tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: tuning

Sad si krenuo fino...samo unutrasnjost..poslusaj nas..nemoj kombinirati tri boje..a pogotovo ne plavu i zutu ..drzi se zuto crno ili vec ako insistiras plavo crno..samo ti znaci ostaje volan promijeniti..tacnije presvuci..

samo naprijed..i pici svoj pravac..
 
Član
RE: tuning

mirzaa3 je napisao(la):
Sad si krenuo fino...samo unutrasnjost..poslusaj nas..nemoj kombinirati tri boje..a pogotovo ne plavu i zutu ..drzi se zuto crno ili vec ako insistiras plavo crno..samo ti znaci ostaje volan promijeniti..tacnije presvuci..

samo naprijed..i pici svoj pravac..

volan sam uzeo radi pojaseva al nece nista biti vise zuto ide plava i crna

:icon_sad:necu stici ofarbati blatobrane do subote al ostalo je spremno ev nekoliko slika
[attachment=18594]
[attachment=18595]
 
RE: tuning

ja ti predlazem bijelu i crnu boju...a ti kako hoces...to je sad sta se fura..ili mi se cini ili ovi branici ne stoje kako trebaju...:icon_question:
 
Član
RE: tuning

dosta bolje nego sto je bilo, trebat ce ti puno vremena da ispravis ovo sto si zabrljao podsjeti me na ervixa koliko smo ga napadali a eno sad fokus jedan po jedan
 
RE: tuning

arminnn je napisao(la):
dosta bolje nego sto je bilo, trebat ce ti puno vremena da ispravis ovo sto si zabrljao podsjeti me na ervixa koliko smo ga napadali a eno sad fokus jedan po jedan

Eee nediraj mi fokusa:lol:, trebat ce njem vremena da sam skonta i malkice vise novaca:lol::lol::lol:
 
Član
RE: tuning

nije zavrsen s vana vidi se po blatobranima. samo ga sastavio jer ne mogu bez auta... samo polahko ima jos stvari sto nisu zavrsene...hvala svima na savjetima
 
Član
RE: tuning

hvala jos jednom.sve sto vidite sam sam uradio.. dizajniro sam za s paketa labo vrata i jos mnoge stvari ja mislim da su prva u bih.. sve radim od mehanike do struje bas sve.....
 
RE: tuning

druze, poskidaj sve naljepnice, ustimaj branike i biti ce to bolje puno ;)
pa poslije dalje sredjuj ;)

pozz
 
RE: tuning

ako sam radis,e onda polakoo,vazno je ista znatii..a s vremenom ce sve doci...bices dobar u tom poslu..
mislim da si mlad i da imas vremena;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top