Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

E da da i ja oglasim

1. Sve pohvale na organizaciji show-a posebno zahvala Radmili na gostoprimstvu i kako nas je primila da udjemo unutar kompleksa taxi - bara sa autima ( mislim na dva auta koja se nisu takmicila )
2. cestitke svim svim pobjednicima posebno dobojlijama koji su me primili da putujem sa njima ;)
3. hvala bekiru na ustupljenom mjerenju van konkurencije ( 135.1 db za 170 rms-a i praznim skoro aku od 44 Ah za mene predobro :icon_smile: )
4.veliki pozdrav za takmicare db-a iz susjedne nam drzave

i evo vam par videa kako je to bilo slike necu kacati jer ih ima pravo dosta

prvo po meni najzanimljiviji deathmatch link za posljedice 2X 15" Alpine Type R ode oko 400 eurica u nepovrat klik

drugo te iste Alpine na db-u pogled na auto sta cine od njega dok su bile jos zive klik

trece kadet burnout sve se vidi iz prilozenog klik

cetvrto bmw drift klik

peto bmw fail burnout srecom bez posljedica klik


toliko od mene hvala jos jednom svima na organizaciji ovog uspjesnog eventa :123::123:
 
Član
Dobro bilo :D Bilo dosta auta sa foruma,al haj ti znaj ko je ko,kad se ljudi razlete po onoj livadi :D
 
Član
prvo po meni najzanimljiviji deathmatch link za posljedice 2X 15" Alpine Type R ode oko 400 eurica u nepovrat klik

drugo te iste Alpine na db-u pogled na auto sta cine od njega dok su bile jos zive klik


:icon_cry::icon_cry:steta steta , hajd on je uspio doci na takmicenje , a nama se ovo dogodilo dan prije takmicenja:D znam kako mu je
 
Član
nisu spaljena oba r-a,vec samo jedan,greskom je spojen samo jedan pa je trpio 2,5kW,sto je jos jedan dokaz da je to odlican sub i jako izdrzljiv...

;)
 
Član
Bokili je napisao(la):
xaxaxax axaxaxaxaxaxaxa axxaxaxx :lol: a tebi je vikao da se otuširaš
jes luud ,ebo sestru :lol:
brate seat je vrh , 20 minuta sam gledao samo u onaj woofer u gepeku ( ps. prvih pet minuta mislio da je rezervni tocak :D)

ahahah i ja se bas pitao kome on to govori hahha
 
Član
Bas mi Liga rece pitaj kileta da se okupa al aksnije kad smo pricali kile zaboravio sam totalno :lol::lol:
Sve u svemu dobar provod cjeli dan i zezancija:)
 
Član
Vidim dobro vam bilo;)

Bilo finih auta,dobrih plavuša...:cool:

Ono prženje guma sa kaddetom zavezanim za keca:lol::lol::lol: To majstore,trebao ga je zavezati za hotel,lakše bi mu bilo.

A tek žuti bmw:lol::lol::lol:
 
Legend
steta pa nisam gledao deathmatch,kad nema gdje me nije bilo,stvarno super raja sa foruma,sa svima po malo se zezalo...

davor....legendaran momak ;)

evo koja na brzinu ;)

fvxo9s.jpg


2nimbl3.jpg


14n20px.jpg


ja (bijeli) i ernad sa Visokom dozom umora i glavoboljama haha , tablete se piju al nas ubi sa svih strana :D

2ccs2et.jpg


tu je bio i ljuboje ;)

33u9z7p.jpg


kile ,....kojeg cijeli dan na razglasu nesto prozivaju :D

2d2j1w3.jpg


ahmin perfektni yugo .... il je kec ???? :cool:

rub4ax.jpg


buba od imenjaka , i schirocco g60 od nihe

szxvo9.jpg
 
Član
Eness, ernad ;););) drago mi je da smo se upoznali i usput 3ca perfetkna za everyday (takvu bi ja vozio deff) pasat mjera i kultura

guster je napisao(la):
ma skontao sam ja od jutarnjih sati da cu biti dezurni na tapeti za zaj*anciju :D

Sledeci puta bice neko 2, A najjace je kad te Bekir prozove ti nesto radis samo vidis srednjak odnekud u masi prema pultu :lol::lol::lol:
 
Član
eto madzida...eto ide i igy...hej ko je ovaj treci sto ga cijepa..........zooooooommmmm (prestize sve) ajjj pa ono je bekir a pandom hahaha (a na satu 160km/h)

Medo brundo ne ponasaj se ludo :D
 
Top