Trik ili magija?

Trik ili magija?

Član
Shelby je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
sta ste opste mogli uraditi s tim rukama i postici sto niste prije?

ne znam jarane,isto sam govorio,nisam vjerovao,dok meni nisu to uradili i dok nisam ja licno probao :D
vidjeti izraz mrcine od covjeka kad ga neko k'o iz pi*ke digne,neprocjenjivo :lol:

i mi smo isto dizali covjeka oko 140 kg.. ne moze se ovako objasnit. Probaj pa ces vidjeti da ti nista nije jasno :lol::lol:
 
Član
Zeran je napisao(la):
Jeste 100% opticka varka.

I ja isao na medeni mjesec na more u Pulu sa Mercom 190D (Dizel je kae, al Aždaha), i negdje na Hrvatskom autoputu ja osjetim auto nikako ne vuče u 5. brzini. Još se usporava, ode ispod 80Kmh, a pun gas. Ja kontam nešto se pokvarilo, loš Dizel ovo ono. a svi drugi šinjaju...

Stanemo mi na zaustavnoj liniji, oko su bila neka brda, nije bila cistina, a kad sam pogledao malo bolje iza brda: more, i tek tad sam skontao da idemo jakom uzbrdicom!

A inace nikad nebi ni pomislio na tom mjestu da idem uzbrdo (ni ja ni zena) :icon_question:

I dan danas pricam o tome ljudima, a niko mi nevjeruje ba, šo je najgore ;)

aaaa znam znam,hahahah,ovo ljeto sam isao u Pulu takodjer,isto mi se desilo,gledas normalna cesta,sve ok,al' nece auto da ide,gubi snagu,ja odmah kontam sje*o nesto :lol:
 
Član
ja sam se jednom sjebo sa tim uzbrdo/nizbrdo bilo nas 4 u autu i posvađamo se jer sam ja jedini tvrdio da idemo uzbrdo (a znao sam to jer vozim) a oni su svi mislili da ih ***** i izasli smo van i ja ostavio auto na leru i on poce bjezati ''uzbrdo'' , frendovi se sjebali totalno :lol:

a evo za dinamo... http://www.youtube.com/watch?v=TIJcjwhPj8o&feature=related
 

OmO

Član
Evo i onaj fazon zbog kojeg je otvorena tema ;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=etSivpBHUmE&feature=related[/video]
 
Član
Opet sam se nasuko misleci ofo ono :D prevaranti :D koji zaradjuju novac D al jbg treba i to smisliti
 

OmO

Član
adem93 je napisao(la):
Opet sam se nasuko misleci ofo ono :D prevaranti :D koji zaradjuju novac D al jbg treba i to smisliti

Normalno, svako se snalazi kako zna. Bitno je da ne kradu, a do prolaznija je hocel ubacit koji dinar u teglicu ili ne ;)
 
Član
Meni nije jasno kako od jednostavnog pitanja Trik ili magija? naguraste 4 strane :lol::lol::lol:
 
Dinamo je mrtva kopija Criss Angela kopira lik sve njegovo , pogledajte na Criss.ovoj stranici dole video Dinamo Exposed pa cete vidjeti

http://official.crissangel.com/
 
da se ne ganjatte vise, svi zainteresovani za magiju i trikove, pogledajte film "The Prestige"........ necete se pokajati ;)
 

187

Član
bmwscaner je napisao(la):
meni je veca zagonetka kako netko danas prezivi sa 500 maraka placom :D

Brate vjeruj mi da sam se milion puta zapitao za to.. Bgm divim im se.. ovo je katastrofa, ne znam dokle ovo vodi..
Valja platiti struju,vodu,telefon,hranu,djetetu za skolu.. tu jos ima I mobitela,interneta svak hoce svom djetetu da ugodi logicno.. Bgm ovo je katastrofa,nekad me bude stid sto ulazem u auto dok neki nemaju da jedu..
 
Top