tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: tuning

samo lagano.. predlozio bih ti da ostavis ovu boju, bijelu dakle, ovo "srce" felgi ofarbas u crno, i da upasujes malo bolje ove karambolke i ovo.. da izgleda fino i kulturno..
 
Član
RE: tuning

.nOKe je napisao(la):
samo lagano.. predlozio bih ti da ostavis ovu boju, bijelu dakle, ovo "srce" felgi ofarbas u crno, i da upasujes malo bolje ove karambolke i ovo.. da izgleda fino i kulturno..

naravno da ostavljam boju i nebih je mjeno nema ti para u svakom slucaju fala na savjetu....
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
wade je napisao(la):
golf puno ljepse izgleda uzivo...jos dok se to utegne sve i ofarba...bit ce ko bombona...
svaka cast na trudu...
vidjeh te u subotu,ti i repo...;)
[/q
iduce sedmice golf ide na farbanje i slaze se u njega motor jedan fin samo neznam hocu li ici 4x4 ili na prednji pogon...

CoL3-99 je napisao(la):
jesi li sredio ona vrata,vidio sam na SR da nece da ti se otvore nekad,pokisnut ces otvarajuc,jos samo one pragove sredi i lagano ostalo

golf je sklopljen ide na farbanje pragovi uradeni. bice par slika ya koji dan



hoce li te slike vise :p
 
Član
RE: tuning

Trebao si staviti ovu traku na sajbi cisto belu(znaci bez ovoga"SPORT GTI)
bilo bi duplo ljepse ;)
I kad si vec stavio plave pozicije gdje ti je druga(crkla):lol:

sala naravno ja bi stavio bele pozicije izgledo bi nekako kulturnije ;)
Pozdrav :cool:
 
Član
RE: tuning

auto je puno bolje nego prije evo ti par savjeta pa malo razmisli: da skines onu naljepnicu sa sajebe skroz,karambolke ces sigurno upasovat, felge u crno-neku perlu crnu a falc ispoliras, i skini oce pzicije dzidzi-midzi ovo je dobro namjenski savjet ;)
 
Član
RE: tuning

arminnn je napisao(la):
auto je puno bolje nego prije evo ti par savjeta pa malo razmisli: da skines onu naljepnicu sa sajebe skroz,karambolke ces sigurno upasovat, felge u crno-neku perlu crnu a falc ispoliras, i skini oce pzicije dzidzi-midzi ovo je dobro namjenski savjet ;)

potpis ;)
 
BHT Ovisnik
RE: tuning

Anes_mo je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
auto je puno bolje nego prije evo ti par savjeta pa malo razmisli: da skines onu naljepnicu sa sajebe skroz,karambolke ces sigurno upasovat, felge u crno-neku perlu crnu a falc ispoliras, i skini oce pzicije dzidzi-midzi ovo je dobro namjenski savjet ;)

potpis ;)
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
ja sam vam vec rekao da je ovo slika kada sam poceo raditi,vidi se po slici.al cu morati postaviti nove slike gdje su drukciji farovi pazadi isto i t.d. muzika u njemu je 2kw.. al svak ima svoj ukus..

kako bi onda to izgledalo da je po svačijem ukusu! s*anje bi sve bilo! svaka čast na autu cool je!;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top