Trik ili magija?

Trik ili magija?

Član
gdje ti zivis scaneru, s 500 maraka nije nikakav problem preziviti, kod nas ljudi prezivljavaju za 300 maraka , to su opet oni sretnicii koji imaju posao i puno radno vrijeme...takvih znam mnogo...
al to je samo trik, magicni su oni ljudi konji zive sa 0 maraka (ili 30, 40 djecijeg doplatka), njih mozemo smatrati iluzionistima, a i njih ima vjerujte :cool:
jebo nas onaj ko nas osudi da zivimo ovdje ;)
 
Član
500 maraka je moja tjedna plaća i da neradim sljedeca 3 tjedna u mjesecu mislim da bi umro od gladi... a zivim u svojoj vlastitoj kuci ... struja voda grijanje telefon... eto vec 300 + mobitel i gorivo za ici na posao necu racunati zato kazem da mi je zagonetka to velika nazalost...
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
500 maraka je moja tjedna plaća i da neradim sljedeca 3 tjedna u mjesecu mislim da bi umro od gladi... a zivim u svojoj vlastitoj kuci ... struja voda grijanje telefon... eto vec 300 + mobitel i gorivo za ici na posao necu racunati zato kazem da mi je zagonetka to velika nazalost...

dobar si ti,,u borcu u travniku je 300 km mjesecno jos ih i ne isplate...
 

OmO

Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Aj kad ste vec poceli o madjijanju, sta mislite o ovome:icon_question:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TvmcuV5MvAY&feature=related[/video]

Neki kazu da je opticka varka, neki da su madjije :lol:

Gledao sam emisiju bas o tome, izmerili gravitacionu silu, i jos neke parametre, u normali, i na kraju izmjerise nadmorske visine, i ono ispade da je nizbrdo veca nadmorska visina i obratno:icon_eek::icon_eek: Kao da je u pitanju stvarno opticka varka... ali opet kako majku mu... Volio bi posjetiti ovako mjesto cisto iz radoznalosti.....:icon_rolleyes:


Slucajno nadjoh pa da podijelim ;)

tumblr_lzoj36ir551qdlh1io1_400.gif
 
Top