tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: tuning

Liquid89 je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
mogu ponosno stati pred kece jer svaki dio sam sam napravio. a to sto neko vise voli fabriku nije moj ukus.. samo mi nije jasno kako sad honda valja nije nista radeno na njoj samo branik novi.. valjda ce se i moj auto nekom sviditi.... ;);)

pa i kod tebe je prednji dio fabrika ali uz to i losa fabrika od mk2 ;)

druze...honda je odradjena momacki...i dosta je ljepsa zato sto je ostala skoro stock...osim haube, branika i nekih sitnica koje uljepsaju stock verziju...

no h8...

kao sto vecina rece ni meni se ne svidja ovaj "stil"...

citao sam temu od pocetka pa nisam nigdje vidio da si ubacio GTI motor?

pa ne kontam jos uvijek svrhu kaveza...


i ako ista mrzim to je kad neko ofarba unutrasnjost i to u boju koja se ne slaze nikako sa ostatkom auta...ako ti je vec bio cejf da potrosis malo farbe mogao si bar u bijelo da se slaze sa vanjskim dijelom auta..


ali opet kazem kao i svi tvoje auto tvoje pare i radi kako ti volja...nemoj misliti da te bilo ko sa foruma ismijava...samo ti sugerisemo na greske i dajemo ti savjete...

svi kazu na greskama se uci...ali bolje se uciti na tudjim nego na svojim...
vjeruj mi...svi mi koji ti dajemo savjete ne pricamo na pamet...

sretno u daljim radovima...nadam se da ce licita na golfa kad zavrsis sve :icon_rolleyes:

;)
 
Član
RE: tuning

Sto se Honde tice, njena je ostala samo sasija i poneki dio motora, i da li si ikada vidio CRX-a stock kada mozes da izvalis tako nesto...a sto se tice golfa isto je ostala sasija od njegaal vidimo se na prvenstvu .. i jos nesto ne zelim svadu moje auto moj stil:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: tuning

kec sve bolji i bolji jos da skines onu nalju sa sajbe:cool:

imas konkurenciju u SA isto beli grom:D
 
Član
RE: tuning

samo mi nije jasno kako sad honda valja nije nista radeno na njoj samo branik novi


anes golf je napisao(la):
Sto se Honde tice, njena je ostala samo sasija i poneki dio motora, i da li si ikada vidio CRX-a stock kada mozes da izvalis tako nesto...a sto se tice golfa isto je ostala sasija od njegaal vidimo se na prvenstvu .. i jos nesto ne zelim svadu moje auto moj stil:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

ajd ti skontaj se prvo sta pises...odluci se jel stock il je cijela preradjena...
 
Član
RE: tuning

vjerovatno je anes mislio kako sad valja a nije nekima valjala onda kad je vlasnik honde bio aktivan na ovom forumu...
 
Član
RE: tuning

arminnn je napisao(la):
kec sve bolji i bolji jos da skines onu nalju sa sajbe:cool:

imas konkurenciju u SA isto beli grom:D

konkurencija mu je pravo jaka (ako mislimo na isti automobil)!:icon_cry:
 
Član
RE: tuning

napreduje,meni se vise svidjalo s onim obrvama naprijed nego ovako.Kako uvaliti naslon za ruku u Keca:icon_rolleyes: sretno :123:
 
Član
RE: tuning

Da se bespotrebno ne pisu svakakve gluposti, pogleda se video i sve bude jasno
http://www.youtube.com/watch?v=eZn20TpEk1s

(a stvarno je honda cista fabrika :):):):):)?
ocjenite jeli fabrika
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
Da se bespotrebno ne pisu svakakve gluposti, pogleda se video i sve bude jasno
http://www.youtube.com/watch?v=eZn20TpEk1s

(a stvarno je honda cista fabrika :):):):):)?
ocjenite jeli fabrika

Haj šta pametuješ po forumu :p

Prednju masku i farove ove ostavi i ne diraj ništa oko njih, samo uštimaj sve kako treba, dobro izgleda... puno bolje već prije. Sutra će mo tačno vidjet.

p.s. 61' Palmeiras 1 - 0 Goias, još da završi ovako pa vas častim sutra :) ponesi mi distance nemoj zaboraviti, i ponesi za mene "hepek" :) javi ranije, sahatak prije već krenete... bit ću nedostupan do iza podne, nisam spavao 2 noći... odo sada leći i nema me prije 4-5 iza podne :D

pozzz.
 
Član
RE: tuning

antrax je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
Da se bespotrebno ne pisu svakakve gluposti, pogleda se video i sve bude jasno
http://www.youtube.com/watch?v=eZn20TpEk1s

(a stvarno je honda cista fabrika :):):):):)?
ocjenite jeli fabrika

Haj šta pametuješ po forumu :p

Prednju masku i farove ove ostavi i ne diraj ništa oko njih, samo uštimaj sve kako treba, dobro izgleda... puno bolje već prije. Sutra će mo tačno vidjet.
moram malo i ja pametovati heheheheh.... znas da se vazda auto radi i voza po gradu.....;)

p.s. 61' Palmeiras 1 - 0 Goias, još da završi ovako pa vas častim sutra :) ponesi mi distance nemoj zaboraviti, i ponesi za mene "hepek" :) javi ranije, sahatak prije već krenete... bit ću nedostupan do iza podne, nisam spavao 2 noći... odo sada leći i nema me prije 4-5 iza podne :D

pozzz.
 
Član
RE: tuning

dim... ;)



meni je samo zao sto ti nisi uzeo kakvog starog japanca pa ovo radio, bila bi to luda zvijer, za takva auta imas stila al za svabe si fulao stil totalno, to je moje misljenje a ti radi i uzivaj auto je tvoje ;)
 
Član
RE: tuning

sandy_mo je napisao(la):
dim... ;)



meni je samo zao sto ti nisi uzeo kakvog starog japanca pa ovo radio, bila bi to luda zvijer, za takva auta imas stila al za svabe si fulao stil totalno, to je moje misljenje a ti radi i uzivaj auto je tvoje ;)
[/quo
s tim se slazem 100% svabe su samo fabrika i motor nabrijan heheh.. al ja sam pola japanac a pola svabo.. volim svapska auta a tuning i japana..:cool::cool:
 
Član
RE: tuning

sandy_mo je napisao(la):
dim... ;)



meni je samo zao sto ti nisi uzeo kakvog starog japanca pa ovo radio, bila bi to luda zvijer, za takva auta imas stila al za svabe si fulao stil totalno, to je moje misljenje a ti radi i uzivaj auto je tvoje ;)

:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top