Trik ili magija?

Trik ili magija?

Član
to je taj fazon,sto je OmO postavio klip...
kakva raspodjela kilaze,na 3-4-sad,prvi put dignes,nema boga,sav se zakopištiš,odradis to rukama,3-4-sad dignes covjeka bez imalo napora...
halo ba,digli smo covjeka od 140 kila,na visinu od metra :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
sta ste opste mogli uraditi s tim rukama i postici sto niste prije?

ne znam jarane,isto sam govorio,nisam vjerovao,dok meni nisu to uradili i dok nisam ja licno probao :D
vidjeti izraz mrcine od covjeka kad ga neko k'o iz pi*ke digne,neprocjenjivo :lol:
 
Aj kad ste vec poceli o madjijanju, sta mislite o ovome:icon_question:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TvmcuV5MvAY&feature=related[/video]

Neki kazu da je opticka varka, neki da su madjije :lol:

Gledao sam emisiju bas o tome, izmerili gravitacionu silu, i jos neke parametre, u normali, i na kraju izmjerise nadmorske visine, i ono ispade da je nizbrdo veca nadmorska visina i obratno:icon_eek::icon_eek: Kao da je u pitanju stvarno opticka varka... ali opet kako majku mu... Volio bi posjetiti ovako mjesto cisto iz radoznalosti.....:icon_rolleyes:
 
Član
Одг: Trik ili magija?

E al ovo stvarno ima.ja sam bio na radan planini u srbiji i vidjeo sam da potot to jest recica tece uzvodno nekih 300 metara znaci uzbrdo tece.kazu da je neka gravitacija jaka pa zato tece.al je bas mocno.
 
Član
Jesi li bio pored ceste dok si gledao? Sličan slučaj kao i na ovom klipu. Vara te oko. Voda teče niz brdo
 
Član
Одг: Trik ili magija?

Nekazem za ovaj slucaj sa flasom druze.a nisam toliko coram da nevidim,znam sta sa vidio.
 
Član
Jeste 100% opticka varka.

I ja isao na medeni mjesec na more u Pulu sa Mercom 190D (Dizel je kae, al Aždaha), i negdje na Hrvatskom autoputu ja osjetim auto nikako ne vuče u 5. brzini. Još se usporava, ode ispod 80Kmh, a pun gas. Ja kontam nešto se pokvarilo, loš Dizel ovo ono. a svi drugi šinjaju...

Stanemo mi na zaustavnoj liniji, oko su bila neka brda, nije bila cistina, a kad sam pogledao malo bolje iza brda: more, i tek tad sam skontao da idemo jakom uzbrdicom!

A inace nikad nebi ni pomislio na tom mjestu da idem uzbrdo (ni ja ni zena) :icon_question:

I dan danas pricam o tome ljudima, a niko mi nevjeruje ba, šo je najgore ;)
 
Član
evo jedan mocan trick, inace ovaj levat ima najludje trikove sto sam ikad vidjeo...

http://www.youtube.com/watch?v=sojJcqWh4bw
 
Legend
Dynamo je dobar, evo jedan od njegovih trikova, objasnjen
http://www.youtube.com/watch?v=19WyYFtKBoE
 
Član
ono sto izgleda da ide nizbrdo, jednostavno ukoso postavljena kamera pa se dobije drugaciji vizuelni efekat. isto su radili myth buseters, ne isti trik, ali to sa iskrivljenim kamerama...
 
Član
RE: Одг: Trik ili magija?

dado gti je napisao(la):
E al ovo stvarno ima.ja sam bio na radan planini u srbiji i vidjeo sam da potot to jest recica tece uzvodno nekih 300 metara znaci uzbrdo tece.kazu da je neka gravitacija jaka pa zato tece.al je bas mocno.

Nisi bio u liveru :lol:
 
Top