tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: tuning

da je moj , nikad mu ovo ne bi uradio , al posto nije , uzivaj drug , valjda nece otici u krivom smjeru pa da golfa vidjamo u rubrici anti-tuning ;)
 
Član
RE: tuning

iskreno honda je predobra, a za golfa sta da kazem viska djelova ima i ovih naljepnica jednostavno duboke od dvojke nikako ne stoje na kecu, to je moje misljenje:D
 
Član
RE: tuning

mogu ponosno stati pred kece jer svaki dio sam sam napravio. a to sto neko vise voli fabriku nije moj ukus.. samo mi nije jasno kako sad honda valja nije nista radeno na njoj samo branik novi.. valjda ce se i moj auto nekom sviditi.... ;);)
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
mogu ponosno stati pred kece jer svaki dio sam sam napravio. a to sto neko vise voli fabriku nije moj ukus.. samo mi nije jasno kako sad honda valja nije nista radeno na njoj samo branik novi.. valjda ce se i moj auto nekom sviditi.... ;);)

svaka tebi cast to sto si sam radio, ali nisi to dovoljno kvalitetno izveo. pogledaj kako izgleda prednji pranik, a i zadnji branik nije nista bolji. unutrasnjost je previse sarena. nemoj samo da kacis djelove na golfa vec ono sto postavis postavi kako valja. to ti je moj savjet
 
Član
RE: tuning

galebu2 je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
mogu ponosno stati pred kece jer svaki dio sam sam napravio. a to sto neko vise voli fabriku nije moj ukus.. samo mi nije jasno kako sad honda valja nije nista radeno na njoj samo branik novi.. valjda ce se i moj auto nekom sviditi.... ;);)

svaka tebi cast to sto si sam radio, ali nisi to dovoljno kvalitetno izveo. pogledaj kako izgleda prednji pranik, a i zadnji branik nije nista bolji. unutrasnjost je previse sarena. nemoj samo da kacis djelove na golfa vec ono sto postavis postavi kako valja. to ti je moj savjet

kad vec stavljas neke djelove potrudi se da se to fino uklopi a ne samo nabacivati, postujem tvoj trud ali ja ti samo dajem prijateljske savjete;)
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
mogu ponosno stati pred kece jer svaki dio sam sam napravio. a to sto neko vise voli fabriku nije moj ukus.. samo mi nije jasno kako sad honda valja nije nista radeno na njoj samo branik novi.. valjda ce se i moj auto nekom sviditi.... ;);)

pa i kod tebe je prednji dio fabrika ali uz to i losa fabrika od mk2 ;)

druze...honda je odradjena momacki...i dosta je ljepsa zato sto je ostala skoro stock...osim haube, branika i nekih sitnica koje uljepsaju stock verziju...

no h8...

kao sto vecina rece ni meni se ne svidja ovaj "stil"...

citao sam temu od pocetka pa nisam nigdje vidio da si ubacio GTI motor?

pa ne kontam jos uvijek svrhu kaveza...


i ako ista mrzim to je kad neko ofarba unutrasnjost i to u boju koja se ne slaze nikako sa ostatkom auta...ako ti je vec bio cejf da potrosis malo farbe mogao si bar u bijelo da se slaze sa vanjskim dijelom auta..


ali opet kazem kao i svi tvoje auto tvoje pare i radi kako ti volja...nemoj misliti da te bilo ko sa foruma ismijava...samo ti sugerisemo na greske i dajemo ti savjete...

svi kazu na greskama se uci...ali bolje se uciti na tudjim nego na svojim...
vjeruj mi...svi mi koji ti dajemo savjete ne pricamo na pamet...

sretno u daljim radovima...nadam se da ce licita na golfa kad zavrsis sve :icon_rolleyes:
 
RE: tuning

auto izgleda svemirski sa svim tim dodacima :icon_smile:,sad na 402 street race-u može proći,ali mu treba dosta da se estetski baš dovede u dobro stanje za ocjene stylinga,a s druge strane kad bi gledali tu Dvicu kako inače se srede da budu modernije na VW susretima ne bi prošla :icon_sad:
vidjela sam na face-u nekoliko slika kad su bile upaljene sve lampice na njemu :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top