Toliko o strasnom quattru:D

Toliko o strasnom quattru:D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
C_A_T_T_O je napisao(la):
BMW E92 M3........................AUDI RS4 SEDAN
RWD...................................AWD (QUATTRO)
V8......................................V8
4000 CCM.............................4200 CCM
420 KS ................................420 KS

M3 VS RS4

hajde nam stavi i težine auta
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
@VR6Boki: i ti si mi informisan u pm...Audi je prestao proizvodit RS4 cabrio, a sedan je i dalje i jos dugo ce biti u proizvodnji, tako da ne laprdaj...

Ajd sto nemas pojma o onom sto pricas, nego jos i mene ispravljas.

Vijest iz 2007. godine:

Audi RS4 production to end in November

Audi’s RS4 sedan holds a magical quality for its fans. Considering it’s based on a seven year old platform, the RS4 is a very impressive machine, however it has to make way for the new model based on Audi’s advanced MLP platform. The sedan will be first to go, with the Avant to follow this year and the Cabrio to see its end sometime in 2008. Stocks of the sedan and Avant are expected to last until the end of December, but no longer.

U slucaju da ne znas engleski, evo ti prevod ovog bitnog, podebljanog.

Proizvodnja Audija RS4 zavrsava u Novembru

i...

Sedan varijanta odlazi prva, slijedi je Avant ove godine (misli se na 2007), dok ce Cabrio otici iz proizvodnje nekada 2008. godine. Zalihe sedan i avant varijanti "trajat" ce do kraja decembra, ali ne i kasnije".

Sto znaci da su se Audi RS4 Sedan i Avant prestali proizvoditi i prodavati jos prosle godine. Toliko...
 
Početnik
pa cabrio uvijek modeli ostaju najduze to zna svaki iole normalni poznavalac auta ha ja ...
e30 se proizvodio u cabrio varijanti do 93-4 koje li vech ...
zatim karavan ... golf 3 karavan se proizvodio do 2000te ... npr
a ove klasicne karoserijske izvedbe ... prve lete ... faya ... nc nc nc
 
Član
Audi rs- poredis biturbo quattro audija sa atmosferskim bmw-om, i divis se sto ga je uzeo:D
ja nisam slucajno stavio isti motori, isto konja, samo audi ima 200 ccm vise...i quattro...
 
ej momci rs4 b5 ima 381ks tezina 1660kg vs bmw m3 e46 343ks razlika 38ks a bmw ima manje 100kg pa to se skoro pa izjednaci kg/ks,...al biturbo ga postenski satra>_<RS
 
a ono gdje m3 e92 vs rs4 b7.,bmw je laksi al na gt boardu je svako auto ili chipovano ili neki ***** more on na KLIP napista sta hoce ,.al bmw je ocito chipovan nemoze on protiv rs-a:),,.SVE U SVEMU STIZE RS5 I NOVA VERZIJA RS4.......>_<
 
Početnik
mah imate direktni test cls, m3, rs4 .... znaci.
Takodje kad je u pitanju postavljeni klip mislim no copmment, to je isto kao kad bi ja se trko sa audijem 2.6 ...

i jos, audi-u treba pogon na sva 4 tocka da stigne ono sto BMW ima na 2 ....

Mislim BMW radi Xdrive odavno vec i ne stavlja ga niti na jedan M jer je na M-u taj sklop toliko napredan da ....
 
Član
@Eko: ja nikom nisam nista ruzno reko, to "ne laprdaj" je vise iz zajebancije i to kazem najboljem jaranu i svakom, a ako sam koga uvrijedio ja se izvinjavam...

@VR6Boki: e vidis ja sam potpuno drugaciji tekst cito, bas da ce se povuci RS4 Cabrio i Avant, a da ce se sedan zadrzati...jest da je to vijest stara vec oko po godine, al nije netacna...jedino ako ne planiraju izbacit novi model uz ovog...

@Audi RS: pa covjece nadjes neke laicke clipove i postavis i woooow, Audi brzi...pa ne znas ni sam koji je ovdje audi, mogu oni napisat sta hoce, ako je nesto jako...evo dovoljan ti je dokaz Top Gear, 100% fabricki i 100% isti vozac...pa sta hoces vise...
 
Član
braco BMW JE BMW
kad je bmw imao 2002 TI sta je imao audi???
kad je bio e21 323 sta je imao audi??
a i ovi novi BMW -ovi sve bolji od boljeg ....
npr koji se serijski audi od 83 do 91 moze nositi sa e30 modelima ???
ono RS4 je zvijerka ali vjerujte mi novi M3 je perfekcija cestovnog vozila sa zadnjim pogonom
 
C_A_T_T_O je napisao(la):
BMW E92 M3........................AUDI RS4 SEDAN
RWD...................................AWD (QUATTRO)
V8......................................V8
4000 CCM.............................4200 CCM
420 KS ................................420 KS

M3 VS RS4

U naslovu stoji-Toliko o strasnom Quattru...gdje si nasao podatak da je bas ovaj RS4 iz clipa Quattro?Posto ja ne vidim nigdje ni na clipu ni u naslovu i sl...A druga stvar je sto se na pocetku clipa pojavljuje creveni Audi RS4 B5 a kasnije B7...malo nema logike ipak:icon_confused:
 
Član
bmwscaner ev odgovori ti djavolica. Pocetkom 80-ih imas vise Audija koji ce pojesti svakog BMW-a iz tog doba. Primjera radi, ovaj Sport Quattro predstavljen je 1984. godine, a ide 4.7 sekundi do stotke - serijski... :) I usput, pogledaj Audijeve rekorde iz godina prije, kada je bio jos pod imenom AutoUnion. Ocito ne znas dovoljno dobro materiju o Audiju koliko poznajes BMW, pa mislis da su bolji. A u nekim stvarima su i debelo zaostajali za Audijem.
 
Član
djavolica je napisao(la):
C_A_T_T_O je napisao(la):
BMW E92 M3........................AUDI RS4 SEDAN
RWD...................................AWD (QUATTRO)
V8......................................V8
4000 CCM.............................4200 CCM
420 KS ................................420 KS

M3 VS RS4

U naslovu stoji-Toliko o strasnom Quattru...gdje si nasao podatak da je bas ovaj RS4 iz clipa Quattro?Posto ja ne vidim nigdje ni na clipu ni u naslovu i sl...A druga stvar je sto se na pocetku clipa pojavljuje creveni Audi RS4 B5 a kasnije B7...malo nema logike ipak:icon_confused:

Kakav B5..Prvi put kada se "ganjaju" obrati paznju i na audijev retrovizor i ono sto vidis u njemu. Identican audi, crvene boje, koji se vidi i kada se snima iz bmw.a.
Druga stvar, ti eto vozis audija razumijes se.. A de mi molim te nadji jedan jedini RS4 a da nije quattro...
Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top