Trik ili magija?

Trik ili magija?

Član
Pozdrav ,skoro smo imali temu u vezi magije kazete da su sve trikovi , ajde da mi neko ovo objasni , bas prije 2 mjeseca prijatelj mi posalje sliku sa Konig strassse U Stuttgartu i tvrdi da ispod i pored njega nista nema da se drzi jednostavno cio dan staji na ovom stapu msm drzi se za njega !
467472_363553243697149_83484182_o.jpg


a evo prije par dana su dosli maturanti iz spanije sa ex i sa ovakvom slikom ? magija ili trik dali neko moze pojasniti ?
150195_472321536131730_185627320_n.jpg
 
Član
Kroz njihova odijela je zeljezna konstrukcija koja ima postolje...bas sam neki dan gledao reportazu o ovome... nema tu magije nikakve..:icon_rolleyes:
 
pa kroz ovo odjelo haljinu je montirna cila konstrukcija za sjedenje koja se veze za stap na podrucju gdje se drzi rukom... pa to su jos stari grci koristili ;)
 
evo ti zadatak pogledaj http://www.youtube.com/watch?v=uA0W2Q0i1Hk ili skini sa neta Magic's Biggest Secrets i pogledaj ima nekih 20-30epizoda ;)
 

OmO

Član
Dijete od 10 godina ce skontati ovo

Jednostavno ima neko zeljezo koje je spojeno za ovu sipku i ono drzi ovu gore osobu, lijepo se vidi da je desnom rukom naslonjena na tu konstrukciju

 
Član
sto nije snimio video klip kako prilazi,podize stam i baca "magiju" zatim da lebdi u zraku :/
 
Magija ne postoji sve su to trikovi i iluzije , ja volim gledati Criss Angela al naravno ne vjerujem u to sto radi tacnije ne vjerujem da je nesto nadprirodno ili magija nego samo dobra organizacija , glumci ogledala i ostala sranja i dobijes naravno iluziju. Evo jedan onako random klip od spomenutog

http://www.youtube.com/watch?v=jxOyST6gM_A&feature=related
 
Član
:lol:
zar ima ljudi koji vjeruju u magiji i takve gluposti, da letimo, hodamo po vodi i slicno...
ne budite djeca, ni naivne moldavke, nego kad tako nesto vidim prvo sto kontam u cemu je fol , tj. gdje je obmana ;)
 
Član
ajd ovako,kad ste spomenuli vec to,magije,iluzije,nocas je prijatelj iz zajebancije poceo pricu kao lafo da mozes covjeka podici samo kaziprstima...
elem,covjek sjedne i 4orica sastave svoje šake,tako da samo kaziprsti budu ispravljeni i pokusaju ga podici,dvojica ispod ruke,dvojica ispod koljena stave kaziprste i pokusaju,naravno,jbno tesko bude,zatim,nakon pokusaja,sastave se ruke,iznad glave tog covjeka kojeg ste pokusali podici,i onda opet,pokusas,covjek bude lagan kao pero...
znam,zvuci retardirano i nidje veze,al' kad smo nocas nas 4 uspjeli podici covjeka od 140 kg metar iznad zemlje...isfurao sam se hahahah: lol:
ima li neko objasnjenje,zna o cemu pricam? :lol:
 
Top