Toliko o strasnom quattru:D

Toliko o strasnom quattru:D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
de i ti naglasi da se nebi nasli oni koji ce reci da nije tako. mislim, sta ti bi, pa u ovom postu ne spomenu hondu??? :D sala naravno...
 
Član
Posted by TuLe - Today 07:40 PM

HuKa Wrote:
Nisam ljubitelj Bmw-a ali ovaj M5 508 ks + pojacanje = 600 ks je nevrjeme....i sigurno je brzi od mnogih rs-ova

izvinite ako grijesim i slobodno me ispravite, al ja kako znam ova M5 ima 400ks (a kad se pritisne jedna tipkica) pojaca ga na 507ks... plus M5 to izvlaci iz V10 motora dok je kod u rs4 V8 motor (fabricki 420ks a mtm-ov je 535ks) sto se tice rs6 kod njeg je V10 sa 550ks. tako da se komotno mogu poredit i sa M5-icom

Mirso sto ima m5 njegov ima 600+ ks ......100% nije fabricki neg je radjen .....i znam da taj bmw ide do 330 km/h ko metak
 
Član
I jos da dodam vi se ubiste raspravljat o necemu asto znate sto ste procitali s neta....a to je sve suplja prica....Oni koji vole audija hvale audija oni koji vole bmw-a isto tako fale bmw-a i ova rasprava ide u nedogled.....
 
Član
dajte bolan ljudi, pa M5 ide i do 800+ KS...i nemojte mi tih prica o 400, pa kad se pritisne tipka 507...! kakve su to price, pa to su ljudi pametni izmislili da bi smanjili potrosnju u gradu i na mjestima dje ne treba 507 KS, pa da ima 400 KS...a ne ima 400, pa ga nagura na 500, nije to uradio neki papak u garazi, nego ljudi iz M ODJELA u MINHENU...!!!

@Audi RS: a te price dobije ovaj ovog sa manje vise snage ostavi za koga drugog, po forumu ne prosipaj...nadji mi clip da dodkazes da ima tu snagu i da ih vozi ISTI VOZAC! pa cu onda nesto i rec, a to rekla kazala ne pali kod mene...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
dajte bolan ljudi, pa M5 ide i do 800+ KS...i nemojte mi tih prica o 400, pa kad se pritisne tipka 507...! kakve su to price, pa to su ljudi pametni izmislili da bi smanjili potrosnju u gradu i na mjestima dje ne treba 507 KS, pa da ima 400 KS...a ne ima 400, pa ga nagura na 500, nije to uradio neki papak u garazi, nego ljudi iz M ODJELA u MINHENU...!!!
ma to dokle m5 se moze tunirati to je druga prica,
jok ba dugme se kupi na ebayu,kolko para uplatis dobijes dugme sa toliko konja,u razlicitim su bojama,sto tamnija boja vise konja
...dobro si nas prosvijetlio...
cccccc
nek si ti nama svima reko da se to dugme u m odjelu u minhenu ugradi :):)
nemoj se sta ljutit al moro sam :D
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
dajte bolan ljudi, pa M5 ide i do 800+ KS...i nemojte mi tih prica o 400, pa kad se pritisne tipka 507...! kakve su to price, pa to su ljudi pametni izmislili da bi smanjili potrosnju u gradu i na mjestima dje ne treba 507 KS, pa da ima 400 KS...a ne ima 400, pa ga nagura na 500, nije to uradio neki papak u garazi, nego ljudi iz M ODJELA u MINHENU...!!!
ma to dokle m5 se moze tunirati to je druga prica,
jok ba dugme se kupi na ebayu,kolko para uplatis dobijes dugme sa toliko konja,u razlicitim su bojama,sto tamnija boja vise konja
...dobro si nas prosvijetlio...
cccccc
nek si ti nama svima reko da se to dugme u m odjelu u minhenu ugradi :):)
nemoj se sta ljutit al moro sam :D

hahahahhahahahah dobar dobar :lol:

@Faya_M5 idi na youtube kad vec toliko volis da gledas klipove, imas 101 audija sa 800+ ks, imas hondu civic 1.4 sa 500+ ks i tonu drugih auta da sad ne nabrajam...
 
gledao sam test rs6 plus 480ks karavan verzija vs m5 507ks,.bmw 0-100 4.7,audi 0-100 4.6--0-200 bmw 15.4,,audi 0-200 15.3 gustoooooooooooooo:)
 
Legend
Djabe nabijate postove, i razglabate o stvarima koje da vam nije tog JUTUBA nebi nikad vidjeli. Tako da ne vdim razloga ovakvoj temi i raspravi koja je krenula u ovom smjeru, ovo je isto kao kada bi sad neko podigao temu sta je bolje BENZIN ili DIZEL.

CATTO djabe zakuhavas samo.
 
Član
Upravo to, da je ko vozio makar jedno od tih auta pa haj, neg sve pretpostavke. Jos ce te se potuc na kraju. Obadva auta su sile i stvarno je glupo da neki pljuju jednog ili drugog a u zivotu vozio samo auto golf2 ili sl. Ta auta kostaju po 300 - 400 hiljada KM i svako je na svoj nacin brz i dobar.... tako da ce ova tema ovdje zavrsit...
LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top