Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

ivica je napisao(la):
kako su prosli styleri?:D

Pušiii Kurvo!!!:D

Bilo je extra, mozemo se zahvaliti Bogu i na lijepom vremenu:icon_smile:
Jer mi smoo dosli ne samo mokri,nego svi od blata bili, cesta katastrofa,al smo picili dobro:icon_biggrin:
Mjesto je extra bilo,trava bolje od asfalta..
Zao mi je samo sto nas nije islo punoo..Dosta nasi auta je ostalo kod kuce,koji su mogli pehare odnjeti..Svi bez tablica,al valjda do Karlovca se i to rjesii..

Davor__Extraa Momak
Ligaa__Zaj*ava mog druga Enesaa kako mi farovi nisu nes ok...Pa se ovaj satrao objasnjavajuci :D
Nek si ga bas maloo...:D
Ma ima tu dosta jos momakaaa,koji su bas legendarnii....
Marin__ se ubacio sa nama u Kostajniicii---Pa sam ga nekako nagovorio da udje unutra zbog reklamee,,extra folije radi...
Ivicaa__ to je kurva koja je otislaa kucii prije vremenaaa...:D
Madzida__ sam isto upoznaooo, samo neke trebe ganjaa,hehe...:cool:

Sve u svemu 5...Mozda malo oni lezeci policajci zaj*avali maloo...Al polako se da nekako preko njih....Mada sam Bogami zapeo,kad sam i ulazio i izlazio...:icon_rolleyes:
 
Član
black_devil je napisao(la):
ivica je napisao(la):
kako su prosli styleri?:D

Pušiii Kurvo!!!:D

Bilo je extra, mozemo se zahvaliti Bogu i na lijepom vremenu:icon_smile:
Jer mi smoo dosli ne samo mokri,nego svi od blata bili, cesta katastrofa,al smo picili dobro:icon_biggrin:
Mjesto je extra bilo,trava bolje od asfalta..
Zao mi je samo sto nas nije islo punoo..Dosta nasi auta je ostalo kod kuce,koji su mogli pehare odnjeti..Svi bez tablica,al valjda do Karlovca se i to rjesii..

Davor__Extraa Momak
Ligaa__Zaj*ava mog druga Enesaa kako mi farovi nisu nes ok...Pa se ovaj satrao objasnjavajuci :D
Nek si ga bas maloo...:D
Ma ima tu dosta jos momakaaa,koji su bas legendarnii....
Marin__ se ubacio sa nama u Kostajniicii---Pa sam ga nekako nagovorio da udje unutra zbog reklamee,,extra folije radi...
Ivicaa__ to je kurva koja je otislaa kucii prije vremenaaa...:D
Madzida__ sam isto upoznaooo, samo neke trebe ganjaa,hehe...:cool:

Sve u svemu 5...Mozda malo oni lezeci policajci zaj*avali maloo...Al polako se da nekako preko njih....Mada sam Bogami zapeo,kad sam i ulazio i izlazio...:icon_rolleyes:



hahahahahahahahahahahahhahaahhahahahahahahahahahahahahahhaha
 
Član
Moj Ernade tek si ti Madzida upozno hahahahahahha,to ti je ba kemija ne ganja on nego one same njemu dolazi,to ti je ustavri hemija ili nezz sta zvano strasni bimer plavi hahahhahahahahhahahahah joj al ce me satrati kad ovo procita hahahhahahah,nego vidim extra bilo ja nisam otisao zbog kesha valjda bude prilike nekad hhehehehheheh :icon_smile:
 
Član
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8d-gkfb9KPE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8d-gkfb9KPE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
Davor_ je napisao(la):
mladen_zu je napisao(la):
ma ne zalim alpinu...bilo je predobro...ekipa odlica.....najgore je ici kuci smrad u autu....a cujes samo visoki...doso kuci i ubacio drugu alpinu i idemo dalje

A da ides kuci bez ikakvih sistema ?!?!:lol::lol::lol:


jel to ti iz iskustva ili ? :lol: :lol: :lol:

nije ni to tako strasno,moze se pricati o raznim temama...
 
Član
@ blask devil i eness hvala momci i bas mi je drago da smo se upoznali ABD vidimo se i na jos puno SRova i druzimo se i vise nego u sto smo stigli u Gradisci;)
 
Legend
Davor_ je napisao(la):
@ blask devil i eness hvala momci i bas mi je drago da smo se upoznali ABD vidimo se i na jos puno SRova i druzimo se i vise nego u sto smo stigli u Gradisci;)

takodjer druze , a ja i ernad smo haman pa stari jarci :D

fin je osjecaj sresti dosta raje , ono jesi ti taj ,jesi ti taj.....poznajemo se po autima a licno neke da ,a neke ne ..... liga,ti davore , igy ,bekir ,ljuboje , schumi , killer ,nadam se da nekog nisam zaboravio , ali sve za 10 , i nadam se da ce se ovako nesto ponoviti , sa ovako dobrim odazivom ljudi ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
@ blask devil i eness hvala momci i bas mi je drago da smo se upoznali ABD vidimo se i na jos puno SRova i druzimo se i vise nego u sto smo stigli u Gradisci;)

takodjer druze , a ja i ernad smo haman pa stari jarci :D

fin je osjecaj sresti dosta raje , ono jesi ti taj ,jesi ti taj.....poznajemo se po autima a licno neke da ,a neke ne ..... liga,ti davore , igy ,bekir ,ljuboje , schumi , killer ,nadam se da nekog nisam zaboravio , ali sve za 10 , i nadam se da ce se ovako nesto ponoviti , sa ovako dobrim odazivom ljudi ;)
;);)
 
Top