Tigar gume

Tigar gume

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

emi

Član
Zanima me jeli neko imao "tigrove" gume, kakva su iskustva. Mislio zimske kupit ako nisu lose.
Jeftine su prilicno a ja se nikao pomirit sa parama pa bi mi pasale:icon_smile:[/b]
 
Član
Iste kao Savine zimske...Na snijegu odlicne, po vodi i ledu katastrofa
Govorim o Winter1 gumi
 
Član
za male pare možeđ uzet Frigo Debica ja platio 2gume 150KM 195-65R15! dobre su gume jer je firmu kupio goodyear!;);)
 
Legend
ja sam imao tigrove zimske gume i mene su dobro sluzile, dobro su se pokazale na snijegu i ovu zimu ponovo idu tigrove;)
 
Tigar guma dosta mekana za snijega dobra...Imam prijatelja koji vozi svakni dan relaciju Vlasenica - Tuzla- Vlasenica...Mjesecno pravi nekih 5000 - 7000 KM jer putuje dosta i po Bosni....Vozi tigar i prezadovoljan je, btw. rijec je o Renault-u 5...
 

emi

Član
neznam koji je model uglavnom cisto zimske uzimam, uglavnom onda ide tigar na fiakera:lol:
hvala svima
 
Imam je ja, nisu nesto para, oko 50 KM dvije platio, onako solidne gume za jedne sezone, za te pare ne ocekuj cuda kao od gume koja kosta po 150 km po komadu!!!
 
Član
bolje stavi protekt gume sta prodaje onaj momak sa foruma nadji tu po oglasima i miran i sve bolja guma x puta od tog tigra
 
Legend
almir_gr je napisao(la):
Imam je ja, nisu nesto para, oko 50 KM dvije platio, onako solidne gume za jedne sezone, za te pare ne ocekuj cuda kao od gume koja kosta po 150 km po komadu!!!

tigrove zimske kostaju 65km po komadu
 
Član
emi je napisao(la):
Zanima me jeli neko imao "tigrove" gume, kakva su iskustva. Mislio zimske kupit ako nisu lose.
Jeftine su prilicno a ja se nikao pomirit sa parama pa bi mi pasale:icon_smile:[/b]


ako misliš voziti normalno dobro će ti poslužiti ali za agresivnu vožnju ne preporučujem ( previše su plastične) , ali imaš u Stijeni frajera koji svake sedmice proda šleper guma i kod njega su sve marke jeftinije 20-30% od ostalih dobavljača na kantonu tako da možda nađeš neke koje ti odgovaraju i kvalitetom i cijenom , pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top