Test inreligencije tabela 3TnT

Test inreligencije tabela 3TnT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao prvo Runaway nije TAJ nego TA, kao drugo za nekoga je očito bilo moguće riješiti taj test pa eto tako je i nastao, ko ga je riješio do kraja svaka mu čast al pojmovi su malo preglupi pa teže povjerovt da je neko sve riješio al ništa nije nemoguće ;)
 
Član
Ja sam sam rijesio 16,a medju njima i to za 23 cu ljudskom tijelu i ta 4 s na zatavi.....i meni je dovoljno! E sad,mogu svi ovde da se prave pametni i pricaju kako je nemoguce i kako se moraju naci resenja itd! Ja nisam ni pokusavao tako,jer za pocetak lazes samog sebe,a i ne vidim svrhu toga! I ne mislim da neko nije uspio i sve da rijesi,jer jbg ima ljudi koji znaju i vise od drugih,to nije nista cudno! ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
ne kazem ja da je nemoguce , al mislim stvarno, pogoditi neke stvari , je nelogicno :icon_rolleyes:
Ja sam odmah rekao da nisam racunao ono 18 rupa na golf igralistu,onih 15 igraca...to stvarno nisam znao,a ni ono 3 TnaT.... Ali ima dosta nekih nebuloza,s tim da su tacne tvrdnje,kao npr 9 zivota od macke! :lol::lol::lol:
 
Član
Nije mi cilj bio da se nesto hvalim da sam uspjela nego da dokazem da je moguce da se uradi do kraja. Uradila sam ga radi sebe, ne radi drugih. Nisam neki maher sto se tice Excella pa da znam kako da dodjem do rjesenja na taj nacin. Pomoglo mi jeste ono sa golf igralistem, ali ostalo sam sama skontala. Nisam se ni nadala da mogu doci do kraja, posteno sam se iznenadila :D

A sto se tice ugljika, to je nesto sto se uci jos u osnovnoj skoli. ;)
 
pa da , stvari su lahke ai jednostavno ni na kraj pameti , vidim , zensko si , bas me zanima kako ti pade na pamet 15 igraca u ragbi timu :icon_question:
 
Član
Zar zensko ne bi trebalo da zna to? Zar ti nije dovoljan odgovor to sto sam ja kao djevojka prisutna na ovom forumu.
 
cura koja voli auta je nesto normalno , bilo je dosta cura ovdje , ali cura koja zna koliko igraca ima u ragbi timu i da joj to padne na pamet u ovakvom testu , ma daj :icon_biggrin:
 
Član
ako ti pomoglo ono s golf igralistem onda nisi sve uradila:lol:ti si genije ocito,,,probaj se uclaniti u mensu bar imas kakvog 'hajra' od toga sto toliko znas;)ocito izrazito obrazovana osoba,,,ipak je siroko podrucje ovog testa od raznih sportova,nauke,,,itd,isl...al ako cemo biti realni sve ovo ne mjeri sad koliko je neko pametan,npr. mnoge cure ne znaju ni sta je ragbi,,il da u golfu ima 18 rupa,cak i momci,,al ponovo se vratim na ovo budimo realni nelogicno je potpuno da neko uradi sve,,ok i 20 recimo,,,,al sve ,,,ma daj sto rece vernes,,,,jer vec na 19 si genije pa sta si onda sa 22,,nemos znati i sport i logiku i zastave i karte i ljudsko tjelo i sah i jos i tricikl i Boga oca sta vise ne,,il ima logike samo nema huse da postavlja cijevi:lol:;)

koliko ti je trebalo vremena da rijesis cjeli test?
 
Član
Deyo je napisao(la):
Evo riješio sam i ja nije mi puno trebalo.. 3 ( tri ) TrinitroToulen... :D
@andel, nemoj vrijeđati...

drug kakvo vrijedanje spominjes,,,sta sam takvo napisao???:icon_question:

runaway je napisao(la):
Trebalo mi je cijelo poslijepodne.

auu bas se 'zainatila' ...to je bas puno vremena,,
 
Član
Hej ljudi, stanite, test se rijesava za sat vremena ako mislite da se ravnate po ovom testu.Mislim i ja sam dumao par puta po sat dva ali ukupno sam rijesio 19.
Medjutim nekome nije bio problem da skonta 4S na srpskoj zastavi a ja to nisam skontao i ako sam Srbin, a na primjer 52 karte u spilu bez dzokera sam bas lako skontao, jbg, nemaju svi istu moc zapazanja.
A ono ta ugljenik ja se sad sijecam tog ali da bi mi palo na pamet nesto sto sam ucio prije sto godina......
Najvise sam se zadao na ono 3TnT ali nikako nisam mogao da skontam... u ostalom namjerno je postavljeno par nebuloz kako nebi mogao da se rijesi do kraja.
Eto sad hajd nesto novo da se postavi, opet neki test ako neko ima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top