trka

trka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lav

Član
veceras odgledah malu "trkicu" izmedju alen_p sa 16V i stojadina.
od skenderije obalom prema gradu. ode stojas ostavi golfa. zanimljivo jako:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
Ako je narandjasti ( a jest) onda je to predstavnik Yugoslavije u nasoj maloj raji...
Iznenadio nas je sviju svojim rezultatima.:icon_eek::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Da li ste sigurni da je u pitanju Alen_P, mozda ste ga zamjenili sa Anelom koji je isto clan AMK Carbon i vozi Golfa 2 GTI isto crvene boje.
 
E ako je Mladen uzeo popisam se ja na tog GTI-a, ide fiat dobro ali ne toliko, nego vi djeco na internet pa uporedjujte motore sa slikama da mu nije dizel.
 
Član
Nisam se trkao uopšte , al eto ako me je ostavio , svaka mu čast . Mislim, ja sam vozio na štangasu, kulirao sa djevojkom, kad eto , odera me stojadin , hahahahahahahah .... Selam LAVEEEEE
 
Član
Da dodam, stojadin ne ide uopšte ako mene pitate ...
@Boki - ja sam bio , a kako moje auto ide pitajte svoje kolege iz kluba SRCS ( raspitajte se malo ) ... Al eto , ako me oder'o svaka mu čast ... hahahahahahha ... Ovdje čovjek stoji na semaforu , i neko proleti pored tebe kaže oder'o hahahahahha
 
Član
Adocroft je napisao(la):
E ako je Mladen uzeo popisam se ja na tog GTI-a, ide fiat dobro ali ne toliko, nego vi djeco na internet pa uporedjujte motore sa slikama da mu nije dizel.
Imaš dole objašnjenje .. Pa ne mogu ni ja da vjerujem da ljudi pišu ovolike gluposti ...
 

IGY

Član
Stvarno ovo je sramota nesto ovako pisati, a kao i sto vam Alen rece pitajte kolege  iz SRCS-a kako ih je derao taj crveni "golfic", a ako cemo tako pricati Lave onda sam neki dan i ja tebe poderao bio sam sa kombijem sa posla i prosao sam pored tebe kao metak, a ti si me "pokusao" stici ali neuspjesno, tako da je pravo gluo pricati kako je neki stojadin poderao nekog GTI-a.
 
haloooooo ljudi sta vam je...Sto je ova tema uopste otvorena koja je njena poena,fakat ne kontam?Hocemo li sada otvarati temu svaki put kada neko "proleti" pored nekog,ma dajte...Respect i za stojadina i za sve vas,ali samo malo ovaj crveni golf je ZLO i na njega su se opekli puno jaci auti nego stojadin pa makar da je i u stojadinu ne znam ti koji motor...Peka tvrdi da nije bilo potezanja i ja mu vjerujem,jer momak kada se potegne potegne se ONO fakat tako da ne vjerujem da ga je stojadin mogao ostaviti toliko da se za to otvara nova tema na forumu...
 
IGY je napisao(la):
Stvarno ovo je sramota nesto ovako pisati, a kao i sto vam Alen rece pitajte kolege  iz SRCS-a kako ih je derao taj crveni "golfic", a ako cemo tako pricati Lave onda sam neki dan i ja tebe poderao bio sam sa kombijem sa posla i prosao sam pored tebe kao metak, a ti si me "pokusao" stici ali neuspjesno, tako da je pravo gluo pricati kako je neki stojadin poderao nekog GTI-a.
:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top