Toliko o strasnom quattru:D

Toliko o strasnom quattru:D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
C_A_T_T_O je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
C_A_T_T_O je napisao(la):
BMW E92 M3........................AUDI RS4 SEDAN
RWD...................................AWD (QUATTRO)
V8......................................V8
4000 CCM.............................4200 CCM
420 KS ................................420 KS

M3 VS RS4

U naslovu stoji-Toliko o strasnom Quattru...gdje si nasao podatak da je bas ovaj RS4 iz clipa Quattro?Posto ja ne vidim nigdje ni na clipu ni u naslovu i sl...A druga stvar je sto se na pocetku clipa pojavljuje creveni Audi RS4 B5 a kasnije B7...malo nema logike ipak:icon_confused:

Kakav B5..Prvi put kada se "ganjaju" obrati paznju i na audijev retrovizor i ono sto vidis u njemu. Identican audi, crvene boje, koji se vidi i kada se snima iz bmw.a.
Druga stvar, ti eto vozis audija razumijes se.. A de mi molim te nadji jedan jedini RS4 a da nije quattro...
Pozdrav

Pa bas zato i kazem RS oprema ne mora da porazumijeva da ima i Quattro, a pogotovu kada se radi o zadnjoj generaciji tj B7...Sto se tice ostalih podataka jesu tacni samo mislim da ne mora biti Qauttro a da jeste bilo bi ovdje navedeno u clipu, jer se za svakog uvijek navodi to ako ga vec ima...ja iskreno nigdje nisam nasila na podatak da svaki ima Quattro, a potrudila sam se da nadjem taj primjer da ne bi bilo da pisem bezveze...A ono sto sam napisala za b5, obrati paznju kada su oba atua snimana odzada tj. kada prolaze oba ono je zadnji kraj od B5, a ne B7
 
Član
B5 nema veze s ovim klipom..
A de mi objasni ako vec nije quattro, kako audi onako ostavi bmw.a kada idu iz mjesta? mislis da je tolko dobar....daaj..tu se iz aviona vidi da je u pitanju quattro..Ako i ovo nije dovoljno imas clipove koje je faya gore postavio. Ima tu i mecka, ali jako dobro i korektno ocijenjivanje..(i sva auta su STOCK)
Pozdrav..
PS: De nadji mi rs4 da nije integralni pogon, tj. da nije quattro..
AUDI RS4:
screenshot0011vj9.jpg
 
Član
Svi Audijevi S i RS modeli su Quattro. Jedino ako je paket opreme S-line, tada ne mora imati ni jak motor ni Quattro. Al jedno je paket opreme, drugo oznaka S-RS, tako da to ne bi trebalo brkati.
 
hehe, jos se vodi ova debata... :)
haman svi ovdje imamo Audi RS seriju ili BMW M3?
ako je tako dajte i meni jedan od bilo koja dva...
:):):):):):):):):):):):):):):):):)
 
Član
C_A_T_T_O i VR6Boki su upravu, nema ni jednog audija da ima oznaku S il RS a da nije Quattro, mozda S1 ima prednji, al nisam siguran, to su ipak stari modeli, koji s ovim veze nemaju...
 
Član
Jebote jeste neumroni....od gluposti nabijete temu mjeseca....Rasprave prestaje samo onda akd se zakljuca tema.... :)
 
Razlog mog komentara da ne mora biti Quattro je ona skripa guma kada pise komentar da su valjda bile hladne gume pa se zato desilo jer kolko sam skontala na Audija se odnosi a nema logike ako je vec Quattro u pitanju, on bas i sluzi za druge teze uslove voznje, kako bi onda po snijegu proklizao ako se to desava na obicnoj cesti:icon_confused:Tu onda Quattro nema vise svoje funkcije...Ne znam mozda jeste do mene al nema smisla malo sto je bio i komentar drugih koji su pogledali clip, a znaju malo vise od mene same o Audiju
 
Faya_M5 je napisao(la):
C_A_T_T_O i VR6Boki su upravu, nema ni jednog audija da ima oznaku S il RS a da nije Quattro, mozda S1 ima prednji, al nisam siguran, to su ipak stari modeli, koji s ovim veze nemaju...

On se i zove Audi S1 Quattro ili Audi Sport Quattro S1...;)
 
Član
e da se popravimmm obicni S4 od 265 konja satare m3 znaci staru E36 ticu.koja ima vise konja i kubika pa neznam ljudi bicemo iskreni al nije bmw nikad skoro mogo sa audijem....a to da u 90 godinama audi nije mogao sa bmw-om--dobar vic samo nista drugoo..-pa u mene stari did audi moj 2.3 motor sa 170 konja i bjezim Bmw u 325 od 190 konja kofol...il to vozac nije valjo ili bwm-e kao autoo..i sad ovi novi 2.2 bmw peticce nove hvalee ta auta kofol ide ide ide ku..... i to petak sklone s ceste da nesmetaa..na putu.... AUDI KRALJ PRSTENOVA
 
Član
Nisam ljubitelj Bmw-a ali ovaj M5 508 ks + pojacanje = 600 ks je nevrjeme....i sigurno je brzi od mnogih rs-ova
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top