Toyota Celica GT-i 2.0 16v

Toyota Celica GT-i 2.0 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh da i ja pocnem malo opet :)

Toyota Celica GT-i 2.0 16v
Model : ST182
Motor : 3S-GE
118 kW (158 hp) @ 6600 rpm
186 Nm (137tq) @ 4800 rpm

2v0e3px.jpg


2utssia.jpg


14y75h5.jpg


2iu5oaq.jpg


ogtht.jpg


ebddn6.jpg


2dv09cz.jpg


24meukk.jpg


Eto dosta za sad.
 
Član
auto vrijedno paznje i spasavanja, koliko mi se samo svidja ovaj auto to nije normalno, daj jos slika;)
 
Član
E ja sam jeftino mogao uzet ovo auto prosle godine, bio 1.6 benzin ja mislim ali me stari zajeba kaze skupi djelovi i ja odustanem. Fkt prelijepo auto. Zelja... Drug svaka cast na autu i da ti bude sretan!
 
Član
Opa, čestitam na Japaneru. Treba mu pažnje ali ne sumnjam da će je dobiti;)

Napiši još malo o autu.[/align]
 
Član
Evo nadjoh...

http://www.pik.ba/artikal/535111/toyota-celica-turbo-4wd-carlos-sainz-063329717/
 
Neki dan sam gledao u garazi jednu ovakvu tojotu samo turbo motor u njoj sve je drukcije od obicne verzije, od prednje haube, branika, unutrasnjosti... al nesto nije ok sa motorom, neki ko fol majstor gldao nije znao popraviti tako da stoji.
zalosno
 
Član
Mnogo lijepo auto, i sto je jos vaznije mnogo jako, nije malo 158 konjica, pretpostavljam da to dere guzove dooobro. :cool:

Kod mene u naselju neko ima jednu al steta nikad da ga uhvatim da popricam s covjekom da ga pitam kako ide, kako sluzi... ! Najjaca stvar na njoj je natpis iznad tablice "ZEMUN". :lol:

Ako ti ista znaci za planove u buducnosti, mnogo bolje joj pristaje bijela boja, zamoli ove photoshopere neka je prefarbaju, uvjerit ces se i sam ! :icon_smile:

Sretno sa planovima i radovima, neka dobro sluzi i mnogo kilometara predje.
 
O pa prijatelju moj jel to ta kojom si zamijenio Hondu :)

Dobra je, malo zapustena ovako izgleda, al sredit ces ti to, ja vjerujm.

Pospan sam , pa da ti zazelim samo srecu dalje i da nam doletis u Brcko, valjda si rijesio onaj kineticki sto te zezo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top