best Jap Style
- Best Clean Look
- Best Rat Style (ako bude takmicara za ovu klasu)

Ljuboju odmah posaljite tu nagradu... :D :D :D
 
Član
RE: Tuning Show

SM chip tuning je napisao(la):
SM chip tuning je napisao(la):
S obzirom da je SM chip tuning jedan od ucesnika tuning showa,odluceno je da svim gostima ponudimo sajamski popust od 50% u subotu na dyno test...

mozda i u nedelju napravimo neki termin za dyno test ako bude dosta zainteresovanih takodje sa popustom od 50 %.

Znaci cijena dyno mjerenja u ta dva dana bila bi 50 km

Za vise informacija www.smchiptuning.com

Ovo je jos aktuelno da napravimo u nedelju ako ima zainteresovanih.
Ako bude slabo interesovanje onda nista od ovoga mjerenja za jedno ili dva auta.

Kako sada stvari stoje nikoga neinteresuje snaga bez obzira na sajamski popust od 50%

Ako hocete napisite mi ovde listu ko hoce da mjeri snagu,inace ova ideja propada.Minimalno mora biti 5 auta na mjerenju da to organizujem.

S obzirom da nema zainteresovanih za sajamsko mjerenje u nedelju sa popustom od 50 % moram zakljuciti da ova akcija propada i da nece biti mjerenja u nedelju.

U subotu ili bilo koji drugi dan cijena mjerenja je 100 KM i nije vise vezana za tuning show...

Pokusao sam da izadjem u susret svima koji zele da izmjere svoje auto na 50% popusta i tako o jednom trosku dolaska na tuning show dobiju i grafikon snage,ali posto nema minimalno 5 auta za mjerenje,nista od toga.

Zao mi je...
 
E ja mislim za ovo mjerenje da ce se tamo tek oglasiti ljudi...
Jer ima nas dosta koji nisu nikako na forumu a dolaze, a tu su jos kolege iz susjedne Hrvatske..
Mislim ipak da ce biti auta za mjerenje..Pa makar najmanje ti 5..:123:
 
Član
Samo unaprijed ako se skupi 5 auta moze.

Veoma mi je komplikovano da to radim nedeljom a mislio sam da napravim to mjerenje zbog showa,ali posto nema dovoljno zainteresovanih nista od toga.

Ako se skupi 5 auta nekoliko dana ranije da mogu to dogovoriti onda ce mjerenja i biti a ako ne onda, nista od dogovora na dan showa.
 

IGY

Član
hmmm sve je super samo ovo za tuluim do ranih jutarnjih sati ce biti slabo posjecen, bar sto se tice nas sto imamo prevaliti finih km do tamo i nazad a jos je radni ponedeljak iza :cool::cool::cool:
 
Top