tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: tuning

ima li neki update sta se radilo
kako se radilo ...
vidio golfeka uzivo puno bolje izgleda :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: tuning

jesi li sredio ona vrata,vidio sam na SR da nece da ti se otvore nekad,pokisnut ces otvarajuc,jos samo one pragove sredi i lagano ostalo
 
Član
RE: tuning

golf puno ljepse izgleda uzivo...jos dok se to utegne sve i ofarba...bit ce ko bombona...
svaka cast na trudu...
vidjeh te u subotu,ti i repo...;)
 
Član
RE: tuning

wade je napisao(la):
golf puno ljepse izgleda uzivo...jos dok se to utegne sve i ofarba...bit ce ko bombona...
svaka cast na trudu...
vidjeh te u subotu,ti i repo...;)
[/q
iduce sedmice golf ide na farbanje i slaze se u njega motor jedan fin samo neznam hocu li ici 4x4 ili na prednji pogon...

CoL3-99 je napisao(la):
jesi li sredio ona vrata,vidio sam na SR da nece da ti se otvore nekad,pokisnut ces otvarajuc,jos samo one pragove sredi i lagano ostalo

golf je sklopljen ide na farbanje pragovi uradeni. bice par slika ya koji dan
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
wade je napisao(la):
golf puno ljepse izgleda uzivo...jos dok se to utegne sve i ofarba...bit ce ko bombona...
svaka cast na trudu...
vidjeh te u subotu,ti i repo...;)
[/q
iduce sedmice golf ide na farbanje i slaze se u njega motor jedan fin samo neznam hocu li ici 4x4 ili na prednji pogon...

CoL3-99 je napisao(la):
jesi li sredio ona vrata,vidio sam na SR da nece da ti se otvore nekad,pokisnut ces otvarajuc,jos samo one pragove sredi i lagano ostalo

golf je sklopljen ide na farbanje pragovi uradeni. bice par slika ya koji dan



Vidio sam golfa neku vecer tamo na novom mostu,ondje kod duranovica,mocno izgleda u mraku i onako,a tek dok se ofarba...;)
 
Član
RE: tuning

Vidio sam i ja golfa neki dan, radio nešto na autu kod Seje pa kad sam se vozao... ali nisam primjetio išta na njemu da je promijenuto... daj nove slike.
 
Član
RE: tuning

antrax je napisao(la):
Vidio sam i ja golfa neki dan, radio nešto na autu kod Seje pa kad sam se vozao... ali nisam primjetio išta na njemu da je promijenuto... daj nove slike.

nije sejo nista radio samo ja odem do njega jer smo dobri prijatelji..

da je dizel ne bih radio nista. bice uskoro slika trenutno se sprema za farbanje i motor takoder ide u njega uskoro gti 8v 4x4 pogon ili na prednji imam dvije opcije...
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Vidio sam i ja golfa neki dan, radio nešto na autu kod Seje pa kad sam se vozao... ali nisam primjetio išta na njemu da je promijenuto... daj nove slike.

nije sejo nista radio samo ja odem do njega jer smo dobri prijatelji..

da je dizel ne bih radio nista. bice uskoro slika trenutno se sprema za farbanje i motor takoder ide u njega uskoro gti 8v 4x4 pogon ili na prednji imam dvije opcije...



Nije tebi... već meni radio... tj. radili ja i on zajedno nešto meni sklapali... ;) pa sam te vidio u gradu slučajno taj dan :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top