Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Član
I mi ovog trena stigli...Oci nam ispale od kise usput...Uglavnom je bilo predobro...Sve cestitke Radmili i Direktoru na otvaranju sezone i da odlicno odradjenom eventu...
Veliki pozdrav do nekog sledeceg takmicenja...
 

IGY

Član
Zex je napisao(la):
Klikni za SLIKE

Evo ovde imate dosta slika,posto ne dozvoljava forum da kacim na njega vise od 30,ovako mi je lakse okaciti,valjda se admini i moderatori nece ljutiti, Igy,na tebe mislim najvise? :cool:

samo rokaj sto se mene tice:cool::cool::cool:

Jos jednom sve pohvale organizaciji, ja sam se predomisljao hocu necu, i na kraju me djevojka nagovori kad si odlucio da ides idemo i bilo je u 3 ujutru pun gas i lagano :cool::cool:

cestitke na organizaciji bilo je predobro, i stvarno bi se pokajao da nisam dosao, sto se tice slika ja imam brdo :icon_biggrin: no potrajace koji dan dok sve precistim, potrosiop sam sve sto se moglo potrositi od blica baterije u aparatu do kartice koja se nije ispraznilka ona se napunila :D:D:D
 

IGY

Član
uh gadno je bilo usao u kucu oko 1 ustao u pola 4 i na posao
ali svako zadovoljstvo se placa :icon_smile:

jos jednom max respect za taxi-bar i odrzani event ;)
 
Član
preeedobro bilo :cool:

Pozdrav ekipici AKCrankshaft-a sa zeleni ficom ;)
Fico je DRAMA

pozdrav Black_ Devil-u,Enesu i ostalim (napokon da se upoznamo hehehehehe)
poslije 3 dana i dvije noci BUKVALNO bez spavanja i oko 700km neznam kako radim jutros na poslu hahahahahahahaha

Radmili i ostalim u Taxi-bar-u SVE CESTITKE sa maaaalom zamjerkom, trebali ste mi samo neko crijevo sa vodom dovuc da ispunim Bekiru zelju da me gleda dok se tusiram hahahahahahahahahahahaha

dosta od mene ovkvog nenaspavanog....
za sad...

hehehehe
 
Član
xaxaxax axaxaxaxaxaxaxa axxaxaxx :lol: a tebi je vikao da se otuširaš
jes luud ,ebo sestru :lol:
brate seat je vrh , 20 minuta sam gledao samo u onaj woofer u gepeku ( ps. prvih pet minuta mislio da je rezervni tocak :D)
 
Početnik
Kao prvo HVALA puno svima koji su nam pomogli u organizaciji.

Hvala svim takmicarima koji su dosli, a sledece godine se nadam da ce vas biti jos i vise ;)

Hvala i AK Retro za svih 50 i nesto oldtimer-a koji su nam jos uljepsali event.

Vrijeme nas je posluzilo, iako je svagdje okolo padala kisa kod nas je bilo malo oblacno, malo suncano, poprilicno toplo, a posebno veselo.

Izvinjavamo se svima zbog eventualnih propusta i iskreno se nadamo da nam necete zamjeriti, ipak nam je ovo prvi put da smo radili ovako nesto.

Hvala jos jednom svima koji su bili jucer ovdje s nama!
 
Član
Bokili je napisao(la):
xaxaxax axaxaxaxaxaxaxa axxaxaxx :lol: a tebi je vikao da se otuširaš
jes luud ,ebo sestru :lol:
brate seat je vrh , 20 minuta sam gledao samo u onaj woofer u gepeku ( ps. prvih pet minuta mislio da je rezervni tocak :D)

hehe tnx drug, a zamisli sad reakciju "cika milicajca" jednom prilikom kad sam otvorio gepek :D
kaze kakav ti je disco u autu???? Hoces da ti sajbu izbije nazad!!!

hahahahahaha
 
Top