Toyota Celica GT-i 2.0 16v

Toyota Celica GT-i 2.0 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
extra auto...mislim da sam je vidjao na parkingu ispred jedne zgrade u BN ( iza NEŠKOVIĆA kod Tom-a)...po ovom Carbon detalju mi je ostala upecatljiva... crna joj stoji samo tako... :cool:
 
Član
E bas tu sam u BN, pa navrati na kafu :)

I usput sretna vam svima nova godina, sad odoh da pijem koji dan :) sto zelim i vama.
 
Član
menjic je napisao(la):
E bas tu sam u BN, pa navrati na kafu :)

I usput sretna vam svima nova godina, sad odoh da pijem koji dan :) sto zelim i vama.

u toj zgradi mi stanuje cura pa kod nje dolazim...pa sam ti vidjao auto..a vidicemo nekad mozda da i kafu popijemo...
takodje zelim svima srecnu novu godinu
 
Član
menjic je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
Ko te pita za kraj, ulazi ! ;)

Hm, ko ? Pa novcanik, rezervoar i tako to :) Ipak je ovo auto za svaki dan pa ne treba pretjerivati :)

Nije iz SA auto.

I hvala i ja se nadam da cu ga srediti, ali ne vratiti u prvobitno, ja bi malo bolje ipak :D

Kakav ba novcanik i rezervoar, samo vrti na 7000 i nabijaj konjice ! Pare su zlo, dodju i odu, sto prije ih se rijesis to bolje :cool:
 
Član
zovite_sivac je napisao(la):
menjic je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
Ko te pita za kraj, ulazi ! ;)

Hm, ko ? Pa novcanik, rezervoar i tako to :) Ipak je ovo auto za svaki dan pa ne treba pretjerivati :)

Nije iz SA auto.

I hvala i ja se nadam da cu ga srediti, ali ne vratiti u prvobitno, ja bi malo bolje ipak :D

Kakav ba novcanik i rezervoar, samo vrti na 7000 i nabijaj konjice ! Pare su zlo, dodju i odu, sto prije ih se rijesis to bolje :cool:

Kralj si majke mi, sto je najgore tako i jest kod mene. Pa ako je nekom problem kako da se rijesi para samo se javite imam nepogresiv recept da sve potrosite nabrzinu :lol::lol::lol:
 
Član
menjic je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
menjic je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
Ko te pita za kraj, ulazi ! ;)

Hm, ko ? Pa novcanik, rezervoar i tako to :) Ipak je ovo auto za svaki dan pa ne treba pretjerivati :)

Nije iz SA auto.

I hvala i ja se nadam da cu ga srediti, ali ne vratiti u prvobitno, ja bi malo bolje ipak :D

Kakav ba novcanik i rezervoar, samo vrti na 7000 i nabijaj konjice ! Pare su zlo, dodju i odu, sto prije ih se rijesis to bolje :cool:

Kralj si majke mi, sto je najgore tako i jest kod mene. Pa ako je nekom problem kako da se rijesi para samo se javite imam nepogresiv recept da sve potrosite nabrzinu :lol::lol::lol:

Od kako sam nabavio CRX-a radim i samo radim...do godisnjeg odmora nisam odmaro 3 mjeseca, znaci svaki jebeni dan na poso...a zadnje 4 plate "nisam dobio", duzan i bogu i narodu...taman dok vratim dugove ovaj mjesec, poklapa mi se registracija u martu. :icon_smile:
 
Član
zovite_sivac je napisao(la):
menjic je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
menjic je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
Ko te pita za kraj, ulazi ! ;)

Hm, ko ? Pa novcanik, rezervoar i tako to :) Ipak je ovo auto za svaki dan pa ne treba pretjerivati :)

Nije iz SA auto.

I hvala i ja se nadam da cu ga srediti, ali ne vratiti u prvobitno, ja bi malo bolje ipak :D

Kakav ba novcanik i rezervoar, samo vrti na 7000 i nabijaj konjice ! Pare su zlo, dodju i odu, sto prije ih se rijesis to bolje :cool:

Kralj si majke mi, sto je najgore tako i jest kod mene. Pa ako je nekom problem kako da se rijesi para samo se javite imam nepogresiv recept da sve potrosite nabrzinu :lol::lol::lol:

Od kako sam nabavio CRX-a radim i samo radim...do godisnjeg odmora nisam odmaro 3 mjeseca, znaci svaki jebeni dan na poso...a zadnje 4 plate "nisam dobio", duzan i bogu i narodu...taman dok vratim dugove ovaj mjesec, poklapa mi se registracija u martu. :icon_smile:

Ajd vidi koliko te dodje registracija, pa ti mozda sredim malo jeftinije :)

Mali update, na brzinu:
Zamjenio gumice zadnje balans stangle sto bi se kod nas reklo i dosle mi gumice za dizne Toyota original :)

m998oi.jpg
 
Član
Kasnije cemo o registraciji :lol:
Svidja mi se kako si se zad'o da 'opravis to cudo od auta. Tebi fakat nije dosadno u zivotu, imas mogucnost da probudis ovo auto i iskoristavas to maksimalno, svaka cast. Kakvi su daljnji planovi ? Turbo ? :cool:
 
Član
Polako s tim turbom i konjima i .... :D trenutno trosim 30 litara i mnogo mi je :)

Nadam se da je danas to rijeseno, sutra cu da testiram :) Bila je usisna bregasta ofulana za zub, a na njoj je i razvodnik tako ta je to sve bilo malo poj....

Turbo mozda kad se sve ostalo rijesi ako ne bude nitro :) ali nisam jos nista konkretno planirao osim da sve dovedem u fabricko ili bolje stanje a poslije ko zna.
 
Član
E sad trosim kako treba, sad mogu dalje :) zupcasti na usisnoj bregastoj na kojoj je i razvodnik je bio ofulan za jedan zub pa sam malo vise trosio, po gradu mjereno pola rezervoara na 100 KM a sad malo manje od cetvrtine na 135 :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top