trka

trka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lav

Član
pa ja izvucem audija, pometem sve 16V u gradu i vratim se kuci jako tuzan sto nemam dostoj nog protivnika...
edo je bio svjedok kako je audi isao. sad ima okruglo 250 kila manje i samo prednji pogon.
nek vam covjek kaze sta je zlo.
 
Član
Trenutno sjedim kuci pred monitorom i kucam po tastaturi tako da sam fizicki onemogucen da vozim ista.
 
Član
Rasprava bezze , samo što ste fol vi "trkači" ono pravi , a mi ono "nećemo da jebemo auta bezze" ...
Nemojte zajebavati , pričate neosnovane stvari bez ikakvog povoda i potrebe i onda očekujete da vam ljudi prešute ....
 
Administrator
pa ne znam sta vise pametujete i provocirate i hvalite se necim sto nije vase, kako ste dosli na forum sve nekakva ubadanja i provokacije ni jedan normalan komentar niste imali..
 

Lav

Član
trenutno vozim sljedeci automobil:
marka:Audi
Model: Coupe
Typ: 85
Motor: 2309 ccm, 5cyl
Modelska oznaka i godiste motor: 7A, 1990 g.
Snaga:125kW-170ks pri 6000 rpm
Moment:220Nm pri 4500 rpm
Sve zajedno spakovano u mom autu izgleda ovako:

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=1600
 
Član
Lav je napisao(la):
pa ja izvucem audija, pometem sve 16V u gradu i vratim se kuci jako tuzan sto nemam dostoj nog protivnika...
edo je bio svjedok kako je audi isao. sad ima okruglo 250 kila manje i samo prednji pogon.
nek vam covjek kaze sta je zlo.
Respect za trud i rad .... Samo nešto slabo izvlačiš to auto ... Ne osporavam da ne ide , i nikad ne bih izjavio da te neki recimo stojadin "oder'o" jer ipak je to nemoguće .... Slažeš li se ???
 
Administrator
Lav je napisao(la):
trenutno vozim sljedeci automobil:
marka:Audi
Model: Coupe
Typ: 85
Motor: 2309 ccm, 5cyl
Modelska oznaka i godiste motor: 7A, 1990 g.
Snaga:125kW-170ks pri 6000 rpm
Moment:220Nm pri 4500 rpm
Sve zajedno spakovano u mom autu izgleda ovako:

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=1600

Thread: 3 macka
Post: 3 macka
pozdrav. evo red da se i ja predstavim. beduin sa drugih foruma, vozam skodu fabiu 1.4 MPI. da je ne opisujem smece je, al je volim vise nego bilo sta samo sto je mala. eh druga strana ja projekat za...
jel tvoj audi ili od brata...
 
Član
Ako pogledas moje postove vidjeces da se rijetko svadjam i da nepricam gluposti i da sam spreman pomoci SVIMA a vjeruj mi da mogu jer znam svasta i imam svasta (od dijelova za golfa-AlenP)
preko raznoraznoh majstora koji su dobri a povoljni i slicno, tako da ovdije definitivno nisam da nabijam postove i da se svadjam.

P.S.
Trenutno je na lageru GTI 8V 1992 sa full opremom iz njemacke pa ako kome sta treba nek javi.
 

Lav

Član
a moj. fabia je na meni a audi na bratu. auto vozimo kad nam kurcu cejf. ipa smo braca. zajedno smo ga slozili za svoj cejf
ako nekog zanima stavicu i u projekte detaljan opis slaganja auta.
nisam ja nikoga provocirao, samo sam rekao sta sam vidio.
 
Administrator
ERKO - pa meni su ovi postovi izgledali kao provokacija malo procitaj pa ces vidjeti o cemu pricam...( i ja radim zanimljiv projekat koji sa nekim minimalnim modifikacijama izlazi na 250-280 PS pa ne pricam i ne hvalim se, nista ne znam dok ne bude gotovo ;)

LAV- imam i ja i brata i jos neke rodbine brdo pa se ne hvalim njihovim autima moje je moje a njihovo ne moze biti moje iako ja sve mogu voziti...
 
Član
Lav je napisao(la):
a moj. fabia je na meni a audi na bratu. auto vozimo kad nam kurcu cejf. ipa smo braca. zajedno smo ga slozili za svoj cejf
ako nekog zanima stavicu i u projekte detaljan opis slaganja auta.
nisam ja nikoga provocirao, samo sam rekao sta sam vidio.
A po čemu si zaključio da se trkam ???:icon_eek:
 

Lav

Član
ma uostalom sta se imam s tobom raspravljat, auto je moje bilo i ostace.ako kome zatreba koji dio s audija ili bilo koji kvar, nek pita ja sam stpreman pomoci. to sam davno rekao. ako kome treba masina: redni petak, evo ja je imam iispred kuce s instalacijom. ako ko oce na kafu nek zove BUJRUM. ja volim audija, volim auta, volim ljude koji vole ono sto i ja.
bezze sto je tema otisla u krivo i zdravo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top