trka

trka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lav

Član
dino nije problem u konkurentnosti. ima i gore klasa 16 i 15 isto ko i ovdje. i dosta raje je sebi stvorilo neku vrstu straha od HR. pa i gore se voze auta ko i ovdje. sve je to isto...
nego je problem u finansijama. jbg treba bit iskren svi se mi natezemo za svoje projekte...
 
Član
IGY je napisao(la):
hajd ako vi kako kazete pomazete i imate tih nekih djelova, ima li ko od vas crvene opruge trebaju mi za mog golfa

Vidjecu ti u subotu za opruge mislim da imaju ali nisam siguran, imam podizace sa svim za zadnja stakla za golfa sa 5 vrata, trapove i sl.
Limarija, staklarija i enerijer je uzeo rodjak sebi.
Sad cu dobit jos jednog GTI-ja stranca neznam hocel biti 16V ili 8V, pa ce tu biti svega. Ako sta treba za golf slobodno pitaj.
 
Član
joj kad izvucem kadetta na cestu ima da ide sve polako da me vide ljudi uradio sam motor , stavio bregaste , uradio glavu ma milion stvari :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
joj kad izvucem kadetta na cestu ima da sve idem polako da svi vide heheheh uradio bregaste , glavu itd... milion stvari :D:D:D:D:D:D
 

IGY

Član
admini radite li vi uopste svoj posao, ova je tema obradzena tako da treba ici na LOCK da se ne ide iz krajnosti u krajnost
 
Administrator
a sta fali temi nek svako slobodno iznese svoje misljenje, naravno bez vrijedjanja drugih ;)
 
Član
S obzirom da se sinoc popila kafica i da su "nesuglasice" rijesene mislim da u ovoj temi nece vise biti postova koji omalovazavaju druge i nego vidimo se na narednoj trci ako ne i prije da popijemo kaficu.
 
Član
evo je bila sala zna peka sta govorim a sinoc sam i ja bio na kafi ostavio masinu da se hladi i dosao na kafu
 
Erko je napisao(la):
S obzirom da se sinoc popila kafica i da su "nesuglasice" rijesene mislim da u ovoj temi nece vise biti postova koji omalovazavaju druge i nego vidimo se na narednoj trci ako ne i prije da popijemo kaficu.

POTPIS



ADMINI LOCK
 
Član
dobro zakljucali ste ali da kazem jednu gluposti lupate kakav stojadin sa 16-kom a druga stvar bezveze se prepirete imate sr i fino zagasaj pa kome prije iskoci motor taj pobjedi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top