Toliko o strasnom quattru:D

Toliko o strasnom quattru:D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hahah a sta jel audi RS4 MTM sa 550 konja neki pucaju na 580 mislis da taj RS4 MTM nemoze sprasiti toga hem je laksiii i konji su tu negdje..al glavnom opett je RS brzi nemoze se protiv AUDIJA ljudi moji,.....:) i sad novi RS6 za 550 konja V10 ..al kad se to sve pogledaa to je isto sranje samo drugo pakovanjee eheh...al sad ko koje auto visee voli..to je drugooo.... (GOSPODAR PRSTENOVA)
 
Član
HuKa je napisao(la):
Nisam ljubitelj Bmw-a ali ovaj M5 508 ks + pojacanje = 600 ks je nevrjeme....i sigurno je brzi od mnogih rs-ova

izvinite ako grijesim i slobodno me ispravite, al ja kako znam ova M5 ima 400ks (a kad se pritisne jedna tipkica) pojaca ga na 507ks... plus M5 to izvlaci iz V10 motora dok je kod u rs4 V8 motor (fabricki 420ks a mtm-ov je 535ks) sto se tice rs6 kod njeg je V10 sa 550ks. tako da se komotno mogu poredit i sa M5-icom
 
[attachment=5154]
TuLe je napisao(la):
HuKa je napisao(la):
Nisam ljubitelj Bmw-a ali ovaj M5 508 ks + pojacanje = 600 ks je nevrjeme....i sigurno je brzi od mnogih rs-ova

izvinite ako grijesim i slobodno me ispravite, al ja kako znam ova M5 ima 400ks (a kad se pritisne jedna tipkica) pojaca ga na 507ks... plus M5 to izvlaci iz V10 motora dok je kod u rs4 V8 motor (fabricki 420ks a mtm-ov je 535ks) sto se tice rs6 kod njeg je V10 sa 550ks. tako da se komotno mogu poredit i sa M5-icom

E sad tule si se zajebao koliko ja znam AUDI RS6 novi ima goropadnih 580ks:icon_twisted:
 
ljudi... prestanite citati sa internet stranica tehnicke podatke... idite sta guz...
jbt, ko da ste svi se navozali ovih auta.. al sta ja znam.. ja sam seronja kao i vi... ne da se hvalim..
 
Član
ma kod audija su uglavnom losiji vozaci
vstrecha_1.jpg
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
huka je mislio na chip s tim pojacanjem :) nije mislio na tipku m :)

nije frka... ja i jesam reko da me ispravite ako grijesim. i to cu ponovit kolko god puta trebalo... svjestan sam toga da ne znam sve o autima i necu da se pravim da znam, pa da zapinjem za nesto ko kakva budala...

@freekvw1983 upravu si i ovdje smo opet pretjerali i to svi redom... previse se pravimo pametni, mada to nebi trebali i de sad zatvorite ovu temu... ovdje fakat samo kljuc pomaze heheh :D
 
Član
Oba auta su extra.Najveca je razlika u tome ko voli koje auto.
Ja bi prije izabrao BMW-a jer sam BMW fan i po meni je bolji od Audi-a (nemojte sada da pisete da je bolji audi jer sam ja napisao da je meni BMW bolji), ali ne bi se nista ljutio ni da imam RS4-ku
 
Član
Nikola je napisao(la):
Oba auta su extra.Najveca je razlika u tome ko voli koje auto.
Ja bi prije izabrao BMW-a jer sam BMW fan i po meni je bolji od Audi-a (nemojte sada da pisete da je bolji audi jer sam ja napisao da je meni BMW bolji), ali ne bi se nista ljutio ni da imam RS4-ku

trebo si naglasit da se TEBI svidja vise BMW, jer znas i sam da ih ima koji jedva cekaju da se s nekim svadjaju... a i naravno ne citaju ko sta pise vec samo vidi bmw bolji od audija i to mu je dovoljno da pocne sta pametovat :D
 
Član
TuLe je napisao(la):
Nikola je napisao(la):
Oba auta su extra.Najveca je razlika u tome ko voli koje auto.
Ja bi prije izabrao BMW-a jer sam BMW fan i po meni je bolji od Audi-a (nemojte sada da pisete da je bolji audi jer sam ja napisao da je meni BMW bolji), ali ne bi se nista ljutio ni da imam RS4-ku

trebo si naglasit da se TEBI svidja vise BMW, jer znas i sam da ih ima koji jedva cekaju da se s nekim svadjaju... a i naravno ne citaju ko sta pise vec samo vidi bmw bolji od audija i to mu je dovoljno da pocne sta pametovat :D
E vidis to sam zaboravio.Hvala ti sto si primjetio da drugi put ne napravim istu gresku. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top