Tigar gume

Tigar gume

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@allroad
haha ma ok je ;)
Naravno da cu javiti kakve su. Prvi utisci su stvarno dobri - mekana guma, dobra/fina sara, drzanje na suhom dobro.

Te ljetne NCT5 gume koje spominjes sam imao u 16" varijanti i pokazale su se stvarno dobro al na snijegu ih nisam vozio :p :lol:

@almir_1983
hvala al ja sam vec odlucio - kupio sam ih ;)
 
Ja vozim Tigar Sigura, ljetne gume, ljeti vise nego dobre. A zimi ipak ne bih Tigrove, koristim GoodYear Ultra Grip 7+
 
Član
galebu2 je napisao(la):
tigrova gume je odlicna za "normalne automobile". na 307 imam tigrove gume 205-55-16 a na mercedesu avon ista dimenzija samo sto su tigrove gume 50 eura komad (nisam bas siguran) a avon 100 eura. isao sam sa oba auta na zimovanje nekoliko puta i tigar se duplo bolje pokazao. Radi se o zimskim gumama

pa jbg bolje se pokazalo na peugeotu jer on ima prednju vucu pa zato,,,,koliko si isao max sa tim tigrovim mislim dali se smije na autoput? i koja je cijena 205 55 r16 dali znas? i dali imaju 17
 
Guma za svaku pohvalu kvalitet i cijena za nase standarde je vise nego odlicna. Ja imao prosle zime BFGoodfrish a sad Tigar i nema nikakve razlike na snijegu.
:cool::cool::cool:
 
Član
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Guma za svaku pohvalu kvalitet i cijena za nase standarde je vise nego odlicna. Ja imao prosle zime BFGoodfrish a sad Tigar i nema nikakve razlike na snijegu.
:cool::cool::cool:
Prava guma za zime provjereno :cool::cool::cool:
 
Član
S3 gume nemojte da hvalite tako vam Boga dragog... eno ih kod mene na autu nove, gume su obično smeće na mokroj cesti... svako malo klize i td... možda za snijeg valjaju, ali ko od nas toliko vozi po snijegu ? skoro pa nimalo... jer su ceste stalno prohodne, tj. nema na njima snijega, samo ona voda što ostane od skinutog i razgaženog snijega...

Ako Bog da slijedeća sezona neke druge zimske gume idu na moje felne... a kao što je već neko naveo da je Michellin kupio Tigar 100% i ja sam isto čuo... pa zašto ne vjerovat Michellinu ? :)
 
zlajaaa je napisao(la):
za male pare možeđ uzet Frigo Debica ja platio 2gume 150KM 195-65R15! dobre su gume jer je firmu kupio goodyear!;);)

Sada ti je TIGAR POSKUPIO I JEFTINIJI JE 5 KM PO GUMI U ODNOSU NA DEBICU JA BI KUPIO DEBICU BEZ RAZMISLJANJA
 
Član
antrax je napisao(la):
S3 gume nemojte da hvalite tako vam Boga dragog... eno ih kod mene na autu nove, gume su obično smeće na mokroj cesti... svako malo klize i td... možda za snijeg valjaju, ali ko od nas toliko vozi po snijegu ? skoro pa nimalo... jer su ceste stalno prohodne, tj. nema na njima snijega, samo ona voda što ostane od skinutog i razgaženog snijega...

Ako Bog da slijedeća sezona neke druge zimske gume idu na moje felne... a kao što je već neko naveo da je Michellin kupio Tigar 100% i ja sam isto čuo... pa zašto ne vjerovat Michellinu ? :)
Potpisujem za mokro, po mokrom su uzasne, ali po snijegu sinoc testirao nagla kocenja nagle okrete, nista normala..
 
Član
Astra je napisao(la):
antrax je napisao(la):
S3 gume nemojte da hvalite tako vam Boga dragog... eno ih kod mene na autu nove, gume su obično smeće na mokroj cesti... svako malo klize i td... možda za snijeg valjaju, ali ko od nas toliko vozi po snijegu ? skoro pa nimalo... jer su ceste stalno prohodne, tj. nema na njima snijega, samo ona voda što ostane od skinutog i razgaženog snijega...

Ako Bog da slijedeća sezona neke druge zimske gume idu na moje felne... a kao što je već neko naveo da je Michellin kupio Tigar 100% i ja sam isto čuo... pa zašto ne vjerovat Michellinu ? :)
Potpisujem za mokro, po mokrom su uzasne, ali po snijegu sinoc testirao nagla kocenja nagle okrete, nista normala..

Ja sada isto, idu ko lude po snijegu... :D Ali ovo jednom ili 2 puta se provoza po snijegu, s parkinga na parking i td... ili kao ja što sam namjerno u snijeg išao da vidim kako funkcionišu zimske radosti :D Ali S3 promašaj za mokro... gdje ih najviše i vozimo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top